Vražda jeho rodiny byla smrtící hovadina. Krvavá cesta za pomstou... Poté, co byla snoubenka Jompy Tormanna včetně celé rodiny a všech svatebních hostů zastřelena gangem zabijáků, se Jompa Tormann probouzí na nemocniční posteli. Vyhledá pomoc mistra bojového umění pana Handjagiho, aby začal svou cestu za pomstou proti všem, kteří se podíleli na masakru. Jednoho po druhém škrtá Joompa ze svého seznamu "smrti", dokud nenaplní svou pomstu vraždou toho posledního, vůdce gangu Papa Bulji. (oficiální text distributora)

itchyk86

nevím..poprvé se mi film docela líbil a moc pěkně jsem se bavil, druhé shlédnutí následující den jsem vzdal po pár minutách..každopádně je třeba počítat s jistou ujetostí autorů, nízkorozpočtovým pojetím a občasným zařazením do kategorie "tak špatné až vtipné" ()

kakapo007

Po delší době opravdu povedená parodie. Brutální hlášky, geniální choreografie akčních scén, bavil jsem se od začátku do konce ()

zurivymlok odpad!

Přijde mě fakt děsivé, že tohle někomu připadá vtipné. I přes zdejší nízké hodnocení (31 % k 21. 7. 2012) zde považuju snímek za nadhodnocený. Tohle je totiž kategorie nižší jak odpad. ()

Pythonator

No to byla zase jednou píčovina. Nebýt to natočené tak amatérsky, tak hodnotím jinak. Příjemné norské překvapení. Místy jsem se bavil až královsky, ale místy to bylo trapnější než si sami tvůrci nejspíš přáli. ()

teseth odpad!

To někdo myslel vážně?? Protože natočit parodii a sračku je fakt rozdíl. Toto je sračka nejvyššího kalibru, která nemá nic společného s parodií, ironií či jakýmkoliv jiným pokusem o zesměšnění jiného filmu. Tohle prostě vykrade tři filmy a pokusí se z nich pomocí debility poslepovat něco jako film. Nevyšlo to!! Autor scénáře neměl míchat tolik drog dohromady, protože jiným stylem tohle vzniknout prostě nemohlo. ()

sewik

Řikám si, jak je možný, že parodii na Kill Bill jsem neviděl v kině. Jak mi to jen mohlo uniknout?????? Po čtvrt hodině mi bylo jasný, proč kino ne. Koupit si vstupenku na tohle, tak v kině rozsekám sedačky, zapálím plátno a občůrám čerstvě vymalovanou zeď. Jako film ze sekce domácí tvorba, bych to bral. Parta nadšenců vezme kameru a hrajou si. OK. Ale na neoficiální parodii je tohle to dost málo. Z celýho filmu se líbila jen scéna ze svatby a scéna z nemocnice. Opravdu to totiž parodovalo Kill Bill(dokonce i vtipně). A to je tak vše. Sílu dokoukat tenhle kousek mě dodávala naděje, že ještě uvidím takto předělanou scénu z originálu. Nestalo se tak. Zbytek filmu byla jen jakási zakalená kaluž rádoby humoru, příběhu a osob. Klepal jsem si na čelo, že jsem do ní skočil oběma nohama. Jedna hvězda za zmíněné scény a za žlutý plakát s hezkým nápisem. ()