Bliss má ráda rock a její život v americkém maloměstě kdesi v Texasu stojí za dvě věci. Matka jí nutí do příšerných soutěží krásy, na nichž si načančané slečinky nepřejí nic než světový mír, uhihňaný spolužačky jsou na pěst a brigáda servírky taky není nic moc. Jednou však s kámoškou narazí v sousedním městě na drsný závody na kolečkových bruslích a její život se rozjede na plný obrátky... Film o holce, která na lokální soutěž krásy neváhá přijít s modrým přelivem, natočila slavná Drew Barrymore (Charlieho andílci) a ve filmu si i zahrála jednu ze závodnic. Hlavní postavu Bliss hraje talentovaná nastupující hvězda Ellen Page. Ta se objevila například v trojce X-Men, ale proslavila se především svou rolí ve skvělé komedii Juno, za níž byla dokonce nominovaná na Oscara. Ellen ohromuje filmový svět nejen nepopiratelným hereckým talentem, ale i zvláštní neokázalou krásou, která ji předurčuje k rolím silných sympatických hrdinů. (oficiální text distributora)

Azrael515

Ok, šiel som do toho len pre to že je to v červenom na ČSFD(možno že tam je Ellen Page v korčuliach na covery :P). Aaaa je to najpohodovejšia limonáda za posledné roky čo som videl. Človek sa zasmeje a nostalgicky zaspomína aké "tažké" bolo mať 17 .... Drew, dobre ty ;) ()

C0r0ner

Tenhle sport jsem teda nikdy nechápal. Možná proto ho hrajou jenom holky. K filmu jako takovému toho taky moc nemám, protože jsem sice koukal na docela veselé obrázky, ale po skončení jsem vlastně nevěděl, co se tam dělo. Poselství nula, vyznění nula, přínos nula, jenom dobrý pocit ze sledování jako takového. 55% ()

Laputa

Opět normální : ) A to je dobře. Žádné modelky ani rozpočet přesahující všechny meze. Žádné dokazování toho, že tento film bude super... Tento film vlastně nemá nic nějak překvapivého, výjimečného nebo podobně a to se mi líbí. Mám plné zuby předimenzovaných filmů, já mám rád ty normální, ty příjemné a nenucené. Z normálního prostředí a s " normálními " lidmi. Takové filmy mě baví a jsou mi příjemné. A Ellen Page je taky příjemná a normální. ()

Martrix

Holčičí film? Jistě, ale proč jsem se u něho přiblble usmíval já? Nejspíš protože jsem se nechal nakazit tím nadšením, které z Vyfič! sálá. A proč jsem uznale pokyvoval hlavou při scénách závodů? To asi protože jsem si vědom toho, jak je náročné natočit sportovní film tak, aby měl drive a atmosféru. Navíc když se jedná o pro nás naprosto neznámý "sport", kterým roller derby je. Uznání patří Drew Barrymore i za cit pro výběr hudby a když se nad tím tak zamyslím, tak i za herecké obsazení a v neposlední řadě i za její herecký výkon jakožto Ranařky. Škoda že je tak málo filmů, které ukazují život normálních američanů bez umělohmotných úsměvů, stupidních dialogů a výbuchů aut. Vyfič! nedisponuje ničím originálním a scénář je až na slušné dialogy průměrný. Přesto, kdyby nám američtí filmaři častěji servírovali spíše tyto jemné odlišnosti (a podobnosti), udělali by tím této zemi mnohem lepší reklamu, než filmy ve stylu "američani zachraňují svět". ()

necisty

Tohle vážně režírovala Drew? No já hledím, myslel jsem, že umí pouze hrát, ale že umí i točit a to dost kvalitně jsem fakt nečekal. Kdybych měl jednou natočit film, který mě lidi ohodnotí na 70%, tak bych se v něm zaručeně chtěl vyblbnout ve vedlejší roli přesně jako ona. Asi tomu nemůžu dát 5 hvězd a už kvůli trošku slabé chvilce po první hodině je opravdu nedám, ale rozhodně pro mě velkým překvapením! Sice jde občas vidět, že v 'drsnějších' scénách za krásné herečky zastupuje někdo jiný, ale to jde plně přehlížet. Podařilo se jim dokonce vyvarovat klasickým klišé, kterými tyhle 'sportovní' filmy trpí snad pokaždé a hlavně úplný závěr super. Ellen Page je velmi kvalitní herečka, ten její ksichtík přibližně v 16té minutě při pohledu na kluka je nádherný:). ... Je to zlý? Ne, hmm... ee. ... Ty jsi čuně! ... Od kdy máš ráda fotbal? Grr... nemám. - Zrovna jsem pil a málem jsem si pocákal monitor:D ()

Juto

Srdečný rodinný príbeh, drsné zobrazenie dievčenskej sily a sekundárna, ale nežná a presvedčivá romantika. 6/10 ()

Riley

no....Drew Barrymore by se měla přestat věnovat herectví a zůstat u režírování, protože to jí jde bezpochyby lépe. :D A Ellen Page - další skvost mezi herečkami. :-) Plus za to, že ta love tam nebyla takový klišé s happy-endem. A ta bazénová scéna byla dost originální. ()

Icefist

Mě to nějak neoslovilo. Ano, je to ze života. Ano, prostředí je originální. Ale že by to byla nějaká bomba, to teda rozhodně ne. Na 4 hvězdy už musí mít film u mě něco, co mě dostane. A tady nebylo nic. 60 % Oblíbená část- trenérova metoda, jak svěřenkyně donutit učit se akce ()

Plangi

Drew se nám nakazila těžší variantou syndromu Bena Afflecka. Překlad…jakmile udělá přesun z před kamerou za, člověk se nestačí divit, proč kdy vůbec bylo nějaké před (no jo E.T. je výjimka :-). Představoval jsem si komedii o závodech na kolečkových bruslích způsobem, že půjde o plejádu držkopádů obhroublých děvenek v sukýnkách a nic víc. Někdy je moc hezké se mýlit. Děvenky by tu byly a pár držkopádů taky, ale šlo hlavně o uvědomění si sebe samotné mladé Bliss, která vždy dělala vše spíš protože musela a jejímž největším vzdorem vůči matčině snu z ní udělat missku „aby to měla v životě jednodušší“, byl maximálně modrý přeliv ve spojení s miniproslovem o emancipaci a obdivu k Amelii Earhart při přehlídce v soutěži krásy (brilantní scéna). Dokud nezačla potají závodit na kolečkových bruslích. Ellen Page mi se svou Bliss snad poprvé přišla přirozená, protože se doposud její až nepřirozeně dospělácké hraní bilo s věkem jejích postav. Těch pár nutných notně otřepaných ingrediencí mohu z fleku odpustit, protože Drew se podařilo natočit komedii vkusnou a v některých momentech až krutě zábavnou. 80% ()

Ruuzha

Pro mě jedno z největších překvapení tohoto roku. Děj nemá cenu odkrývat, ale je to opravdu vtipná komedie plná super postav a neméně super hereckých výkonů. Andrew Wilson byl prostě dokonalý a je holt vidět, že herectví mají jako rodina v krvi. Předvídatelné zvraty se dají lehce překousnout pod záštitou skvělé srandy. 90% ()

papaJA21

Pekelná jízda. Bavil jsem se od začátku do konce každou jednu minutu. Tenhle film má všechno, co má správný film na pobavení mít. Akce, romantika, skvělý neotřepaný humor, perfektní herecké obsazení. Pro mě naprosto nejlepší záležitost za poslední roky. Jeans shorts ... really?! EVERY SINGLE DAY!!! :))))))))))))))))))))))))))) ()

KajusaK

Skvělý sportovní film, ve kterém se najde hooodně dobrých vtípků, vynikající výkon všech hereček..Čím víckrát film vidím, tím víc mě baví..Většinou mě ve filmu zaujme jeden, dva lidi ... V tomhle filmu ale byli opravdu sympatičtí všichni :)) .. ()

bartias

Drew Barrymore do své nezávisle laděné retro komedie svolala pestrou skvadru výrazných hollywoodských bab. Mladistvá Ellen Page je sympatická a pěkná na pohled i ve chvílích, kdy odloží kolečkové brusle a zasněně se zahledí na svého idola. Romantické scény jsou slabší a zbytečně dlouhé pohledy probíhají ve zbytečně dlouhých záběrech. Ale když se bruslí podle neobvyklých, drsných pravidel, stojí to za pohled. Zvlášť když s hlavní hrdinkou (nebo proti ní) fičí „hrubohlasá“ Juliette Lewis, Tarantinova oblíbená kaskadérka Zoe Bell nebo šíleně ztřeštěná Drew Barrymore. ()

panda.uo

tak tenhle film si **** nepochybně zaslouží...a taky mi to malinko pomohlo dokopnout se k tomu koupit si brusle;) film měl pěkný děj a takové rodiče bych chtěl mít taky ( myslím když "otočili" a podpořili Bliss ;)) a tatík taky správnáckej :) a Drew Barrymore dokázala, že nejní jen dobrá herečka, ale taky i režisérka =D jen tak dál Drew...smekám před Tebou;) ()

sir-dave

Na to, že se jedná o první film Drew Barrymore, tak se poměrně povedl. Pohodová sportovní komedie postavena především na výkonu Ellen Page, které by pomohl už konečně nějaký větší film. Ježdění na kolečkových bruslích mě extra nezaujalo, ale Whip it je spíše určen pro dámské publikum, což se odráží i v hodnocení na imdb.com (M - 7.0; Ž - 7.8). 60% ()

kopfa

Výborně obsazený film se spoustou skvělých nápadů, které jsou natočené jako rutinní nezávislárna. Drew Barrymore je větší ranařka na bruslích než v režisérské sesli. Škoda, s větší odvahou ke skvěle motivovanému i pointovanému příběhu, mohl vzniknout film, který by byl natolik dobrý, že by v něm ani podvodní předehra nevyzněla trapně. ()

Mylouch

Odvaz pro aspirantky na rebelky s dušemi květinářek do 16 let. V rámci žánru ubíhá bez překvapení a zvratů. Krotká oddechová limonáda, která je přístupná i pro rodiče, i když jejich zaujetím bych si jistý nebyl. ()

Doudis19

Drew je rejža talent. Jako herečka se mi nikdy nelíbila, ale tady pro sebe nachystala roli, co jí opravdu sedla. Vlastně hlavní devízou filmu, je stašně milé obsazení. Navíc je na každém vidět, jak se při natáčení bavili, je cítit taková svěží, přirozená aura z každé konverzačky, ono nejde jinak a musíte se nechat strhnout a fandit. Obsahově klišé, ale formou originální. Hudba a scéna milování v bazénu je pak už nadstandart.. ()

Juno bruslí a líbá holky

Juno bruslí a líbá holky