Bliss má ráda rock a její život v americkém maloměstě kdesi v Texasu stojí za dvě věci. Matka jí nutí do příšerných soutěží krásy, na nichž si načančané slečinky nepřejí nic než světový mír, uhihňaný spolužačky jsou na pěst a brigáda servírky taky není nic moc. Jednou však s kámoškou narazí v sousedním městě na drsný závody na kolečkových bruslích a její život se rozjede na plný obrátky... Film o holce, která na lokální soutěž krásy neváhá přijít s modrým přelivem, natočila slavná Drew Barrymore (Charlieho andílci) a ve filmu si i zahrála jednu ze závodnic. Hlavní postavu Bliss hraje talentovaná nastupující hvězda Ellen Page. Ta se objevila například v trojce X-Men, ale proslavila se především svou rolí ve skvělé komedii Juno, za níž byla dokonce nominovaná na Oscara. Ellen ohromuje filmový svět nejen nepopiratelným hereckým talentem, ale i zvláštní neokázalou krásou, která ji předurčuje k rolím silných sympatických hrdinů. (oficiální text distributora)

dandislav1991

Vůbec nechápu ten jejich sport, ale jako film mi zabil jedno propršené odpoledne, tak proč ne, neusnul jsem, takže třetí hvězda za zřejmé upoutání pozornosti. ()

tranquill

Svěží komedie, která není založena jen na klišé, snad díky režii Drew Barrymore. Jen to prostředí drsných závodů na kolečkových bruslích není moc pro mne. ()

Slimakovec

Ne, že bych z toho byl nadšenej, ale byly to příjemně strávený 2 hoďky večerního času. Ellen Page to hraje na výbornou, ale ten sport mi přišel lehce stupidní (i když to zas dohání komentátor v některejch případech). A máma - to je taky trochu velkej extrém. Ale jak říkám - na večer příjemná nenáročná podívaná. ()

billyador

Druuu, Druuu, Druuu...... ty jsi mne prekvapila.... takhle skvela prace, vystrelena necekane jak koule z aurory...Tak trochu mi to retrem a Ellen Page pripominalo Reitmana a ztrestenosti zase praci "frat-pack's", kazdopadne jsem se faakt bavil ()

catt

Schéma jak z kung-fu filmů odehrané na americkém středozápadě. Za tři fóry dvě hvězdičky, ale jinak je to celkem zbytečný film. Bohužel zatím platí, že filmy o ženských sportech jsou ještě nudnější než filmy o mužských sportech. ()

ecis

Hore je uvedene "Komédia / Dráma / Športový ". Bohuzial, ja som sa ani raz nezasmial, ani raz som nepocitil coby len zavan dramatickosti a o sportovom zazitku to malo daleko ako "hus od piva" :) ()

Brady

Naprosto jednoduchá, přímočará komedie, která ale šlape a dokonale pobaví. A Drew Barrymore je (alespoň v tomto snímku) lepší režisérka, než herečka. Whip it! ()

barajda

Výborně napsaný scénář, originální námět, příjemná hudba. Díky Ellen Page se na film dokáží dívat všichni, skvěle ji pak doplňuje režisérka Drew Barrymore, která je asi nejvtipnější postavou. Navíc Page v roli klasické podivínky, jak jsme na ni zvyklí. ()

AldousSnow

Až na hloupý český překlad názvu filmu "Vyfič", milý a nenásilný film s velice dobrým navozením atmosféry 80. let. Nemusím Drew Barrymore, ale krásná a křehká Ellen Page se mi líbí čím dál tím víc. ()

Bludicka.Julie

No takženc tohle teda ne! Docela se divím, že to má tolik procent a nehodnotili to dvanactileté děti! Naprosto o ničem...a ten happy end - fuj! Drew teda asi moje nej režiséka nebude, ale jednu hvězdu jí dám, jako jedenáctce by se mi to asi líbilo a chápu, že to pro ně třeba bylo i myšleno, ale i tak by to mohlo být lepší... ()

E lan

Na základě ód, které jsem si vyslechl ve všech časopisech, jsem čekal opravdu něco zvlášť povedeného a v tomto ohledu jsem byl totálně zklamaný. Je to jen průměrný film, vůbec ne špatný (dobré herecké výkony Page a Wiig, slušný a originální scénář a dobrý zvuk), ale přesto možná ona pověst ho v mém hodnocení sráží na průměr. Přesto jen tak dál Drew... ()

Petulka88

Milá a svěží komedie. jakých se v poslední době moc netočí. A i když Vyfič! v podstatě nemá moc čím překvapit, je to právě příjemná atmosféra, která ho povyšuje nad ostatní podobně zaměřené filmy. Absolutní královnou je tady ale okouzlující Ellen Page. Nejen, že se na ni moc pěkně dívá, ona má hereckého talentu doslova na rozdávání. Je vidět, že si celý štáb natáčení opravdu užíval a ze všech nejvíc asi sama režísérka, což se odráží i na jejím hereckém výkonu. Režisérský debut se Drew nad očekávání povedl. ()

LucyD

Moc jsem od toho nečekala, zvlášť proto, že tomuto sportu vůbec nerozumím, ale byla jsem velice mile předkvapena. Dokonce jsem se neubránila slzám a smíchu, což poslední dobou u mě vyvolávají jen málokteré filmy. ()

josieaddms

Přesto že děj byl poměrně jednoduchý, musím ocenit to, že některé dějové zvraty byli jiné než u filmů tohoto typu, protože nás nečekali žádné klasické klišé (samozřejmě pár jich tam taky bylo) ale nenastal žádný happyend, žádné všichni se mají rádi, všichni vyhráli, nebo tyhle klasické blbiny které se v reálném životě nedějí. Blissin život mi dost připomínal život můj. Až na to, že roztomilá a sympatická Bliss nakonec dosáhla svého cíle, (Ano, život nikdy není tak jednoduchý jako film...) a dosahovala jej neskutečně zábavným způsobem. Od začátku do konce jsem se bavila, některé postavy byli vyloženě k popukání, a všichni herci, i těch úplně nejmenších rolí, to hráli velmi přesvědčivě. Navíc tam byli i smutnější, nebo vážnější místa které měli taky co do sebe. Drew se její režijní debut povedl. ()

Drtic

Tento počin od debutujúcej režisérky Drew je unikát medzi filmami ktoré sú klasícké svojím už predom odhadnutelným príbehom a kopou klišé tak typických pre takýto druh filmou. Ale začnem od začiatku Drew sa pustila do pomerne neznámych a neprebádaných vôd čo veľmi dopomohlo k úspechu a už zmienenej unikátnosti. Svet drsných báb na kolieskových korčuliach ma úplne dostali aj pretože čo to niečo som o tomto športe tušil, ale až tento film mi ukázal, že to je total brutal sport. Fakt skvelá oddychovka so všetkým čo k tomu patrí tým myslím aj tie klišé ktoré, ale Drew vynímočne veľmi rád odpustím čo nieje mojím zvykom u iných filmov by som bol nekompromisný. Soundtrack skvelý neobyčajný, originálny. Herecké obsadenie taktiež skvelé Ellen Page som si od juno veľmi obľúbil Jimmy Fallon v roli komentátora poteší je to borec. Takže skvelé a už teraz sa teším na ďalší film pod taktovkou Drew Barrymore ktorá sa u mňa dostala v rámci režisérou do záujmu. ()

Juno bruslí a líbá holky

Juno bruslí a líbá holky