Bliss má ráda rock a její život v americkém maloměstě kdesi v Texasu stojí za dvě věci. Matka jí nutí do příšerných soutěží krásy, na nichž si načančané slečinky nepřejí nic než světový mír, uhihňaný spolužačky jsou na pěst a brigáda servírky taky není nic moc. Jednou však s kámoškou narazí v sousedním městě na drsný závody na kolečkových bruslích a její život se rozjede na plný obrátky... Film o holce, která na lokální soutěž krásy neváhá přijít s modrým přelivem, natočila slavná Drew Barrymore (Charlieho andílci) a ve filmu si i zahrála jednu ze závodnic. Hlavní postavu Bliss hraje talentovaná nastupující hvězda Ellen Page. Ta se objevila například v trojce X-Men, ale proslavila se především svou rolí ve skvělé komedii Juno, za níž byla dokonce nominovaná na Oscara. Ellen ohromuje filmový svět nejen nepopiratelným hereckým talentem, ale i zvláštní neokázalou krásou, která ji předurčuje k rolím silných sympatických hrdinů. (oficiální text distributora)

Creony

Drew Barrymore možná nakonec bude lepší režisérka než herečka. Tohle se jí opravdu povedlo. Bavila jsem se od začátku do konce. Skautky byly super, myslim, že kdybych je v noci potkala v temné uličce zdrhám jak nejrychleji můžu :-). Ellen Page byla dobrá, ale Juno to nebylo, bohužel... ()

Renie42

Pěkný film se zajímavým sportem. Nikdy jsem neviděla takovéhle bruslení, zprvu jsem nechápala pravidla, ale později jsem na to přišla. Pohodová komedie s holkou, která ví co chce a jde si za tím. I když sem tam malinko zalhala, ale pak vše vysvětlila a i když nedopadlo jejich velké vítezství, tak prožitek z druhého místa byl pro ně báječný. Drew Barrymore byla dobrá ranařka, tu se zlomeným nosem, tu s modřinama po těle. Bláznivá parta holek bruslařek, která mě opravdu bavila. ()

jafuska

není to vyloženě špatný film ale dívám se raději na jiné sporty a toto mě nijak nenadchlo, Bliss byla fajn, takový outsider, ale pak se našla v bruslení, ale není to málo? do dramatu to má hodně daleko, mě tento film nepřesvědčil, že by to mělo mít tak vysoké ohodnocení, ale každý at si rozhodne sám, jak se mu to bude líbit ()

DJ Kritik

Snímok "vlepený" do neurčitej doby, kde všetko čaká na "zázrak" a kde každý vie správne zareagovať. Je to typicky americké spracovanie "z nuly hrdina", ktorý má po ruke milujúcu rodinu a oddaných priateľov. Ako jedno-hubka sa to určite znesie, ako vysvetlenie pravidiel pre nás nezvyčajného športu je to výborné, ale ako komédia mi to skutočne nesedí. Zvláštne, že Drew hupsa i na režisérsku stoličku. ......... ..... Vtiahnutie do deja: *** Hudba: ** Humor: * ()

monty.cl

Pokérovaný ženský v krátkých sukýnkách a síťovanejch punčochách závoděj na kolečkovejch bruslích a dávaj si u toho pořádně do těla-co víc si může chlapík (a jistě i pár ženskejch) přát? Fajnová komedie o jednom dost netradičním sportu, která šlape...80% ()

Queendom

Hodně slabý tři, až jsem z toho trochu votrávená. Nejlepší scény byly ty vystřizený v závěrečnejch titulcích. Scéna z bazénu mi ale zůstane v paměti dlouho. ()

jayman

Toto som nemal vidieť na bilboarde pred auparkovým kinom, toto mi mal odporučiť vlasatý známy v Ramones tričku jazdiaci na longboarde. Spolu by sme si to pozreli niekde v garáži, skvele sa bavili, potom vypiekli 80's hity a bol by to skvelý deň. Minimálne tak skvelý, ako tento film. ()

petite fille

myslím, že som také niečo už videla, ale hrali tam americký futbal. alebo to bolo krasokorčuľovanie? už neviem, tiež to bol tvrdý šport, kde sa dámy zabíjali. aj toto mi vybilo zopár zubov, ale nijak inak poznačená som neostala. napriek tomu to bol férový kvalitný zápas a predpokladám, že sa na to budem bezostyšne oddychovkovo dívať ešte raz.. well done, Drew, you're number 2!! ()

Dashiella

Váham medzi tri a štyri- až tak veľmi dobrý film to zase nebol, niektoré veci boli naozaj zbytočne pretiahnuté, ale na druhej strane mal atmosféru a je to režijný debut, tak budiž. A viem, že to bolo o ženách, ale muži tu vyzneli ako totálni debili. Alia Shawkat je super, fandím ženám, čo sa v tomto filme predviedli:) ()

Verunka84

Pro me docela utrpeni, nemohla jsem to dokoukat. Ackoliv mam rada Drew Barrymore i Ellen Page, proste mi to prislo jako jen dalsi film z rady americkeho uteku aneb jak se co nejdriv dostat z toho zapadakova kde ziju. ()

miki68cz

Tento film není pro kluky. Nepochopil jsem ho, připadal mi naivní. Celkem dobrá muzika, ale jinak nic. Ellen Page neroste do krásy. Zklamání. Nepochopil jsem pravidla podle kterých se jezdily bruslařský závody. Sorry tenhle film nedoporučuji. ()

zed.

Úplne typycká americká zápletka, typycké teenegerské prostredie aa....kto by to bol povedal, že po tomto všetkom nastane ten typycký americký koniec! (Dobre, dobre, ešte mohli aj vyhrať, to je pravda.) Samozrejme nechýbala ani bitka s jedlom, pohádanie a následné udobrenie s rodičmi a.zložitý milostný....vzťah? Nie, vzťah hádam nie. Jedinými kladmi boli Ellen Page a dobrý soundtrack. Ale to je asi tak všetko. ()

Kubi21

Opravdu velká pohodovka, která má už stokrát viděný příběh a víte jak to bude probíhat. Vůbec to ale nevadí. Sledujeme sympatické herce snad ve všech rolích a i ta jakoby největší soupeřka je v podstatě sympatická holka, která chce uspět v tom co má ráda a ví, že už jí moc času nezbývá. Zkrátka a dobře se to jednomu "Andílkovi" sakramentsky povedlo. Opravdu jen za tu předvídatelnost stahuji jednu hvězdu, ale ne úplně celou. Vskutku nadstandartní kousek. PS: Musím se pochlubit. Blissina tátu jsem poznal okamžitě. ()

zuzzuli

První hodina byla hrozně nudná. Myslela jsem , že to vypnu pak konečně přišla "nečekaná" zápletka a film začal být i trochu zajímavý. Já už to asi nebudu chtít znovu vidět, ale těm lidem, kteří mají rádi bruslení při kterém se soupeři shazují a jsou na sebe agresivní se to může více líbit. ()

Juno bruslí a líbá holky

Juno bruslí a líbá holky