Bliss má ráda rock a její život v americkém maloměstě kdesi v Texasu stojí za dvě věci. Matka jí nutí do příšerných soutěží krásy, na nichž si načančané slečinky nepřejí nic než světový mír, uhihňaný spolužačky jsou na pěst a brigáda servírky taky není nic moc. Jednou však s kámoškou narazí v sousedním městě na drsný závody na kolečkových bruslích a její život se rozjede na plný obrátky... Film o holce, která na lokální soutěž krásy neváhá přijít s modrým přelivem, natočila slavná Drew Barrymore (Charlieho andílci) a ve filmu si i zahrála jednu ze závodnic. Hlavní postavu Bliss hraje talentovaná nastupující hvězda Ellen Page. Ta se objevila například v trojce X-Men, ale proslavila se především svou rolí ve skvělé komedii Juno, za níž byla dokonce nominovaná na Oscara. Ellen ohromuje filmový svět nejen nepopiratelným hereckým talentem, ale i zvláštní neokázalou krásou, která ji předurčuje k rolím silných sympatických hrdinů. (oficiální text distributora)

mirkath1

Moc příjemná komedie ze sportu, který neznám :) Skvělé holky a Drew jako režisérka rozhodně, alespoň u mě uspěla na výbornou . ()

xSxEx

Nevedel sem do ceho jdu a cekal sem uprimne solidni gumarnu, ale opak je pravdou - velice prijemny film na sobotni vecer. Debut Drew Barrymore se urco povedl! Jen tak dal! ()

lmc

Až nečekaně průměrná podívaná, kterou zachraňuje Ellen Page a ve fantastické miniroli i Drew Barrymore:) Jinak jsem čekal víc, hold v Juno nasadila Ellen laťku moc vysoko. Každopádně hvězdička navíc za ne úplně stoprocentní happyend. ()

yatan

mily vzdusny light weight ktory neurazi..rozmyslal som medzi troma a styrmi * ale priklanam sa k trom..Je to stale len lepsi priemer aj ked sa musim priznat ze par krat som sa z chuti zasmial..este jedna dve takto vydarene role Ellen Page a dam ju do svojej top 10 hereciek..7/10 ()

lulu37

keď som tu videla vysoké hodnotenia a ako režisérku Drew Barrymore, bola som sakra zvedavá :) na začiatku ma to moc nechytalo, nejak pomaly sa vyfič rozbiehal, ale musím priznat, že Drew sa podarilo natočiť slušný film. Posledná pol hodina bola úžasná:) Ani neviem, čo sa mi viac páčilo, či "návrat domov", zápas, list alebo tabulka :D ()

Blazis34

Sportovní komedie z kolečkové dráhy nebyla špatná. Nějaké nápady a scény se podařily, nějaké byli ale trapné. Drew Barrymore si zde zahrála na tvrďačku, ale moc se mi to k ní nehodilo. Za to Ellen Page se mi v hlavní roli líbila více. Oceňuji dobrý nápad i jeho zrealizování, ale na druhou stranu bych vytkl až moc klasický a předvídavý děj. Pro mě 65%, za což dávám tři hvězdičky. ()

migsee

Tak tohle je překvapení roku! Nadupaná zábavná originální komedie. Perfektní dámská jízda:D Celý je to strašně správně takový osmdesátkově ušmudlaný a ujetý a tak nějak to celý připomíná videoklipy Tatabojs (v dobrým slova smyslu samozřejmě - Tatabojs si cením). Zmínit musím i hudbu, ta fakt šlape a dodává filmu grády jak sviňa. Jsem nadšená a vřele doporučuju! ()

rionka

"Zábavná blbost" - s takovým očekáváním jsem si film pustila a také jsem přesně tohle dostala. Nekomplikovaný, velmi pozitivní kousek, který uteče jako nic. Některé scénky byly, pravda, trošku neuvěřitelné, hezounkovi z kapely jsem měla problém důvěřovat už od chvíle, co se objevil před kamerou a některé "zamilované" detaily působily spíš rozpačitě. Ale třeba to hledání klíčů v poli bylo fajn. Snímku nechybí dynamika, scény ze závodů disponují silnou atmosférou a film díky tomu člověka dokáže pohltit. Taky oceňuju humor, nejednou jsem se nahlas zasmála. Nenáročná vtipná komedie o káčátku, co ke štěstí přišlo. Proč ne? ----- Nejlepší hláška: "Princess Slaya's feeling the Force now." :) ()

kenny79

Napadá mě hodně sprostých slov jak ohodnotit tenhle film, nenapíšu sem radši ani jedno. Co tohle jako bylo za sport ?? honěná na kolečkových bruslích ?? jedna * za Ellen Page. ()

mangui

Sakra z jakého to jako mělo být roku??? Hodně sem četl, že to mělo být z osmdesatejch let, ale to jaksi vylučeuje ono používání internetu a Googlu... ()

angorka

Prostě mě to strašně baví :) Ellen mě baví, netradiční prostředí mě baví, milostný příběh mě baví, scéna v bazénu mě baví, soundtrack mě baví...prostě je to jedna velká sranda. ()

Seuata

Velmi pohodový snímek o dívce, co se musí poprat s tím, co chce ona a co chtějí její rodiče. Nic složitého, zkrátka velice dobrý snímek jako stvořený na nedělní odpoledne, či k odpočinku. Nabrat sílu, zasmát se a pokud chcete vidět, že i některé sny se v životě splní, tak k tomu je tento film naprosto dělaný. ()

wendus92

Přes ta klišé nemůžu dát míň. "Whip It" je hrozně příjemnej, nenudící film s bezva obsazením. Celé to působilo velmi svěže. ()

ElKamil

Na Whip it! jsem se fakt těšil (hlavně kvůli Ellen Page), nicméně po jeho shlédnutí musím suše konstatovat: Nic moc. Tento film neurazí ani nenadchne, je to takové nijaké. Příběh plný ohraných klišé a holce z prdelákova, která najde super zábavu a fajn kluka (co jí klasicky za...), jen ti zpropadení rodiče zase nic nechápou a chcou z dcerušky udělat svůj ideál místo toho, aby ji nechali (alespoň částečně) jít za svým. Musím souhlasit s některými komentáři, že těžko v tomto filmu hledat komedii (nezasmál jsem se snad ani jednou) a drama to taky zrovna není. Jedinou otázkou v závěru filmu pak zůstává jen to, jestli konec bude jedním filmovými klišé nebo druhým. Ale ono je to úplně jedno. Drew Barrymore je fakt ulítlá, derby na kolečkáčích nepřehledné a pravidla nejasná až skoro do konce a český překlad "Vyfič" je hustější než náš nový intelektuální prodavač uzenin s visáží komunistického pohlavára. Škoda, mohlo to být lepší než na 60%. ()

Juno bruslí a líbá holky

Juno bruslí a líbá holky