Bliss má ráda rock a její život v americkém maloměstě kdesi v Texasu stojí za dvě věci. Matka jí nutí do příšerných soutěží krásy, na nichž si načančané slečinky nepřejí nic než světový mír, uhihňaný spolužačky jsou na pěst a brigáda servírky taky není nic moc. Jednou však s kámoškou narazí v sousedním městě na drsný závody na kolečkových bruslích a její život se rozjede na plný obrátky... Film o holce, která na lokální soutěž krásy neváhá přijít s modrým přelivem, natočila slavná Drew Barrymore (Charlieho andílci) a ve filmu si i zahrála jednu ze závodnic. Hlavní postavu Bliss hraje talentovaná nastupující hvězda Ellen Page. Ta se objevila například v trojce X-Men, ale proslavila se především svou rolí ve skvělé komedii Juno, za níž byla dokonce nominovaná na Oscara. Ellen ohromuje filmový svět nejen nepopiratelným hereckým talentem, ale i zvláštní neokázalou krásou, která ji předurčuje k rolím silných sympatických hrdinů. (oficiální text distributora)

Ogrb

Slaďounká Ellen, parádní hudba, skvělá zábava. Sice to je pro holky, ale já si nemůžu pomoct, bavil jsem se dokonale! 9/10 ()

chicab8

Obávala jsem se, že režijní debut Drew Barrymore bude velké fiasko, byla jsem však nadmíru překvapena. Popravdě jsem se do filmu ihned zamilovala, je vtipný, živý, skvostně obsazený, poskytuje reflexi skutečného života, trochu zahořklosti a přesto není nijak náročný. Tleskám Drew za režii, Ellen a ostatním holkám za výkony na bruslích a rozhodně jim závidím ty závody, chci to taky zkusit :) ()

wito

veľmi príjemná netuctová oddychovka, ktorá si razí svoju cestu rozprávania ošúchaných klišé o hľadaní osobného šťastia. ellen page navyše výrazne posúva hranice pozerateľnosti... ()

Strider

Musím jen zavzpomínat na dobu, kdy jsem se nechtěl podívat na Juno, protože Ellen Page mi byla už jen z fotek strašně nesympatická. No, tak to už jsem překonal. Ellen válí. Nicméně na celém filmu mě nejvíc zaujala Drew Barrymore, jednak jaký, že to má parádní debut, a druhak jak si hraní ve filmu vyloženě užívala a každou scénu nemilosrdně strhávala pro sebe. Jinak hlavní předností Whip It je jeho tempo, vyplývající už jen ze sportovní povahy filmu. Celkově mě přišlo, že z herců sálá taková veselá energie, jako kdyby je natáčení vážně bavilo. No a očividně se to přeneslo i na diváky. Určitě budu Drew Barrymore sledovat a na její další film se už těším, snad bude podobně energický jako tenhle. ()

DadysGirl

Drew se má jako režisérka ještě hodně co učit, ale musím uznat, žefilm je to povedený... Je z něj cítit jistá nevyhraněnost- začíná jako alternativa, pak silně moralizuje, aby se nám tam vloudila trocha romantiky a celé to uzavřeme velkým uvědoměním a uspokojením... Také časová nevyraněnost mě trochu mate - vypadá to jako celkem retro záležitost, ale google mě tam mate... Musím říct, že to na celkovém dojmu z filmu nijak zvláště neubírá... Ellen Page jsem tu viděla poprvé, ale určitě se na ní podívám ještě v nějakém dalším filmu. A ráda... I ostatním hrdinkám a hrdinům se podařil dobrý výkon za který dávám bez váhání 4* :) ()

Zombiepod

Hipsterské, alt-rebelské retro a neviem ešte aké teen movie, na ktoré sa neskutočne dobre díva a neprestáva baviť. Zábavné viac ako dramatické ale miestami aj citovo pekne dôsledné, Ellen Page ako vždy úžasná ! Veľmi milé prekvapenie, ktoré by som od režisérskeho debutu Drew Barrymore fakticky nečakal. ()

Judy24

Je docela znát, že Drew za ty roky před kamerou koukla občas i za ní, dávala pozor a že si svůj film pečlivě rozmyslela. Asi se to nemusí každému líbit, ale ten film je (na herečku, kterou mám zafixovanou jako ten typ, co hraje "pořád v tom samým") takový...svůj. Na nic si nehraje, Drew to prostě takhle chtěla, vybodla se na ostatní, obula si brusle, hodila je pod kotníky Elen Page a vybrusila si film s takovou jistotou, s jakou se podepisuje. A i ten film je vlastně jejím podpisem...ne? ()

TommyDiamond

Nebylo už tu něco podobného? Hodná holčička chce dělat něco co jí baví a jejím puritánským rodičům se to nelíbí. Ale oni přijdou na to, že jen tak může být šťastná a nakonec obměknout. Sice tu už takový scénař byl a ještě asi mnohokrát bude. Asi největší průser ovšem je v tom, co že to tu naši hlavní hrdinku vlastně baví. Vymyslet takovýhle nesmyslný sport, tak to je vážně síla. Celkově 30% ()

LilyDeLarge

Jestli něco zbožňuju, tak to jsou filmy s Ellen Page, která zahraje prostě všechno. Od nadržený fanynky Green Lanterna po sociopatku v Hard Candy, a pak hle - Kitty Pryde v X-Menech. Jo! Ta těhule v Juno, málem jsem zapomněla. To je ale vedlejší. Aneb role "alternativní? proč alternativní"? teenagerky jí opět sedla a Page předvedla další super výkon. Co musím ale taky zmínit je režie Barrymore, která svojí roli zvládla dle mého na jedničku. 111 minut? Fakt ten film má 111 minut? Pane jo...děj ale sviští tak rychle, že vám vůbec nepřipadá, že by to bylo 111 minut. Musím ale taky pochválit super soundtrack a hereckej výkon Landona Pigga! Taky jste po tomhle filmu měli pocit, že musíte nahodit kolečkový brusle a vypadnout? A co víc - Sheena is Punkrocker! ()

Dandy95

Na tomhle natáčení bych chtěl byt! Z filmu absolutně ciri parádní atmosféra a zábava mezi všema zúčastněnýma. Bohužel scénář je dost nudnej, všechno je tell, hodně málo show, a charaktery jsou plochy a v podstatě neexistující. Herecky ansambl je parta kamarádů, která se sešla a všichni si dělaj to svoje. Drew točí hodně nenápaditě a nevýrazně, ale působí že se na režijní židli hodně baví a podle mě dva tři další filmy a byla by super! Moc ocenuju ultimátní nasazení všech hereček do bruslí, aby tak mohli vzniknout fajn záběry bez zbytečného střihu kaskadérka/herečka. Celkově film **. Energie filmu ****. Filmy jako tyhle vždycky moc rád podpořím, protože vznikají pro radost diváka a zúčastněných, a ne pro peníze. Whip it! ()

Scorp11

Drew Barrymore mile překvapila. Prvotřídní kravina, u které jsem se prvotřídně bavil. Ellen Page skvělá jako obvykle. Derby v bruslení je parádní sport, na to bych chodil :D ()

Uninstall

Zajímavé rozptýlení :-) Film mě docela potěšil, ale hudba mi to bohužel strhla o patro níž. Hudbě se prostě nepovedlo zapadnout do tohoto filmu... ()

L3G1ON4R

Sranda-mazec s pořádnym ženskym kolektivem na kolečkách, je suprovou podívanou pro všechny. Odpočinková záležitost převrtávajíc se v citově založených vazbách matky a dcery, která se přehupuje na spocenou dráhu s napětím a halekajícím obecenstvem, a to vše pod vlajkou rocku. Prostě lahůdka pro pořádný fajnšmekry ... ()

Berry0153

Když jsem poprvé uviděla název a plakát, trochu mě to vyděsilo. Celé to působilo dojmem americké teenage ptákoviny, jenž většinou nestojí zanic. Mé obavy se naštěstí vůbec nenaplnily a celé jsem si to perfektně užila. Nemilosrdná Ellen Page mě svým osobitým kouzlem opět ohromila. Film má švih (někdy až moc), vtip a pro mě celkem zajímavý pohled na svět bruslení. Co dodat více? Snad jen to, že se těším na další spolupráci úžasné Ellen Page a stále překvapující Drew Barrymore. 85% P.S.:Bazén nezapomenutelný :-) ()

Mr.Roman

Vynikajúci debut, ktorý do trocha otrepanej schémy prináša novú energiu a dobrú náladu, ktorá je Drew Barrymore vlastná. Navyše excelentne obsadená až do posledného človiečika na place a niekto z tvorcov je fanúšik Star Wars. ()

ratpile

Z počátku nic moc, ale nakonec se ukázalo, že Drew Barrymore jakožto režisérka s emocemi pracovat umí slušně. Jinak hodně schématické, naštěstí ale "nezávisle" nenucené a výtečně s citem zahrané. Drew měla rozhodně pár světlých chvilek a v rámci žánru se myslím neztratí. p.s. Ellen Page se mě víc libila v Juno, ale sympatičtější holku by ve flmu pohledal, navíc opravdu umí hrát :-) p.p.s. uctívaná bazenková scéna mi přišla i v indie společnosti už trochu jako manýra, ale jen maličko :-) ()

Bendiys

Jednim slovem: uzasny. Zvraty podany sikovne bez klisovitych emoci, herecke vykony na vysost sympaticke, po dlouhe dobe jsem se u filmu uprimne smal.Klidne by film mohl byt delsi. Premiera vysla Drew na jednicku... ()

Lennie

Pěkné. Možná to nepřináší nic nového, má to ohraný děj a bůhví co všechno, ale mě to bavilo...co bavilo, byla jsem tím unešená! Ellen Page je skutečný talent, Drew Barrymore se opravdu nezdá a Marcia Gay Harden potvrdila, že je paní herečka. Prostě pohodový film :) ()

Juno bruslí a líbá holky

Juno bruslí a líbá holky