V roce 2025 už organizovaný sport jako zábava neexistuje. Společnost se baví hrou zvanou Futuresport, který je drsnou kombinací amerického fotbalu a baseballu. V té době je jejím nejlepším hráčem Tre Ramzey. Tre a jeho učitel Fixx se dostávají díky sázce do krvavého zápasu, ve kterém hráči musí přežít, když chtějí vyhrát... (Bonton Home Video)

Djkoma

Nechápu jak něco podobného může mít na triku W.Snipes. Nevim proč neřekl:"Tohle nenatočíme bude to blbost!!!" a měl by pravdu. Bohužel to neřekl. Kdyby tento film měl aspoň pořádnou dávku sebeironie a občas by se "superman faraon" zasmál byla by to slušná komedie. Jak na to tak koukám, Jean Reno má svůj Rollerball a Wesley Snipes Future sport. Kluci si nemají co vyčítat. ()

Segrestor odpad!

To byl tak džungalo film, more. Ten manuš mengel love a na to vzali grupo bučaris a anglal nim nastoupil mistr sportu, more. To jsi nakamen vidět, more. Kdybych sebral grupo pajtošů a počoroval někde kameru, natočíme lepší scény tam vzadu na periférii forosa. Aj s nějakými mačkami. Ještě by můj čirikloro sikavel, co je to pravá kamiben. Ty kanáloš! Šaj bysme i něco mišto natočili. To by byl future sport, more. Ne, vážně, nevermore. ()

dobytek

No ta hra byla sama o sobě docela zábavná, ale zbytek je čistej odpad. Něco tak strašně hloupýho jsem už hodně dlouho neviděl. Tohle byla blbost i na poměry Wesleyho Snipese. Hvězdu dávám jenom za těch pár minut ze samotný hry. Pak mě ještě pobavilo, že v tý přetechnizovaný budoucnosti svázali unesený čubce ruce klasickou stříbrnou lepící páskou. Prostě stříbrná lepící páska a WDčko jsou nesmrtelný a budou tady až do konce světa. ()

ScreamJay

Ernie zas ukázal, že na to má. Kluk je to šikovná a ještě před svým hororovým dobrodružstvím v bláznovině Bones zaplul do vod sci-fi. Celková vize budoucnosti v jeho podání připomíná nějakou počítačovou střílečku z osmadevadesátého, roku požehnaného vzniku tohoto dílka. Když bych u těch PCček zůstal, grafika sestav a zápasů je poměrně ucházející ala série NHL či FIFA, ovšem zápasy samotné, to je jako 3D řežba na starý 486ce, zásek, error a šlupky po koberci. Scény a struktura celkově spíš připomíná ty nekonečné variace na akční sci-fi seriály jimiž nás zásobují naše televizní stanice. Hudba velmi slušná, dobře vybroušená industriální rytmika a celkově asi největší plus na týhle mazanině. Dean Cain namísto poletování v pláštěnce čapnul prkno a alespoň poletuje kolem jako nezdolný manekýn, kterému konkuruje Wesley Snipes (jak toho sem dostali, to mi nedochází) s prima účesem, ale nechutně dobráckou povahou. Snaha o úderný hlášky jde v niveč, stejně jako zážitek z tohohle blbnutí před kamerou. Tudíž dávám 1 hvězdičku za grafiku a hudbu a už vůbec se mě neptejte, kterak ti umělci s rozpočtem našponovaným jak o tři čísla menší spodky skloubili virtuálno s realitou (nechci totiž napálit odpad, když už sem jednou omylem dal 2 hvězdičky:)). ()

Terminator666

Já myslím, že to není špatný film. Pravda, existují daleko lepší. Tady se mi líbí, že ten děj je opravdu jednoduchý, nikdo nemá šanci se v něm ztratit. Chyb by se v tomto snímku našlo hodně, ale ani tak mi nezkazily zážitek. Děj byl hodně zhuštěný a některé akční pasáže nebyly až tak úplně po rozumové stránce v pořádku. Na druhou stranu ale myslím, že plno věcí zobrazeném v tomto filmu můžeme nalézt v soudobé společnosti. Právě proto si myslím, že snímek Future Sport si zaslouží 3 hvězdy. ()