METHOD_

Vcelku, celkom zaujimavy a dalo by sa povedat aj originalny film, pri ktorom som sa nenudil. Zaver bol dobry, ten to u mna vysvihol na 4/5 ()

Lachvos

Finančně propadák roku, chápu proč, ale u mě dobré...ale já nejsem většina divácké populace, proto zde asi vidím ten zádrhel ;) Ale tak snad z toho plyne poučení do příště, ne až tak informací (národů, kultury, sci-fi), zjednodušit děj a zviditelnit dobro vs. zlo... ()

ursinko

Zelený Avatar, Tanec s vlkmi a sci fi. Oddychovka, trošku prekombinované, pripadal som si ako pri Star Wars, aj tam som stratil prehľad kto je kto a z názvov planét a rôznych rás mi bolela hlava. Na jedno pozretie. ()

Standic1

Na to jak velký potenciál román od Burroughse má, je film až směšně jednoduchý. Je tu pár světlých momentů a některé scény se povedli, nemluvě o princezně Dejah, jejíž představitelka mě mile překvapila. Jiných překvapení se tu ale nedočkáte, a tak se dá John Carter zařadit mezi další průměrné sci-fi, které neurazí,ale po prvním shlednutí už nebude mít potřebu vidět film znovu. ()

Illy

Hvězdné války určené pro indický trh. Ještě nějaké muzikálové číslo a v Dilií Disneymu urvou ruce. Takhe tam padaly jen hlavy. Za 250 mil se ani nedivím. ()

Thomm

Toporný hlavní hrdina, co střídá svoje dva poker face výrazy, nezábavný příběh, roztahanost a pomalé tempo - to všechno jsou věci, které brání tomu, aby si divák film užil a měl radost ho sledovat. Jiné ambice totiž John Carter ani mít nemohl, neuspěl však ani v těch, které měl. ()

cutugno

Naozaj by bol veľký problém zaplatiť nejakého dobrého scénáristu? Tento film je len zmiešanina Avatara a ešte s niečim. Myslim si ,že to mal natočiť Spielberg a hneď by to bolo o niečom inom,takto je to len stráta času ! A to sa nechcem tu zmienńovať o hereckom obsadení a výkonmi týchto hercou..no hrôza ! ()

JK-Stinger

Velikánská spokojenost., kterou se mi opět snažilo pokazit místní hodnocení. Ještě že dávám na svůj instinkt a i když jsem se koukal s obavami, moc se mi to líbilo. Super sci-fi s nepříliš hlubokým, ale záživným příběhem. Hlavní hrdina není sice úplný sympaťák, ale vynahrazuje to kočkoidní princezna. tohle je prostě můj šálek kávy a nikdo mi ho nevezme. ()

waits

Pokud se myšlenkově posunute do teenagerských let, dostanete svěží, bezproblémovou scifi se zábavnými počítačovými postavami a trochu nevýrazným hrdinou. Předkládaný svět (Mars) má jistou atmosféru, příběh je jednioduchý, ale nerozpadá se. Pravda, celé je to trochu draze natočené,ale to už televizního diváka nemusí zajímat, že., aspon si užije spoustu hezkých kamerových jízd. Pobavil jsem se, dám slabší čtyři. A nevím proč, ale ale musel,jsem pořád myslet na Lynchovu Dunu a to přitom zas tak podobné není.. ()

andio

Nešťastná volba jmen měla za důsledek naprostou nepřehlednost děje a musím se přiznat, že jsem si nebyl jist, kdo s kým že to vlastně válčí. Navíc story line byl vcelku o ničem, v podstatě se v celém filmu nevyskytl jediný inteligentnější dialog, nebo alespoň nějaké rozuzlení čehokoli. Jestli je to založeno na románu, tak to musí být fakt arcishit! Tři hvězdičky nakonec dávám za prostředí, efekty a také za nápad jako takový. Ještě bych však vytkl jistou nelogičnost, se kterou John svojí obří sílu používal. Mohl například kohokoli odhodit 100 metrů daleko, nebo ho kopnout do koulí, až by mu je zarazil dovnitř. Prostě mu síla každou chvílí nějak záhadně kolísala.. 5/10 ()

Blue.Shark

Parádní film, který bych se nebál označit za starou školu. Žádné vynucené hláškování, žádná předem odhadnutelná typologie postav. Prostě čistá myšlenka, kterou bez znalosti předlohy lze jen těžko dopředu odhadnout. Jediné, co mi na filmu vadilo (a proč nedostane plný počet) je, že na můj vkus dost Barsoomovských souvislostí zůstalo nevysvětleno a Carterovo jednání je během celého filmu až moc ukvapené. Úvod mohl také být informačně plnější. Film se mi každopádně zamlouval hereckými výkony, příběhem, CGI a hlavně nádhernou tuctově-netuctovou Lynn Collins, na které jsem celých 127 minut mohl oči nechat, a která zahrála roli princezny Dejah s velikou grácií. Rovněž musím vyzvednout ztvárnění měst a dopravních prostředků, které působilo příjemně retro sci-fi. Těším se na druhý díl doufám v jeho komerční úspěch. ()

Pawlisman

No, za mě malilinko nadprůmerné scifi. Afekty mi nepřijdou o moc horší než u Star Wars či Hobita. Pěkné oddechové vesmírné fantasy s hopsálkem. Proč ne. 7/10 ()

Flopik

Nikdy som to nevidel poriadne celé, no po pozretí nemením názor. Vizuálne to je pekné a celkovo to baví. Príbeh je však hlúpy, postavy mi veľmi nesadli až na pár výnimiek a nejaký poriadne soundtrack tiež chýbal. Ale zábava v pohode a obstojnejšie 3* isté. ()

Cartman

Původní román jsem bohužel nečetl, ale na základě filmu si ho pravděpodobně doplním do své bibliotéky. Zábavné dvě hodiny, plné dobrodružství hodné spisovatele z počátku dvacátého století, kvalitní zpracování, odpovídající herecké výkony. Já byl spokojen a Johnovým "mazlíčkem" doslova nadšen, ještěže se vyskytuje ve většině filmu;-) ()

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

10.10.2022

20 největších propadáků poslední dekády