Argylle: Tajný agent (2024)

Tam bylo tolik blbých nápadů, že se divím seriálovým matadorům, že do toho šli. Show na bruslích, barevné čmoudy ....spy revue. Jedna asi z lítosti.

Fallout (2024) (seriál)

Maximální zážitek z dokonalého postapo vizuálu, promyšleného příběhu i obsazení, krásná je i hudební složka, oldies soudtrack bude skvělý. Okey, dokey ! Doufám , že bude druhá série. Souhlas Marigold.

Ripley (2024) (seriál)

Pocta Caravaggiovi. Umělecké obrazy kamery nasnímané v černobílém formátu. Co záběr, to zážitek, vlastně jsem víc sledovala obrazy než děj. Když se zapletete s psychopatem stane se život hororem. Film z r. 1999 Talentovaný pan Ripley byl rovněž vynikající, ale seriálová podoba s prostorem pro detailní vykreslení postav je jiný level, pečlivý casting a výkony herců vše jen podtrhují. Adept na všechny ceny.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

μολὼν λαβέ - nevzdáme se ! přijď si pro ně (zbraně) ! Heroická epizoda z dějin, krásně zpracovaná.

Avatar: Legenda o Aangovi (2024) (seriál)

Je to fantazy, čáry máry dobře udělané, ale ten casting dost nevyšel, herecky toporné a dialogy jsou doslovné, naivní. Pubertální mládež to docení víc.

Tokyo Vice - Season 2 (2024) (série)

Rozhodně skvělá krimi z prostředí Japonska a Yakuzy. Dobré obsazení, zápletky, spád.