Requiem za sen (2000)

Ten film mi zůstal v hlavě se svojí psychedelickou atmosférou a občas se připomíná. Je silný, destrukce života až dřeň. Výborná Burstyn i oba mladí.

Ti druzí (2001)

Dokonalá atmosféra, zpracování, dokonalá Nicol.

Přátelé (1994) (seriál)

U nás doma to jede skoro non-stop již několik let - už druhou desítku let :) . A pořád skvělé !!!! Nejlepší z nejlepších.

12 opic (1995)

Čím víc, tím víc a s odstupem let je to dokonalé, vždycky silný a naléhavý zážitek.

Nouzový východ (2008)

Bolestně krásné, ti dva nemohou hrát lépe, každé hnutí mysli vyjádří excelentně, ovšem za velkou pozornost stojí i vedlejší role, vše je režijně přesné a bezchybné. Filmová dokonalost.

Pýcha a předsudek (2005)

Kamera a hudba v dokonalém souzvuku, úchvatné perličky klavíru, dveřní průhledy, každá scéna výtvarně promyšlená, precizní herecké výkony, kouzelný D.Sutherland .....dokonalost . Pocta adaptacím. Kolikrát jsem to viděla ? :)

Východní přísliby (2007)

Už jsem to viděla dvakrát a nějakým způsobem mně ten film fascinuje - asi dokonale vystiženou atmosférou a naprosto přesným herectvím, konečně jsem přišla na chuť i Casselovi

Julie a Julia (2009)

Vřeštivou polohu hlasu Merylky jsem nemohla skousnout :).

Ostrovní zprávy (2001)

Můj oblíbený film, ke kterému se ráda vracím. Ostrov zabydlený zajímavými postavami s nelehkými osudy.