Ltblue

Pozitívne 3*.Dejovo film hral ako lusk,ale mal som chvíľkami problém so stopážou filmu niekedy som už chcel odísť z kina ale prišla scéna od ktorej som sa nepohol.Princezna,hm pekná, miestami som si myslel že už by mohla aj točiť erotický film,hlavne v tedy ked sa išla vydávať no nič.3D pozitívne,pekne pohoria,lietajúce stroje atd. ()

Stromek

Určitě lepší než princ, ikdyž jsem se trochu ztrácel v názvosloví všeho možného co znělo divně. Škoda, že Jake nehrál tady místo Taylora... bylo by to ještě o něco lepší 75% ()

stan13

... dobrodružství na které se nezapomíná ... něco takového jsem si jako malý přál ... a ani teď v dospělosti mě to neopustilo ... ()

Mr.Keli

"Meziplanetární pohádka o jednom upadajícím království. Chrabrý hrdina z planety Země se podílí na záchraně. Zachrání království před zlými padouchy? A získá navrch k tomu princeznu?" Klasický nástřel pohádky zaobalené navíc do fantasy hávu. Snímek přichází v nepravý čas, označovaný jako plagiátorský. I když je ze všech fantasy/sci-fi nejstarší. John Carter je ryze oddychová zábava, je potřeba přistupovat k filmu střídmě a nečekat epický příběh. Trikařská technologie je na vysoké úrovni, včetně použité hudby, která je správně využita a nevyčnívá nad obrazovou složkou výrazně. Rodinný film jak vyšitý. Viděno v kině. 70%. ()

t.b.kat

(možno brát jako spoiler) Jojo filmová děťátka, budu Vám vyprávět pohádku, kterak jeden geniální muž se dostal na Mars a i když věděl o technice marťanských lodí hovno, hned je dovedl zničit. Aby se tomu dala logika, musel sloužit v armádě a když se objevil na Marsu musela tam být lidstvu podobná hovádka a nádherná samice. A když se dostane člověk z 19. století, kde jakési polooděné ženy vzbuzovaly naprosté pohoršení, do nové sféry civilizační marťanské vyspělosti, musel se cítit v obklopení kuřkoukajících děvčat jako v ráji - neboť tu nebyl nikdo kdo by jej moralizoval. A tak se scénář rozvíjí a vy vlastně tušíte kam ten film směřuje, neboť ve filmu jako vždy nejde o záchranu civilizace, ale prostě v případě mužského hrdiny hlavně o ptáka, a pták hledá vždy samičku. A tak Vám může bouchat koudel u prdele, a vy tu samičku budete raději líbat a vedle Vás mezitím budou chcípat lidi, který jste přemluvili k válce. Nebýt posledního "neočekávaného" zlomu asi bych dal odpad 2/3* ()

Demoiselle

Špatně napsaný, sestříhaný a ještě hůř zahraný (hlavně nabušená princezna). A k tomu všemu taky zbytečně dlouhý... tenhle film mě úplně minul a ani neprobudil touhu sáhnout k předloze... škoda Dominica. ()

praethoria

pozval ma na tento film kamoš, a v rámci prdele som išiel, a absolútne som netušil nič o tomto filme . To bolo prvý krát v živote, že som išiel takto do kina. Neľutujem, príbeh bol aj keď nie niečo megalomansky super prepracované, ale malo to aj hlavu aj pätu, pekné prostredie, pekné efekty. Tomuto filmu seknú 3* ako riť na detská riť na šerbeľ. a to dobré 3*. Nejdem sa ďalej rozpisovať, lebo ani nie je o čom je to taká jednohubka, ktorá poteší :) Záver: neodporúčam ísť na normálne premietanie, odporúčam však ísť na 3D. ()

GoloBB

Naozaj by bol veľký problém zaplatiť nejakého scenáristu?...ale tá úvodná Kitschova paródia na Deepovho piráta pobavila (teda ak som to pochopil správne :) ) ()

DanielP.

Myslím, že filmek ve stylu Indiana Jones, Avatar, Star Wars a klasické westernovky není špatnou volbou. Film mě bavil a měl spád což si myslím, je pro shlédnutí u mě to podstatné :) ()

Vasyl

Ale jo. I když Kitch není a nikdy nebude můj oblíbenec a doufám, že se z něho nestane stár, abych na něj musel čumět dvakrát do roka. Celý to na mě působilo podobně jako Avatar. Tady snad ještě víc dětsky, že to je od Disneyho - stovky mrtvých a přitom minimum krve (ještě modré krve). Jinak vesměs dobrej pocit z filmu. Princezně to hodně slušelo (škoda, že se i přes velikou fyzickou podobnost, nerozmnožujou Barsoomani jinak, to by se John zpátky asi nevracel :)) a potvory byly taky dobrý. Tharkové byli sympaťáci, žabopes taky. Akorát škoda, že hrdinové nepotkali bílý opice ve volné přírodě, mohlo byt o jednu zajímavou scénu navíc. P.S.: Bude Mark Strong ještě někdy hrát kladnýho hrdinu? ()

DonBraso

Krásná disneyovka,která těží hlavně vizuálně,ale od toho přeci fantasy jsou.Je to pohádka velmi příjemná,která nemá moc konstantní děj,dialogy by se dalo říci,na pětníku,ale přesto se člověk baví a nechá se unášet.Akčních vložek akorát,ale když už tak velmi hezky uděláno.Film jsem popravě zkouknul kvůli Westovi,kterýmu fandim,tady hrál vesměs co mohl a hlavní hrdina,tomu jsem trochu od začátku nemohl přijít na chuť,ale nakonec se jako John(Virginie) Carter hodil.Nečekejte monumentální bitvy,velkovýpravnou ságu,je to čistě na jedno zkouknutí,který mě rozhodně neurazilo. ()

x_ander

John Carter si rozhodně nezaslouží být takovým komerčním propadákem, jakým se stal. Nejde rozhodně o žádné přelomové dílo kinematografie, ale o pohodovou sci-fi s třeskutými efekty a zajímavým světem každopádně. Scénáristický mišmaš se sice dal čekat, že je Taylor Kitsch takové dřevo jsem však netušil (zvlášť po Wolverinovi, kde jeho scény byly perly). Celkově musím hodnotit pozitivně a ještě jednou říkám "ach jo", že film nevydělal, protože pokračování bych si líbit nechal. ()

Aywes

Agresivní gumídek ze Země proti armádám přátelských a nepřátelských lidí(i bytostí).Proč sakra Mars?Není to až moc nereálný?Mars je přeci planeta, kterou mají astronauti pod palcem ne?Nu dobrá.Takže jsme zjistili, že na Marsu se dá hopsat a dýchat z plných plic.Bohužel je to však opět americké jako prdel.Nevýrazná hudba, která má navozovat pocit epických rozměrů, neoriginální "pouštní " lidé a dokonce i normální "lidé".Alespoň, že byl vytvořen nějaký "jazyk" jednoho z kmenů.Časté používání uvozovek, že ano?Samozřejmě jde opět o typickou válku mezi dobrem a zlem.Příběh je až příliš pohádkový a neoriginální na to, aby více prorazil.Efekty jsou samozřejmě fajn, ale jsem rád, že na nich film postaven nebyl.Na čem je tedy stavěn?Těžko říct.Asi na prostředí(písek,písek,písek),soubojích(meče,pušky,cosi paprskovitýho) a typických amerických scén(kdo půjde se mnou na jistou smrt, abych mohl zachránit princeznu?).Je tu však jeden problém.Z prudkého nedostatku fantasy jsem byl občas okouzlen.Dávám 3* za pěkné zbraně a fantasy nádech.Zbytečně velké hodnocení, ale jednou se nechám ožrat rohlíkem z emeriky. ()

p.i.t.b.u.l

Možná už to tu zaznělo. Něco mezi hvězdnými válkami, avatarem a dalšími. Jenže ani k jednomu se to nevyrovná. V celku zajímavý nápad, cestování mezi planetami, bohužel trochu nedotažený do konce. Nevím....film to nebyl špatný, ale něco mně tam chybělo. Místy jsem se nudil, jindy zase vyloženě užíval. Dlouhá pasáž pak zapříčinila, že film ztrácel náboj. Konec byl fajn, ale už to nezachránil. Klasická letní pohodovka. Hodnotím 65%. ()

Todd_Hewitt

Četl jsem knížku a moc se mi líbila. Nemohl jsem se dočkat filmu, Když skončil, nějak jsem to neřešil, docela se mi líbil..Ale pak jsem si ho pustil znova a nemůžu jinak, promiňte mi to. Nuda, nuda, nuda, nudní herci (teda až na Taylora, toho mám vcelku rád), nudnej scénář... ()

Matamoroz

Tvůrci se docela vyřádili. Valná část příběhu je předvídatelná jako pohádka o Červené Karkulce, spousta scén je nádherná vykradačka Hvězdných válek: princezna, boj v cirku, obludy. Pak tu máme reminiscence na Indiana Jonese, Hvězdnou bránu a pár dalších by se také našlo. Ale pořád tenhle film předčí Thora, Piráty z Karibiku nebo Iron Mana. Mezi dvěma světy není žádný přelomový počin, ale naopak je typickým a lehce stravitelným představitelem filmů posledních pár let: směs sci-fi, fantasy, magie. 80% ()

wokurk

Celkový dojem z filmu je tak 65, možná 70%. Více než uspokojivý rodinný film. A už jen pro ty "superhrdinské" kousky stojí za to se na něj podívat! ()

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

10.10.2022

20 největších propadáků poslední dekády