harycek

Četl jsem to jako komiks v ábíčku a vcelku se mi to líbilo , a toto provedení také není špatné!!! vcelku pěkná podívaná! ()

shaacul

Taylor Kitsch dostlal trojitou šanci ve třech blockbusterech se prosadit do extraligy a bohužel to nedal. To že je něco špatně pochopíte už z toho že přítel hlavního hrdiny a hlavní záporák jsou si tak podobní že v mnoha scénách odhadujete podle toho co se děje kdo je kdo. ()

waltosin

Podivana sice úchvatna vyborně trikove zvladnuto hlavne ta krajina, ale bohužel mi děj vubec nesedl ani postavy mi nic neřikali, takova dobrodružna blbovinka, pro me bez zajímavého příbehu, na ktery jsem nepřišel na chut. 45% ()

Don Martini

Při projekci filmu budete mít pocit, že jste viděli alternativního Avatara. Na rozdíl od Avatara je film spjat s volným humorem. Posledních pár minut před koncem filmu mělo něco do sebe. To prozaické žvanění nemusím - je příliš nucené. ()

collinduff

Plusy: veľkolepé a dychberúce efekty, epické akčné scény, zeleňáci, humorné scénky, kamera, strih, vzhľadom na typ filmu dobre zvolené hlavné postavy...a "psíček". Mínusy: neoriginalita, nudné rozhovory - dĺžka filmu, hudobná stránka, asi narýchlo zbúchaný scenár, občasná nelogickosť. V celku fajn blockbuster a solídna zábava. A áno, aj ja by som chcel takého havkáča :D. ()

p.a.douch

Pohodovka, dvě hodiny utekly jako nic. Pěknej dobrodružnej film. Režisér film zvládnul. Vatu bych tam taky našel, ale neotravovala. Trohu vadil představitel hlavního hrdiny, ale dalo se na něj zvyknout. Strong je zkrátka zloduch, ostatní představitelé dobří. Triky taky. Na to že předloha začala vycházet někdy v roce 1912 překvapivě dobrý. Děj držel pohromadě a dával smysl. Jestli navštívíte film s 8 - 13 letými dětmi nebudou zklamáni. Pro mě lepší než Avatar. 3D se povedlo. Takže 80 %. ()

XI-XAO

Já filmu nemohu opravdu nic vytknout (až na zbytečné 3D, které filmu pouze ubíralo na barevnosti a nepřidalo nic). Je to zkrátka moc pěkná sci-fi & fantasy pohádka a s tím jsem šel i do kina. Nečekal jsem tedy propracované dílo, které bude bez jakýchkoliv trhlin v logice i ději. A právě proto jsem byl po 137 minutách spokojen a vcelku i nadšen. John Carter je povedený mix Hvězdných válek, Prince z Persie, Duny a Souboje titánů. ()

Sonome

Těžko člověku psát komentáře, když už dva dny po premiéře všichni film viděli a okomentovali :-). A tím nemyslím jen JCM, ale obecně… K filmu: mám dojem, že snahy tvůrců čerpat ze zemské i mimozemské mytologie už delší dobu selhávají a že forma filmů bohužel na celé čáře vítězí nad obsahem. O co plošší a předvídatelnější je příběh, o to propracovanější je technická a vizuální stránka. Takže pro mě jen vcelku příjemná oddechovka na sobotní odpoledne s kamarádkou, od které jsem nic nečekala. Podobně jako Marigolda i mě zaujal pohlavek a flasback, navíc i scéna z jeslí a pejsek jak z Looney Tunes. Srdce i duše ale zůstaly netknuté. ()

Scaevola

Mytologie fikčního světa mimovolně uniká kolem divákova zájmu a ztrácí se tak to hlavní, co činilo Burroughsovu přelohu vyjímečnou na počátku 20. století. Zbývá tedy jen povrchně zábavný příběh se spoustou efektů, naprosto zbytečnými bílými opicemi a s frackovitým hlavním hrdinou. S trochou popcornu příjemný film. ()

Bornd

Celkem dobrá podívaná s občasnými nudnými momenty. Efekty byli fakt parádní a jít na 3D se rozhodně vyplatilo. Ale po celý film jsem měl pocit, že jsem to už někde viděl a že to není až tak originální jak jsem myslel. Proto nechám hodnocení na 3.5*. ()

Mainstage..

Příběh protkaný spousty odporných , husí kůži nahnějících hlášek - typu '' Žene mne krev mého otce'' a jim podobných, udělali s tohoto celkem vizuálně úspěšného melodramatu , odpornou snůšku patetickejch plků s nádechem romantické komedie. Celková snaha tvářit se po dobu, více než dvou hodin zajímavě a inovativně , se zvrhla v nudnou podívanou klopýtání a tápaní kdesy v temntotách ''fantasy žánru'' , a studio Walta Disnehyho si opět uřízlo ostudu , jakou má už snad jen Columbovo baloňák. Jistě skvělé téma do lavic základních škol , nám totiž nedává nic více, než-li průtokový sled nesmyslných událostí a sem tam dávno takřka Nostradámovsky předpovězených zvratů. Plus bylo, že obecenstvo 12+ se prostě skvěle bavilo , ačkoli si nebylo krze 3D efekt , který jim zaslepoval možnost číst a sledovat tak děj na plátně , udělat celistvý názor ... to k tomu už ale asi patří .... mír'' ()

3dgeorge

Ďalší z filmov Disney, ktorý pobaví no neohromí a ešte má človek pocit, že niektoré scény, hudba a dokonca aj herci pripomínajú filmy ako Princ of Persia, Star Wars ... po 3D stránke film tiež neponúkol mnoho pútavého a pritom priestoru bolo, myslím dosť. ()

Mikalos

Mě se to dost líbilo. Mělo to spád, parádní vizuální podívaná.Jsem fanouškem tohoto žánru a dostal jsem přesně to co jsem očekával. Těším se na pokračování - doufám že nějaké bude!!! U mě za 5*. kino 3D+titulky. ()

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

10.10.2022

20 největších propadáků poslední dekády