david666

No splácanina jako praxe. Ačkoliv děj je jednoduchý, přesto jsem se místy ztrácel a vlastně nevěděl "vo co go". Jedna s nejpromarněných šancí na velkofilm. Aspoň, že na Lynn Collins se dalo dívat. ()

JanMolina odpad!

Docela jsem se na film těšil. Mám rád tenhle styl - zabije to nudu, většinou to má pár slušných momentů a bitek,... A tohle?! Tři večery jsem na to koukal, protože jsem vždy po 20 minutách usnul a čtvrtou noc jsem to vzdal a nedokoukal, protože takovou blbost jsem dlouho neviděl. Tailor Kitsch je v této roli tak nesympatický, že to víc nejde a koukat na pošuka v trenkách jak skáče po Marsu fakt zábava není. Hloupá pohádková zápletka uprostřed ničeho a nudy fakt film nedělá. Dokonce i bitka v aréně, která podle plakátů mohla být stylová byla další nuda. Nevím, kdy s emi naposled stalo, že bych film nedokoukal,ale tohle nešlo. ()

Hookins86

A mě se to líbilo, ať si říká kdo chce co chce. Přiznávám, že to mohlo být ještě lepší, ale prostě je to v tomhle provedení, tak se to takhle musí brát. Úchvatná princezna byla opravdu úchvatná, triky bomba, příběh a zelenáči z Marsu odpovídají slušnejm 4 hvězdám. Jestli bude další díl a jakože asi jo, tak snad už to bude srovnatelné s Hvězdnými válkami, jak jsem někde četl. My se modleme za lepší díl a tvůrce nechť provází síla... ()

Mathyen

nechápu, kde zmizelo těch 250mil. dolarů. Ten film sice vypadá jako hvězdný války a nedívalo se na něj zle, ale 250? Vždyť i Pomsta Shitů a Klony útočí dohromady nemají takový rozpočet. Ono, kdyby to bylo vidět, tak nenamítám, ale tohle byl film tak za 100... i tak je čisté bláznovství studia Disney vrazit tolik peněz do takového nic. Je to velká škoda, promrhané peníze i potenciál. Jedním slovem fakt Škoda ()

Enzo555

Báječné dobrodružstvo!! Príjemné úvodné tápanie, nevediac, o čo vlastne pôjde /čo je gólom hrdinu/ vystriedala súvislá spokojnosť až do záveru. Kvalitné, peniazmi napumpované Béčko s originálnymi podmienkami existencie (plávanie po svetle, kráčajúce mestá) a jedná prekrásna mäsitá princezná, ktorá svojou netuctovosťou dojímala už vo Wolverinovi ()

TheKLF

Film jsem sledoval a hltal a ačkoliv jsem byl dějem místy zmatený, sledoval jsem něco co jsem dlouho neviděl, film byl pestrý a bavil mě, zejména ten přítel člověka (u nás na Zemi pes), který jezdil jak fretka :-) ()

Roxeet

K Johnu Carterovi jsem přistupoval poněkud opatrně. Obrázky mi nic moc neříkali, spíš jsem si sliboval, že to bude nějaká slátanina, studiu Disney do té fantasy moc nevěřím, ti mají spíše talent na různé animáky, takže když jsem si film pouštěl, pouštěl jsem si ho s vědomím, že to asi bude nuda. Nebyla. Nevím proč a nevím jestli jenom u mě funguje jedno takové pravidlo: Pokud od filmu čekáte mnoho, nedostane se vám nic, kdežto pokud si myslíte, že film bude o ničem, jste naopak hodně překvapený - já vím, asi trochu zmatené. A právě i tady se toto nepsané pravidlo uplatnilo. John Carter na mě zapůsobil velmi mile, při sledování jsem prožíval takřka stejné nadšení jako kdysi i u Hvězdného prachu. Po drobném zklamání, které mi přinesl Hněv titánů je tohle dobrý filmový painkiller. Za pokračování bych se vůbec nezlobil :) ()

Zeddi

Velmi hezky udělaná oddychová pohádka s precizně vyvedenými efekty. Místy jsem měl pocit, že se koukám na remake Duny, ale vcelku pěkná podívaná. ()

marrrrian

No nebolo to zas také zlé, ale chvíľami sa to podobalo na snahu vytiahnuť sa z fakt lepkavého blata, nehladiac už na to, či v ňom ostane uviaznutá bota... A keby aspoň tí marťania neboli tak avatarovskí (aj keď som si istý, že tvorcovia sa snažili, aby boli odlišní). Pozerať sa to dalo, aj to dokázalo pobaviť, ale na nejaký magahit, či kasový trhák to rozhodne nemá. To sa ale koniec koncov ukázalo už na tržbách. ()

JP84

Zatímco se John Carter přenesl na Mars, já se zase přenesl o třicet let zpět. Když by tohle někdo natočil v 80. letech, tak to tady má stejnou auru jako Indiana Jones. Bohužel Stanton zaspal dobu a nevšiml si, že cílová skupina hollywoodských velkofilmů se hodně změnila, takže tam, kde nejsou pubertální roboti nebo infantilní hlášky, pšenka neroste. Zatímco si tak producenti mohou vyplakat oči a recenzenti zanadávat, já si naopak mohl udělat příjemný výlet do doby, kdy se při natáčení myslelo i na dospělého člověka. Pro mě jednoznačně překvapení roku a náplast útěchy za zpackaného Promethea. ()

Rian_witcher

Krásné zpracování desítky let starého sci-fi románu. Pánové starších ročníků si jistě vzpomenou na časopis ABC a skvělé komiksové zpracování v tehdejším ČSSR. Dějově rozhodně zajímavější než Avatar a jedinou vadou je pro mě ne moc charismatický Taylor Kitsch v hlavní roli. Na druhé straně jako vždy potěšil výkon (i když jen zdigitalizovaný) Willema Dafoe a digitální mazlík v podobě prasopejska neměl chybu :-) ()

metztlimoon

Bohapustá nuda. Už po polhodine ma to prestalo baviť, ale tak bravím si, že tomu dám šancu... Skončilo to tak, že som to mala nakoniec pustené len ako podmaz a popritom som chatovala, lakovala si nechty, hrala sa onlinehry, atď. Nejak ma to nechytilo. ()

Aracus

Normálně komentáře nepíšu ale todle jsem napsat musel: pokud ste neviděli film Vládcové Marsu tak se koukněte stojí sice zanic ale všimněte si té podoby minimálně 70% z toho zkopírovali. I když oboji točili podle knihy tak doufám že někdo natočí pořádnou adaptaci protože si to ta kniha zaslouží. ()

Xpat

Průměr. Kitsch je tam sympaťák, ale do příběhu mi nesedí, je příliš ... jak to jen říct, hezounek :D. Čekal bych někoho jiného, ale potěšilo mě v tom filmu velké množství věcí - originální psožába a lodě plující po slunci. :) Průměr ()

Cid

Ó mocný tvořiteli mého milovaného Tarzana, kaju se, že jsem nepřečetl knihu a poslepu jsem vlétl do tohodle filmového zpracování mimozemských gumídků (respektive gumídka). Hlavní protagonista mě celkem bavil až do doby, než přišel o vousy, mimo záběr vypil hopsinkovou šťávu a začal skákat jak luční koník po nehostinném Marsu. To nejlepší na celém filmu však byl národ mírumilovného čtyřrukého hmyzu jenž nachází největší potěšení v koloseu na způsob ala Mars a dále pak v mučení svých dětí nejen pomocí výhružek, že nebude večerníček, ale pěkně natvrdo jim vypálí značku jejich rozmazlenosti přímo na záda ((ne)berme si z toho příklad). Logiku jsem v této adventuře hledal marně a tak jsem po půl hodině nechal jít můj mozek spát a já za soustředění se pouze na své životní funkce, jsem todle veledílo dokoukal. Abych nebyl jen negativní, musím vyzdvihnou "herecké" vnady hlavní hrdinky, za to volba hlavního hrdiny mě vysloveně vadila (ten borec je nějakej divnej). Krásné filmové efekty a jistá originalitu příběhu mi však tento filmový zážitek učinili stravitelnějším. Škoda, že mi už není 18 (dnes už na to nemám čas ani chuť), hned bych utíkal do knihovny a půjčil si knížku, abych vypátral kdo je vinen z toho, že z tak nadějného tématu vznikl pouze průměrný a v brzkém čase zapomenutý film. ()

Element2

Moc mě baví zpracování toho filmu: kostýmy, efekty, barvy. Krásně jsem si to užil v HD kvalitě, takže jsem viděl každý detail. Jediné, co bych vytkl, je vleklejší děj ke konci filmu a sériově hollywoodské zakončení. U mě má 3,5* ()

Desmi

Když už si myslím, že v Holywoodu nemohou vymyslet větší debilitu, vždy mě znovu překvapí. Nutno říct, že ne mile. ()

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

10.10.2022

20 největších propadáků poslední dekády