gpx

John Carter sice nedává moc velký smysl a zápletka je hodně vachrlatá, ale nakonec (i přes všechny své nedostatky). pobaví celkem dobře. ()

Joker2811

Tak po dlouhé době souhlasím s procentem, které vychází u filmu průměrně. 65 si Carter zaslouží. Je to docela poctivý scifi akčňák, i když nutno říct, že na mnoha místech by mohl klidně ubrat a na mnohých naopak přidat. V celku vzato to ale není katastrofa. Carter ale asi nebude moje první volba, kdybych se měl na nějaký film dívat potřetí... ()

MiniRecenze

John Carter byl film na který jsem byl zvědavý.Ale ono není moc o čem vykládat.Film je zplácanina a řadil bych jej do sci-fi fantasy.Film postrádá myšlenku,na druhou stranu nápad není špatný,jen není dobře natočený.Ve filmu se budete ztrácet.Herci jsou vcelku vybraní dobře a jejich role jim sedí.Nejlevnější film to taky nebyl,poněvadž jsou zde zdařilé efekty.Doufám,že druhé pokračování už "doladí" do lepšího. ()

blekekeke

Avatar v zeleném. Jako graficky je to príma podívaná, co si budeme povídat. Hezké barvy, slušná hudba, pěkný wopice :o) Nejlepší moment z filmu? Scénka u hrobky, povedený závěr ... a v ději filmu, se bez tý ruky objedeš ne :o)) ()

ariari

naprosto dokonale natočený fantazy film...., je točený starosvetským epickým štýlom DUNA, navyše videli sme ho na kvalitnom plátne, aj predloha sa v tom videla , ale asi nestačí mať IQ hojdací koník..tak poniektorí hodnotiči majú svoj intelekt výrazne zpísaný v svojom užívateľskom mene, čo by sa dalo čakať viac... ()

tchempi

Johna Cartera jsem kdysi četl jako komiks v ábíčku. Kvůli množství postav podivných ras a jmen byl ale poměrně složitý a já se těšil, že film mnohé vysvětlí. Nestalo se. Film je neslaný, nemastný a po vizuální stránce brutálně plagiátorský. Létající koráby jako by z oka vypadly těm z Kovbojů a vetřelců. A souboj s bílými opicemi v aréně je do všech detailů obšlehnutý podle souboje s monstry v aréně ve Star Wars EP2! ()

Tempest

Podle recenzí jsem čekal něco daleko horšího. Docela solidní fantasy. Ztvárnění Barsoomu a jeho obyvatel je na docela dobré úrovni, princezna Dejah Thoris v podání Lynn Collins je naprosto úchvatná. Takhle nějak jsem si ji představoval, ani bych se nedivil Johnu Carterovi, že by kvůli ní neustále překonával různé nebezpečí a stále se vracel na Mars. Jak říkám docela fajn film, který má ale jeden velký problém a to je hlavní představitel. Už u nové verzi Conana jsem se divil, proč do hlavní role obsadili někoho tak nesympatického a tady to mohu jen opakovat. Nechápu, že si v Hollywoodu nenašli do tak finančně náročného spektáklu někoho charismatičtějšího. Nebýt hlavního představitele, dal bych 10/10. ()

karnifex

Výborně, konečně vím, co bylo inspirací ságy o Guntheru O´Connellovi v Bolanově fiktivním sborníku Nacistická literatura v Americe. Doufejme tedy, že v případném příštím díle dostane větší prostor mluvící pes Filip, nebo že si společnost Disney dokonce troufne na zfilmování dalšího Burroughsova/Sondersternova díla - ságy o Čtvrté říši. ()

ludovit14

John Carter(Taylor Kitsch ) je zvláštna kombinácia žánrov, ktoré sa nedostanú vidieť veľmi často. Na jednej strane chce byť western, požičiava si niekoľko prvkov žánru, a na druhej strane chce byť sci-fi akčný epos s viac akčnými scénami.Predstavuje veľa bizarných mimozemských technológii. V podstate sme videli tieto dva žánre zmiešané dohromady.HOD:73%.Myslím,že dobrodružstvo s John Cartererom sa musí vidieť-jeho epická cesta zaujme.PS:John Carter je určite zaujímavý nápad na film: boji o moc na cudzom svete-Aj keď to vyzerá, že má veľa príbehu, väčšina z toho je iba nastavená na návrat na ZEM, čo vedie k akémusi "príbehovému deficitu" pre zvyšné dve tretiny filmu.ALE celkovo film je viac ako zaujímavý,ktorý síce na svoj rozpočet vodu nenamúti -ale nám to môže byť v tomto prípade jedno. ()

Logout

Na film jsem se díval během dovolenkové čiště soukromé projekce z nepříliš kvalitního projektoru na nepříliš kvalitní stěnu, přesto je to jediný který ode mě dostává pět hvězdiček. V kinech jsem ho zcela minul a po přečtení místních reakcí se není co divit, komerčně to byl zřejmě slušný propadák. Pro mě je to ale krasné monumentálně pojaté výpravné (vzhledem ke stáří predlohy retro) scifi, které snese srovnání se scifi klasikou 60. a 70. let. Mám takové filmy rád a považuju za škodu, že dnešnímu diváku stačí ke štěstí Pocahontas na modro a tohle pošle do odpadu. ()

Pete1790

Hned na úvod musím říct, že mám rád podobné filmy. Moje očekávání byla naprosto splněna. Neznám předlohu, ani jsem doteď nevěděl kdo John Carter je, ale u filmu jsem vydržel bez hnutí. Souboj s bílými chlupáčky mě nadchl, do Linn Collins jsem se bezhlavě zamiloval a když jsem zjistil, že mně od ní ten všivej Tern odloučil, tak jsem málem okousal svůj notebook! Musím uznat, že bych se pokračování nebránil, jenom mám malinko strach, že už by to nebylo ono. Protože už teď jsem příliš nepochopil význam a hry Ternů, že si prostě chtějí řídit světy, ale co z toho mají oni? 80% ()

kacer4

Samotný John je sympaťák, ostatné postavy sú tiež pomerne slušné ale to prostredie mi hrozne nesedelo. Úvod a záver boli výborné, ale medzi tým to bolo slabé a nudné. Pri druhom pozretí som už nevydržal do konca. ()

brasek

Prekvapilo ma vysoké hodnotenie tohto snímku, áno aktuálnych 65% je absurdne veľa. Fantasy rozprávka kde máte z každého niečo a vlastne zo všetkého nič. Do istej miery škoda času sledovaním tohto snímku. ()

v.indruchova

Pohádka. Dneska nemám najivní náladu. Partner by dal 4. Zdlouhavé. Zkrátila bych stopáž. Hlavně ze začátku akční scény se mi zdály doslovně "proč mám pocit, že se tu nic neděje?" Herci, nemasné neslané, asi jak to na mě působilo celkově. V půlce filmu jsem chtěla odejít, pak jsme se přemluvila to dokoukat. ()

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

10.10.2022

20 největších propadáků poslední dekády