Bílé maso

• Jižní Korea Chugyeokja (více)

Joong-ho je drsný detektiv, který se díky špatné finanční situaci dal na cestu pasáka. Avšak v poslední době mu zmizelo několik dívek, aniž by zplatily své dluhy. Když pátrá po příčině, objeví, že všechny dívky si objednal jeden ze zákazníků... ten, u kterého je právě teď další z jeho dívek. (TV Nova)

Cascabel

Krvavý thriller o obětavém pasákovi na stopě sériového sadistického vraha. Tři hvězdičky jako základ a čtvrtá za nečekaný závěr a absolutní herecké nasazení. V tom Korejci strčí zbytek světa do kapsy. ()

Carnosaurus

Poctivá naháněčka, která ztěžkává s každou další minutou stopáže, aby na konci rozdrtila všechny vyhlídky na lepší zítřek. Sledování snímku by se dalo přirovnat k pozorování zapadajícího slunce. Hezká a jímavá podívaná, kterou pohlcuje temnota a mizí tak přirozeně a samozřejmě, že si toho člověk sotva všimne. Snímek o bezmoci a touze po pomstě, který není tak jednoduchý jak se na první pohled může zdát. ()

TonoM

Na Jihokorejské poměry se jedná o velice slušný thriller avšak mě osobně tohle neoslovilo, již ze začátku se zjistí jméno vraha, který se mě v roli psychouše ani trochu nezalíbil. Místy až nudný thriller zachranuje pravdivý scénář, 55% ()

hony23

Celkem originální thriller o pasákovi, který jde po maniakovi, co mu vraždí prostitutky. Policie je tradičně neschopná a hlavnímu hrdinovi jen na obtíž. Celý film trochu sráží faktor náhody, která jde až za hranici nepravděpodobnosti. ()

Jurcekk

Po hodine som si šiel zapáliť, hovorím si : čiernočierna komédia o sériovom vrahovi, neschopných policajtoch, príšernom hlavnom hrdinovi, drzom dievčatku. Maník ale ku koncu tak pritvrdil. Záverečn bitka je skvelá! Keď sa v závere filmu kiluje Di Caprio s nejakým padouchom je to jasné. Ale títo šikmookí !!! Odpusím čo by som Hollywoodu neodpustil. Veľmi ma bavia. Je dobre, keď neviete, ako film dopadne. ()

GsPiDeR

Film u kterého čekáte kdy se vše v dobré obrátí a ono to stále nepřichází a nepřichází ... Právě proto si zachovává vysoké tempo až dokonce. Policie působí komicky a honičky rovněž ... je to dané ale asi náturou Korejců, komedie to rozhodně není. A konec ? No podívejte se sami ... ()

Snakefinger

Jednu věc nechápu. Byl to thriller nebo trapná komedie? Místy jeden nevěděl jestli se má smát nebo brecet Pokud tímhle stylem fakt pracuje korejská policie tak nemuzou nikdy vyřešit ani krádež s supermarketu a Kim Ir Sen ze severu ma svoje vítězstvi na dosah ruky ()

montel

Joong-ho Eom (Yun-seok Kim) je bývalý příslušník zásahové jednotky, který však kvůli korupci přišel o práci. Nyní si vydělává eskortem lehkých dívek. Ty se však začínají jedna po druhé ztrácet a Joong se rozhodne situaci řešit. Brzy zjistí, že posledním zákazníkem dívek je vždy jeden a ten samý muž. Proto k němu pošle další dívku, která mu má ihned přeposlat zákazníkovu adresu. V domě však není signál a dívka skončí svázaná v koupelně v pasti brutálního sériového vraha, který své oběti vraždí majzlíkem a kladivem. Vrah je sice velmi brzy dopaden, ale jeho oběti jsou stále nezvěstné. Kvůli neschopnosti policie se Joong vrhá do pátrání na vlastní pěst s nadějí, že jeho vrahova poslední oběť stále žije...Film mě od začátku bavil a jakmile jsem zjistil, že se jedná o sériového vraha, hned jsem si říkal, že se konečně objevil pořádný asijský thriller. Film má jen jednu vadu a to absolutně neschopnou policii, díky které je film tak dlouhý jaký je a výsledný moment byl díky tomu pokažen. Ani závěrečné finále mě moc nenadchlo ale aspoň trochu překvapilo. Hold asíjská tvorba je úplně jiný šálek čaje, než na jaký je běžný divák zvyklý. 60% ()

RoyBatty444

Thriller s tou správnou atmosférou. Na mňa až moc vyšperkovaným záporákom s kladivom a dlátom ala Dr. Hannibal Lecter jeho charizma mu ale chýba. Celkovo je mentalita kórejských filmov v inej rovine a nám trochu divná až smiešna. Čo nefunguje sú scény s policajtami to je až kabaretné predstavenie. Tie zapršané noci a bezchybné vedenie kamery si ma dostali. Hlavný hrdina je správne odhodlaný, s pocitom pre spravodlivosť a hnaný neľútostne až na pokraj záhuby. ()

miso1099

Stupidita policajtov pokazila cely film, zhruba od polky som musel pasaze s muzmi zakona preklikavat. To sa naozaj nedalo. IQ osobitnej skoly a to asi urazam dotycnych ktori ju navstevuju... Chalan zabije 12 zien a oni s nim nadalej debatuju s kludom indiana, potlapkavaju ho po pleci, ze to nevadi, bud kludny a nakoniec ho pustia. Och... Normalne teraz sedim, usta otvorene a rozmyslam nad tym co som videl. Korejska, vlastne asi celkovo azijska (nie som rasista)mentalita je pre europana velmi zvlastna. Tymto filmom nateraz ukoncujem moje obdobie azIjskej kinematografie... Musim si oddychnut a nacerpat sily nejakym dobrym akcnakom z Holehoudu. Bruce alebo Sly zachranujuci svet mi isto opat prinavratia zmysel zivota. ()

bishi1

jak napsal Fr, naprosto debilní chování celého policejního sboru (a nemá cenu to svádět na jejich mentalitu, na tu už jsem dávno přivykla, leč co je moc, toho je příliš) úplně přebíjí jinak celkem ucházející příběh, jsou mnohem lepší krimi thrillery z dílny asijských tvůrců, ... . viz trilogie od Parka, nebo Gam-si-ja-deul, Naega Salinbeomida, Daai deoi bou .... ()

rigpa

Skvěle rozehraná krimi, dokonce jsem si začal pochvalovat, jak mě režie přiměla sobeckého pasáka přijmout za hrdinu. Atmosféra skvělá. Od poloviny filmu se to všechno zvrhlo na mě až trochu velký masakr. Kdo je slabší nátury, tak tento snímek raději vynechte. Normálně mě sekání mačetami a noži nevadí, ale tady se postavy v zoufalé situaci dostali do ještě větších sr...k. Největší zklamání pro mě bylo nelogické chování policie, což kazí celkový dojem z filmu. ()

Jardatekk

Velmi silný snímek z korejské produkce jak už u ní býva zvykem. Syrový příbeh o bývalém policistovi a masovém vrahovi, který nemůže nechat nikoho chladným poukazuje na nejstarší řemeslo jako na nejrychlejší cestu na onen svět. Happy end nečekejte. Ono to v takových profesích příliš nelze. Kdo čím zachází ,tím také schází. Tak by se dal nazvat napínavý závěr. Pro mě 90% ()

dafne68

Film bol naozaj dobrý. Ešte lepší by bol bez zvuku. Tie dialógy. To bolo niečo príšernéééééééé. Hotová paródia. Ale nechcem sa hrať na múdru, možno to tak malo byť :) ()

Leo má slabost pro šikmooké

Leo má slabost pro šikmooké

10.03.2008

Ale spíš filmy než holky. DiCapriova produkční společnost Appian Way se ujme dvoudílné Akiry v režii Ruariho Robinsona (spíš než o remake slavného anime filmu prý půjde o novou adaptaci rozsáhlého… (více)