Příběhy ze života Alžběty, kněžny Čachtické

• Kanada Blood Countess
všechny plakáty

Netradiční pohled na legendu o Čachtické paní natočený v Čechách! Koupele v krvi mladých dívek, železná panna, kruté hrátky v zámeckých komnatách i sklepeních... Filmový příběh plný nejen drastických ale i odvážných erotických záběrů z mučírny Alžběty Čachtické přináší hororově laděná verze pověsti o krvavé uherské šlechtičně. V prvním příběhu Alžběta krutě potrestá lest své sestřenice Nory. Kněžna se koupe v krvi mladých urozených dívek, aby zůstala věčně mladá i krásná a dívky má dodat právě Nora. Ta však unese skupinu prostých vesničanek a za svou proradnost zaplatí životem.

Zpracování legendy o Alžbětě Bathoryové z produkce firmy North American Pictures proslavené akčními a erotickými snímky natočenými v Čechách a s českými herci (Peklo v řetězech 2, Temné zpovědi). I tentokrát vznikl film o Čachtické paní v českých exteriérech a účinkuje v něm několik obnažených českých modelek v rolích obětí legendární krvavé šlechtičny. (oficiální text distributora)

AnyLae odpad!

Pět minut a usínáte nudou! Pokud je nějaký filmy, které zhnuseně vypnete, tenhle se mezi ně snadno zařadí... ()

Godhaj odpad!

,,Bodavý hmyz ti ukáže, co je opravdová bolest.“ Jestli tohle má být typický příklad Simandlovy tvorby, pak je Arianin souboj naprostá pecka. Tento škvár nemá žádný příběh, jen sled natahovaných scének typu: prohlídka zajatkyň, koupání se, potírání se medem a sem tam nějaké hloupé lesbické SM hrátky. Pokud se už dialogy objeví, tak jsou stupidní a nedávají žádný smysl. Temná monotónní hudba je deprimující a dokáže řádně ztížit sledování. Děvčata jsou sice pěkná, ale nic nehrají, jen tupě stojí. I kdyby se byla bývala snažila, tak by je stejně kamera nedokázala ani pořádně zabrat. Tohle je naprosto zbabraný film, který navíc nudí. ()

_-0-_ odpad!

Trapná záměna za Bathory, ze které mě vyléčily první minuty. Jedná se o NAPROSTO NEUVĚŘITELNOU SRAČKU - slušnější výraz použít nelze. Nic proti svlečeným krásným slečnám (naopak), ale i když jsou sebehezčí, tak prostý fakt jejich přítomnosti v záběru z Blood Countess film neučiní. ()

Bigfuckman

Předně nesouhlasím s tím, že se jedná o horor či erotický film. Pravda, nahatých prcinek a pokousaných koziček se zde najde dost, ale jinak je to obří výmaz bez děje, logiky, napětí, prostě beze všeho co by takový film měl obsahovat. Je to totální slátanina, kterou nezachrání ani děvčata s (na tu dobu s podivem) vyholenými klíny. Dávám 6%. ()

ostravak30

Po kolikáté už se musím ptát, kde ti umělci berou na tohle prachy? Dejte mi je a natočím minimálně o pár procent lepší film. Protože zde se těžko jmenuje, co je vlastně dobře. Snad jen ty hezké české holky. Alespoň to pozitivum, že za hezkýma holkama se jezdí zase tady. Nicméně, abych to zkrátil. Už od počátku je zde naprosto neposlouchatelná, příšerná a uši devastující hudba - ještě, že je film tak krátký. Pak máme další věc a tou je scénář. U podobného typu filmů je to zcela běžné a tak jeho děsivě špatná kvalita nepřekvapí. Tak jako tak by se dalo říct, že kdyby byl příběh trochu propracovanější a nebyl tak jednotvárně nezáživný, možná by to dotáhl snímek na více procent. Přitom začátek není nejhorší. Ale desetiminutový záběr na jedoucí kočár nebo přivazování dívky značí, že buď nezbyly na střihače peníze nebo to byl nějaký flákač. Do hororu to má daleko, neboť tam se snad mohl divák bát jen toho, kdy zas někdo promluví a jak příšerné bude to, co říká. A do erotiky? Kromě pár prsou, které dnes už vidíte i v běžné komedii vysílané v osm na všech stanicích, nebylo vidět nic, ani ty erotické scény nebyly pořádné. A polévání medem a krví a pak to slízávání zase žádná valná erotika na rok 2008 není. Trochu to spíš připomíná devadesátkové erotické filmy vysílané po půlnoci na Nově. Takže ani v tomto ohledu to nebylo dotažené. Vznikla z toho nějaká kaše, která není ničím. Jedině snad více než šedesáti minutovým utrpením. Ale diváka! ()

MaxQ69 odpad!

Když jsem viděl film Hostel, myslel jsem, že jen tak horší film neuvidím. Příběhy ze života Alžběty, kněžny Čachtické mě přesvědčily, že horší to může být vždy. Jistě mnoho lidí, především mužského pohlaví, zajásá hned po prvních desti minutách. Zajisté ocení nahé české modelky a lezbický sex v 90% filmu. Avšak pokud chcete vidět "krásky v akci", pusťte si raději nějaké porno, kde toho uvidíte víc. A co se týče filmu jako takového - hrůza! Naprosto bez příběhu, děje a alespoň za 4- hodnotitelných hereckých výkonů. O prvcích hororu ani nemluvě. Nic (tedy snad kromě nahých dívek, které ale s kvalitou filmu nemají vůbec nic společného) z celých 67 minut filmu nestojí za zhlédnutí, absolutě nic! Nejkvalitnější jsou, řekl bych, titulky v závěru snímku. Poprvé dávám pouhopouhé 1%, a to za to, že režisér nezapoměl zmínit, že byla kněžna Alžběta sexuálně orientovaná na stejné pohlaví, že se koupala v krvi pannen a že do nahých scén obsadil české, nikoli kanadské nebo americké, modelky. Ačkoli jsem to samé již jednou tvrdil o Hostelu, nemyslím si, že by kvalita některého z dalších snímků mohla někdy klesnout pod úroveň Příběhů ze života Alžběty, kněžny Čachtické. ()

Sintiroma odpad!

Jednou jsem se nudil a tak jsem si pustil s přítelkyní tenhle erotický film.Výsledně nás film nepotěšil ani neutěšil:)I v pornofilmu jsou delší dialogy.Připadlo mi jako by celý film bylo 5 scén,každá scéna zbytečně protáhnutá:(NUDA! ()

Miyamoto odpad!

Porno a ještě špatné. Kdybych to viděl ve 12ti, dávám vyšší hodnocení, v současnosti ale nemůžu jinak:-D. ()

Skretule

Nesmyslná hudba, nesmyslný příběh. Co to vlastně je?Film to není, porno taky ne....možná tak nějaký soft.....ale za ty cérky jednu hvězdu dám :D ....nejšílenější podívaná všech dob. ()

FireBlader odpad!

Tenhle film nejde brát snad ani jako fór, natož pak vážně. Příšerná hodinová hudební smyčka, dialogy a monology by urazily svou stupiditou i svěřence pomocných škol a podobně je tomu i se vším ostatním. Pochválit lze leda exteriéry a dobové interiéry, do kterých ale obarvené (i když pěkně rostlé) modelky s vyholeným přirozením zapadají jako velryby do písečných dun Sahary. Celý "film" působí dojmem nebývale dlouhých sexuálních fantazií dvanáctiletýho puberťáka. Hororově působí jen uvědomění si, že jste tímhle paskvilem zabili hodinu jinak celkem pěknýho života. Ale pokud nevěříte, zkuste si mého suverénního adepta na titul Nejhorší "film" všech dob a přesvědčte se sami. ()

Grimaldon odpad!

Ani ženská těla v celé své kráse nedokáží ospravedlnit existenci teto nechutné nudy. Nahota je totiž vždycky fajn, ale podřezávaní krků opravdu ne. A ano ,šel jsem do toho s tím, že se jedná o příběh Čachtické paní. Ale i když pominu nechutnosti tak nemůžu pominout tu všudypřítomnou nudu a natahovanost. Dlouho trvající záběry na jedoucí kočár, na sbírání krve a spoustu podobných zdlouhavých scén. Krátká stopáž tak působí jako tříhodinové utrpení i když v realitě má jen něco přes hodinu. Simandl našel svůj fetiš a zůstává mu věrný. Já naopak jako divák jeho další, novější snímky snad už nikdy nespatřím. ()

Cutting43 odpad!

Opravdu silný zážítek, připadal jsem si jako, když bych hodinu seděl v auto dílně a koukal z nudy na kalendář s babou upatlanej od šmíru.Někdo tu spodní hranici tvořit musí. Obvzlášť bych chtěl upozornit na naprosto ztrhující scénu, kdy Kněžna hodlá ponechat jednu z (hereček) na pospas vlkům a při již zde zmiňované hudbě ji krutým způsobem maže med na prsa. Opravdu hrozný brak!!!!!!!! ()

sister odpad!

Nevadí mi horor, nevadí mi porno. Tenhle film mi ale vadil. Záběry na naolejované prdelky a spoustu lidí snažících se tvářit sexy, to je strašně ubíjející. ()