10 Feet

Krátkometrážní / Experimentální
USA, 1966, 1 min

Režie:

George Maciunas

Černobílý krátkometrážní film, který je možná na světě vůbec nejkratším filmem. Je to takový sled bílých čísel na černém pozadí. (zdeny99)

lardko odpad!

WTF Co to má být ??? 34. sekundová blbost v který nic nevidíte. Nechápu proč uživatel segrestor dal pět hvězdiček. Dobře každý má svůj vkus , ale u tohohle ???. Někdy se naštvu když u mého oblíbeného filmu/seriálu je malé hodnocení , ale pak to vždy překousnu , ale u tohohle to nepřekousnu. Bože kdo na tomhle něco vidí ??? https://www.youtube.com/watch?v=v_cHB1YuxUA&list=UUnSw_XWcCekRY4tFHpxl8Mw Podle mě si uživatelé pustily něco jiného , a mysleli si že je to ono. ( jediné mé vysvětlení) PÁNI AJI U 34. SEKUND JSEM SE NUDIL :-) ()

Ehax

Zvuk od uživatele Segrestor se k tomu hodí :), ale i tak je to blbost. Možná v tom někteří vídí něco víc (Aelita, Segrestor) v Krátkometrážní filmech od George Maciunas, ale já ne. ()

kyknos

Ultraminimalistický snímek s těžko uchopitelnou, ale přesto přítomnou pointou. Na původním médiu, v širším kontextu, jistě dává větší smysl. Každopádně i takto samostatně lepší zážitek než z řady celovečerních filmů :) ()