Honza je normální devatenáctiletý kluk z Ústí nad Labem po uši zamilovaný do své přítelkyně studentky a fotografky Terezky. Honza, po tragické smrti svého otce - vášnivého golfisty, vyrůstá jenom s maminkou a malým bráškou Lukáškem. Rodina se smrtí otce těžce vyrovnává, navíc se na ní řítí i existenční problémy v podobě exekutorů vymáhajících pohledávky za lichvářskou půjčku na byt.

Honza se k celé vzniklé situaci staví čelem. Nechce nechat všechny starosti na mamince, a tak místo plánovaných romantických prázdnin s Terezkou ve Francii nastupuje na brigádu do luxusního hotelu v Karlových Varech, kde pracuje jeho strýc Maxmilián. Právě probíhá Mezinárodní filmový festival a Honza má jedinečnou možnost „vychutnat si“ velký svět z jeho odvrácené stránky – jako myč nádobí a příležitostný číšník v jedné osobě . Pracuje celé dny a noci a všechen výdělek posílá rodině. Na večírku, kde Honza zaskakuje jako číšník se nechtěně dostane do sporu s hlavou partičky zlaté mládeže – golfistou Reném. Strýc Maxmilián zařídí Honzovi brigádu v golfovém klubu, kde se seznámí s krásnou PR manažerkou Alicí, která ho pozve na firemní golfový turnaj. V noci po směně najde Honza na odpališti pohozenou hůl a několikrát zkouší dávno zapomenutý švih. Staré instinkty se vrací. Golfový trenér Karel okamžitě rozpozná velký talent a nabídne mu pomoc. Svůj první turnaj Honza vyhrává. Otevírá se mu cesta do náručí P.R. manažerky Alice, a s ní i cesta do světa malého českého šoubyznysu. Honza brzy začne při své strmé cestě za úspěchem ztrácet půdu pod nohama. Přichází nejen o vztah s Terezkou, důvěru mladšího brášky Lukáška, ale nakonec i přátelství trenéra Karla. Alice ho zavaluje prací v reklamě a bez skrupulí na něm vydělává. Honza přestává mít čas na trénink a poslední kapkou je vážné zranění při tréninku na juniorském mistrovství republiky.. V nemocnici s ním Alice rázně ukončí smlouvu i vztah. A tady teprve Honzův příběh začíná. (oficiální text distributora)

Apeiron71

Nevím proč je film prezentován jako romantická komedie.Je to nudná a nevtipná slátanina prošpikovaná product placementem -čili reklama je tam opravdu na každém rohu.Děj je jako okopírovaný americký teenagerský béčkový film zasazený do českých reaálií.Jaromír Nosek v poslední době taky asi nemůže chybět v žádném filmu či seriálu. Jen se divím že Bob Klepl se propůjčil další takovéto slátanině ,stejně jako byl film O život.... ()

chosan

I když někomu se tenhle film možná nelíbí. Já se u toho překvapivě i zasmál a docela mě to bavilo proto dávám 50 %. ()

schindler

Takže hned z kraje, na obalu se píše, že to je romantická komedie. S čistým svědomím vás ujišťuji, že ve filmu není jediná vtipná scéna!!! A tam, kde se o to tvůrci aspoň pokusily, výsledek vyznívá křečovitě až zoufale. Nudná scéna střídá ještě nudnější, hlavně, že si svůj štěk zahráli pánové Gott, Skamene, Mahdal, Vydra nebo Novotný. 1* je za to, že existují ještě strašnější filmy, ale pozor, není jich mnoho. ()

shinlove

Není to zdaleka tak špatný film, jak se tady snaží ostatní dokázat. Je to prostě klasická česká komedie s trochou romantiky a golfu. Rozhodně jsem se u ní nenudil a odpočinul jsem si u ní. 3* ()

kacudzde odpad!

Romantická sportovní komedie? Spíš jedna velká reklama ( auta, cestovky, obchodní řetězce...) a trapná camea známých osobností. ()

Naby

Ma to nahnutych 2,5* ktery jedou nahoru na 3* ;-). Nic noveho pod Sluncem to neni, ale na nejake nudne odpoledne to urcite sedne. Trosku jsem se zasmal a trosku pokukoval po peknych hereckach. ()

Tanulin

2 * jen pro Filipa Tomsu,kterého považuji za výborného herce, který svoje kvality teprve dokazuje.Prostředí golfu je námět zajímavý, ale tohle se myslím moc nepovedlo.B.Klepl je jedním z mála, který ve filmu něco "hraje". ()

0linA

Xkrát hrající jedna píseň, díky který je film o 10minut delší. Opravdu špatná herečka Kocurová a nesmyslná role Gotta. Jo a je to komedie a já se ani jednou nesmál. Takže to máme 5*-*-*-*-*=1* ()

s7RanG

Ani nevim za co dávám tu jednu hvězdu. Snad za solidní kameru a miniroli oblibence Tomáše Kluse. Jinak jsem si případal, že se koukám na dlouhou reklamu pár desítek značek. Horší naivita české filmařiny než jsem čekal. ()

rakosabasta

Vlastně ani nevím, proč ten film je tak špatný - odhlédnu-li od všudy přítomného do očí bijícího product placementu, ten příběh je vlastně docela zajímavý, postavy samy o sobě také nejsou špatné - některé mají velmi pěkně propracované charaktery a jsou poměrně příjemně "nezahrané" - ale tak nějak tomu chybí švih a jiskra :-/ Škoda toho, takový The Greatest Game Ever Played se holt v Čechách asi hned tak nenatočí... ()

caniferus odpad!

K hrozostrasnemu scenaru sa uz vyjadrovat viac neda. Obzvlast vsak za spomenutie stoji netradicne vykon kameramana - nech sa nauci ostrit, no nieco tak podpriemerne som snad ani necakal. Neuveritelne, kto toto platil, odpad a katastrofa!!!!! ()

prometheusll

No prostě kravina. Herci na mě neudělali dobrý dojem-Klepl,Tomsa,Nováková a Postránecký. Postránecký je jinak tak výborný herec a tady je hroznej. Škoda. Ale jednu hvězdu dám za děj,který byl srozumitelný. ()

medveed

Žádná hitparáda se nekoná, na druhou stranu jsem už viděl větší katastrofy. Film jsem zhlédl náhodně v TV (kam také podle mne patří) a pro mě překvapivě ho, v celku bez problémů, ztrávil. Product placementu je v něm tolik, že jsem ho ve finále vlastně ani nevnímal :-) 60% ()

vykyn

Opravdu hovadina.Vůbec jsem netušil,že takový film o "golfu" byl u nás natočen.Za golfistu Zkamene a Marka Vašuta(který tam měl dostat více prostoru)alespon 1* ()

Chlo0opek

Naprostá sportovní pohodovka jako stvořená k relaxaci. Krásně se na to dívalo. Správná dávka nadsázky i humoru. Sympatičtí herci i jejich výkony. Jen ten závěr byl takový poslabší, chvilkama trochu naivní, ale jinak nemám výhrad. ()

Peabody odpad!

A to pan režisér za studií získal cenu Pavla Juráčka. Ten se chudák obrací v hrobě. Ale jako penězovod pro zúčastněné to asi mohlo být docela luxusní. ()

Alvin

Sice jsem stihnul jenom posledních 15 minut, ale to velkolepé finále mi dává tušit, jak skvělý film mě minul. Tolik zpomalených záběrů na golfový míček, navíc podbarvených vynikající muzikou, jsem v životě neviděl. Pochybovat nelze ani o hereckých kvalitách Bohouše Klepla, Pavlíka Novotného nebo Tomáše Nevímjakdál. Zkrátka, kdo tomuhle dá odpad, nerozumí romatickykomediálněsportovnímu filmu, viď že jo Goeble? Veni, vidi, vpiči. ()