Honza je normální devatenáctiletý kluk z Ústí nad Labem po uši zamilovaný do své přítelkyně studentky a fotografky Terezky. Honza, po tragické smrti svého otce - vášnivého golfisty, vyrůstá jenom s maminkou a malým bráškou Lukáškem. Rodina se smrtí otce těžce vyrovnává, navíc se na ní řítí i existenční problémy v podobě exekutorů vymáhajících pohledávky za lichvářskou půjčku na byt.

Honza se k celé vzniklé situaci staví čelem. Nechce nechat všechny starosti na mamince, a tak místo plánovaných romantických prázdnin s Terezkou ve Francii nastupuje na brigádu do luxusního hotelu v Karlových Varech, kde pracuje jeho strýc Maxmilián. Právě probíhá Mezinárodní filmový festival a Honza má jedinečnou možnost „vychutnat si“ velký svět z jeho odvrácené stránky – jako myč nádobí a příležitostný číšník v jedné osobě . Pracuje celé dny a noci a všechen výdělek posílá rodině. Na večírku, kde Honza zaskakuje jako číšník se nechtěně dostane do sporu s hlavou partičky zlaté mládeže – golfistou Reném. Strýc Maxmilián zařídí Honzovi brigádu v golfovém klubu, kde se seznámí s krásnou PR manažerkou Alicí, která ho pozve na firemní golfový turnaj. V noci po směně najde Honza na odpališti pohozenou hůl a několikrát zkouší dávno zapomenutý švih. Staré instinkty se vrací. Golfový trenér Karel okamžitě rozpozná velký talent a nabídne mu pomoc. Svůj první turnaj Honza vyhrává. Otevírá se mu cesta do náručí P.R. manažerky Alice, a s ní i cesta do světa malého českého šoubyznysu. Honza brzy začne při své strmé cestě za úspěchem ztrácet půdu pod nohama. Přichází nejen o vztah s Terezkou, důvěru mladšího brášky Lukáška, ale nakonec i přátelství trenéra Karla. Alice ho zavaluje prací v reklamě a bez skrupulí na něm vydělává. Honza přestává mít čas na trénink a poslední kapkou je vážné zranění při tréninku na juniorském mistrovství republiky.. V nemocnici s ním Alice rázně ukončí smlouvu i vztah. A tady teprve Honzův příběh začíná. (oficiální text distributora)

rawboy

Jiná česká "komedie" prý způsobila, že se zvýšil zájem spotřebitelů o víno. Obávám se, že tady měl někdo snahu docílit to samé u hry zvané golf. Výsledek působí jako 90ti minutový reklamní spot, který nemá ani světlé ani tmavé pasáže, nýbrž je absolutně celý tmavý. ()

blanic

Netuším, proč někdo točí filmy tohoto typu. Chápu, že druhořadé herce nebaví jen přihlouplé seriály, ale být nimi za tohle bych se fakt styděl. No a samozřejmě božský Karel nesměl chybět, aby ukázal, že má vkus... jedna hvězda pro Jitku (nikoli však za herectví) ()

pepad3 odpad!

Naprostá ztráta času - herci přehrávají, děj naprosto o ničem a vůbec nic v tomhle filmu nefunguje. Snaží se to hrát hrozně na city, ale působí to jako fraška. Nikdy více. ()

megajalec

Klasicky to nevidím tak biedne. Problémom je to, že sa tvorcovia držia šablón okukaných z amerických filmov, bohužiaľ, tieto náš divák neberie. Dobrá kamera, námet nie zlý, podané to mohlo byť samozrejme lepšie, podstata je ale, že som sa nenudil. Ubrať reklamy, keď som si už ja všimol, že je jej tam veľa, tak niečo na tom musí byť. A Kocurová je zlatunká :) ()

oktoupus

No uvažuji jestli si vůbec snímek zaslouží 30% pro mě je golf krásna hra a tenhle snímek ho neukazuje moc v pěkném světle předci je to hra gentlemanu a ne hajzlu . ()

Bilky odpad!

Celé zle. Ako film je to primitívne, ale ako antikampaň na golf úplne úbohé. Žiadny hendikep mu nepomôže. ()

Alden_Larson

Musím uznat, že ze začátku se mi tento film docela líbil, ale čím byl delší, tím byl stupidnější a ke konci už jsem měl spíše špatné pocity. Děj není moc zajímavý a je v něm několik scén, které byly buď zbytečné, nebo úplně nesmyslné. Žádná postava kromě protagonisty není zajímavá, ale herecké výkony byly celkem slušné. Prezentace byla spíš dobrá, ale bylo tam pár záběrů, v kterých se děly nehezké věci se zaostřováním, jiné záběry, (a těch je ve filmu mnohem víc) mi přišly špatně zarámované, postavy v nich byli uříznuté na okraji a nevypadalo to vůbec hezky. Hudba byla spíš melodramatická a některých scénách zbytečná. 4/10 ()

Joke_47

Tak ja nevim co vsichni mate,...ale kdyz vynecham reklamy typu: semtex, porsche praha prosek a kika, tak je to naprosto bezproblemova komedia, ktera nikomu neublizi!!! 30% ()

Sethlans odpad!

Panenkoskákavá, co to mělo znamenat? Takovéhlé filmy chodí do kina? Na České filmy do kina už nepujdu, protože to je čímdál horší. Od komedii očekávám že bych se zasmál, ale tohle? TOHLE? nic. Nedivím se že to má 18% na CSFD. Už na 2 Český filmy jsem byl během měsíce a vždycky jsem se divil, že to muže někdo natočit a ještě vecpat do kina. ()

MAST3R

Na český film docela příjemná oddychovka, která neohromí, ale ani neurazí. Než jsem si to pustil, tak už jsem byl připraven na 95 otrávených a nudných minut což se překvapivě nestalo(díky bohu). Docela jsem se u filmu zasmál a pobavil což jsem absolutně nečekal. Prostě příjemná oddychovka o tom jak se bohatí frajírci chovají k normálnímu pracujícímu člověku. ()