Archeológ Nicholas Zavaterro (Tim DeKay) nájde prastarý zvitok, v ktorom stojí, že biblický Noe (Atanas Srebrev) pred svojou slávnou archou proti potope údajne už jednu postavil – a na jej palubu vraj mal vlákať akési desivé monštrum a poslať ho preč, aby už nikdy viac neublížilo žiadnemu človeku! Keďže táto na prvá pohľad šialený myšlienka nedá Nicholasovi spávať, rozhodne sa spolu so svojou exmanželkou Avou Greenwayovou (Renée O'Connor), ktorá je taktiež odborníčkou v oblasti archeológie, odcestovať do Perzie, kde hlboko v púšti naozaj natrafia nielen na zvyšky archy, ale i na pozostatky onoho monštra! Na ich veľké zdesenie sa však zdá, že sa bytosť, ktorá je evidentne už pár tisícročí mŕtva, opäť prebúdza k životu! (oficiální text distributora)

zliteonit

Kde začít. Příběh vykradený od Indiana Jonese. Druhá Noemova archa už je opravdu extrémní výmysl. Nestvůra je zřejmě zřejmě nezničitelná i pod těžkou palbou. Je extrémně rychlá a z ničeho nic jí jde probodnout štít až do srdce a téměř vůbec sebou necloumá a je konec. A spoustu dalších blbostí. Nejsem si jistý jestli je to film nebo jen atrapa na pohádku. 10% za Reneé O'Connor, kterou jsem si oblíbil v seriálu Xena. ()

Jimclark

Tak to bylo ze slabší jamky. Taky má tenhle filmeček snad nejhorší hodnocení co jsem kdy na databázi viděl. Ale že bych tomu musel dát odpad? Zas taková hrůza to nebyla, některé české seriály jsou na tom i hůř. Paradoxně to bylo koukatelný do doby, než se tam poprvé objevila ta příšera. A ještě si vzpomínám, jak mě štvalo, že velitele, který měl na rukávu evidentně poddůstojnické prýmky hlavního seržanta, povýšili naši překladatelé suverénně na majora. :-) Bohužel během poslední reklamy jsem usnul, tak ani nevím, jak tohle veledílo vlastně dopadlo. Ale zjišťovat to určitě nebudu. ()

DavidWebb

Odpad tomu nedám iba kvôli tomu, že ako som už niekoľko krát písal, je to nesmierne dehonestujúce a za každým filmom je určitá snaha, vynaložené peniaze a čas, takže... Ale "filmy" podobného druhu sú naozaj dnom umenia živých obrázkov. Všetko zle... prenajímať si vojenskú techniku ako vrtuľník, humvees na vtákovinu, v ktorej idú zachraňovať svet traja vojaci, ktorí si nevedia zaviazať topánky so škuľavým veliteľom - ostreľovačom, a dialógmi ako "Ja už sám neviem čomu mám veriť" a "Nájdite to a zabite to!", no tak to už je paródia. Najsmutnejšie je, že podobný výplod vysiela TV v hlavnom vysielacom čase v piatok večer. Aspoň som rýchlejšie zaspal... ()

Pitryx odpad!

Solidně odfláknutá práce. Netvor má sice nápad, ale jeho figurka je spíše směšná než cokoli jiného. Děj je praštěný, možná by se našlo pár dobrých myšlenek. Ale jinak jde skutečně o hodně podprůměrný film. Přemýšlel jsem dát něco málo za nápaditou figurku té potvory, jak jsme zmínil, ale za sprosté okopírování scény z mnou oblíbených „Raiders of the Lost Ark“ nedám ani bodíček. 201311028311/8442 ()

Copter odpad!

Je to absolutní sračka,s přiíběhem,který by vymyslel i osmiletý retardek s pastelkou v mozku.A oni to maj zas dávat a to ještě v sobotu v hlavnim vysílacim čase.Hrozně sem se u toho nudil a nechápu proč v tom hrála ta blondýna ze xeny.A ty ostatní herci asi měli jenom vytisklej rychlokurz herectví aby je tam vzali.Prostě mega sračka,a ty efekty!bože,ty efekty!Vojáci střílí ze samopalů po tom monstru a ani škrábnutí a když po něm hodí granát neni tam ani šmouha! ()