Trojčátka

Robert Balser

Scénář:

Francesc Orteu

Carme Calvell

Španělský animovaný seriál o třech děvčátkách, která prožívají různá dobrodružství ve známých pohádkách. (oficiální text distributora)

TomasKotlant

Docela milý seriál se solidním výtvarným zpracováním. Ději chybí trochu hloubka, ale dětem se to bude určitě líbit. *** Ve zkratce: My jsme trojčátka a tamhleto je znuděná čarodějnice. Jééé :) ()

gudaulin

Seriál opakovaně běžel v dětských blocích typu Kouzelná školka na ČT1. Kombinuje klasické pohádkové motivy s reáliemi dneška, jeho nevýhodou ale je výrazná infantilnost, kterou bohužel podporuje i český dabing. Celkový dojem: 50 %. Nevýrazná, ale koukatelná záležitost pro menší děti. ()

Fingon

Infantilní, ale vcelku zábavný seriál o třech malých holčičkách a jejich babičce, která je hlídá a se kterou vedou neustálé boje, velmi často v kulisách nějaké pohádky (ale třeba i počítačové hry:-). Vysíláno v Kouzelné školce (nebo to byla ještě Kuřátka?). ()

lucascus

Dneska bych tak vysoké hodnocení nedal, ale jako dítě jsem to miloval, a proto se nemůžu zpronevěřit době, kde jsem hodnotil filmy (či spíše pohádky) poněkud jinak... Jo a ta znělka mi dodnes bzučí v uších: "Raz, dva, tři, my jsme ta trojčátka, s námi je svět jako pohádka...." ()