Kronika Jacka Harrise, jednoho z průkopníků internetového obchodu, který bojoval se svou morálkou a zároveň se snažil neutopit v moři plném podvodníků, mafiánů, feťáků a pornohvězd.  V roce 1995 měl každý VCR, hudba se prodávala jen v obchodech a internet teprve čekal na svůj velký boom. Podnikatel Jack Harris (Luke Wilson) měl dokonalý život – krásnou rodinu a úspěšnou kariéru. V té době se setkal s Waynem Beeringem (Giovanni Ribisi) a Buckem Dolbym (Gabriel Macht), dvěma génii, kteří objevili způsob, jak dospělým prodávat zábavu přes internet. Jack souhlasí, že jim pomůže a brzy se stane jedním z nejbohatších podnikatelů své doby. Staňte se svědky příběhu tak skandálního, že ani nebudete věřit, že se skutečně stal. Tento příběh je důkazem, že byznys má se sexem velmi mnoho společného – cesta dovnitř je snadná, ale jak chcete ven, jde to sakra těžko. (oficiální text distributora)

Davies182

Roztomilej kozatej kočkopes, kterej má tu smůlu, že sem ho viděl až po Vlkovi z Wall Street a Sázce na nejistotu. 1/3 komedie, 2/3 drama a 3/3 gangsterka. Všechno strašně fajn, ani jedno ale dotažený ke stoprocentní zábavnosti, neřku-li filmový dokonalosti. Dohromady tenhle žánrovej bordel pod nesebejistýma tvůrčíma rukama hodně ztrácí. ()

teutates

Sex, Drugs and Rock 'n' Roll... aaand SeX... "Prostredníci", či jakto... dosť namakaná myšlienka napadla týchto dvoch, ako to len nazvať... pánov (pánov je fajn). O to lepší Luke Wilson, ktorý si to celé vzal pod svoje krídla a spravil z toho takpovediac biznis. Snímok je fajn, padne tu veľa životných, ale vážne životných právd aaa človek akosi nespustí z očí toľko krásnych žien po kope... Gallo natočil konečne niečo čo za to stálo... 8/10 ()

Dzeyna

Porno průmysl :D Skvělý snímek, který se točí kolem internetových stránek, před kterými si "honí" nejen normální chlapi, ale i atentátníci a teroristé. Vážně vtipně zahrané. Hlavní hrdina Jack, má manželku a dvě děti, ale potká Wayna a Bucka, kteří to vše vymysleli a stali se z nich milionáři, a tak postupem času neměl čas na svou rodinu. Následně ztratil rodinu a dal přednost mladé porno hvězdě Audrey, jejíž stránky využívala právě i vláda k hledání již zmíněných teroristů, ale nakonec se stejně vrátí zpět k rodině. Porno "trojka" nebo spíš jeden z jejich týmu- James zabije omylem rusáka Ivana, a největší leader ruské mafie, který má určitý podíl v jejich byznysu to zjistí a nechává se podplácet a celou dobu je vydírá. Vše Jackovi vychází, má peníze, takže ví, že mu nic nehrozí a tak si z ničeho nedělá hlavu. Celé je to typická americká gangster-porno komedie, ale stojí za to se na ní podívat. ()

khedy

Toto téma mě už po přečtení obsahu dost zaujalo a musím říct, že zpracování bylo ještě lepší než jsem čekal. Strhující krimi-drama nám krok za krok velmi zabávnou formou odhaluje počátky porno průmyslu na internetu a jak jinak než z pohledu těch nejpovolanějších. Při představě, že je tento film natočený na základě skutečné události jsem se nestačil divit. ()

Malarkey

Luke Wilson je stejně tak skvělý herec jako jeho brácha, Owen. Dokáže překvapit a stejně tak to bylo i v tomto filmu s názvem Prostředníci. Tenhle film přesně se řadí do té skupiny filmů, o kterých jsem v době vydání vůbec nevěděl a všiml jsem si jich náhodou na HBO. Přitom po shlédnutí filmu si řikám, jak je sakra možné, že o filmu jsem se dozvěděl až tři roky po vydání. Prostředníci mají totiž velký a silný příběh, který nejenom, že je originální, ale je hlavně napínavý, akční a chvílemi i zábavný. Taková kombinace se v dnešní době už moc nevídá, o to více si toho filmu vážím. ()

• Silueta dívky z filmového plakátu patří Hollie Winnard. (Adrai)
  • Děj filmu je inspirován skutečným příběhem Christophera Mallicka, který dodnes vede internetovou účetní společnost. Podepsán je pod filmem také jako jeden z producentů. (Othello)
  • Christopher Mallick prohlásil, že film se na festivalu v Santa Barbaře velmi líbil režisérům Oliveru Stoneovi a Paulu Thomasi Andersonovi. Druhý jmenovaný ho dokonce označil za nejlepší snímek, který v minulých pěti letech viděl. (Othello)