Jamie Bamber (Battlestar Galactica) je hrdinou děsivého pokračování, které začíná tam, kde původní Puls skončil. Mrtví si prostřednictvím mobilních telefonů a wi-fi sítě našli cestu zpět do našeho světa. Každý kdo přežil se v touze uniknout ukrývá v odlehlých oblastech. Když se ztratí malá holčička, její otec a matka musejí projít městem mrtvých, aby objevili hrůznou pravdu. Intenzivní, napínavý a děsivý Puls 2 vás bude strašit od začátku až do šokujícího konce. (oficiální text distributora)

johnymdoe

Rozhodně zajímavější než díl první. Jamie Bamber hraje dobře stejně jako v Galactice, obrazově je film velice zajímavý a duchové mě nepřipadají trapní jak v jedničce ale i trochu vyděsí. Celkově tak 50%..určitě ne odpad a podobně. Ps.: oficiální text distributora je úplný blábol. ()

helraiser

Tak tohle se moc nepovedlo. Duchařiny mám rád, ale tohle se mi opravdu nelíbilo. Pro mě strašný zklamání, prvnímu dílu to nesahá ani po kotníky. ()

Hellknight12

Pokračovanie je slabšie ale dá sa pozrieť. Hudba je nudná. Herecké výkony sú priemerné. Príbeh sa točí okolo jednej rodiny. Zmena je fajn ale je to slabo spracované. Pri 85 min sú charaktery postáv slabo spracované. Pokračovanie odporúčam iba ľuďom, ktorý majú radi horor a neprekáža im slabé spracovanie. Celkové hodnotenie za mňa je 50%. ()

Luki.V

Film je zajímavý už jen díky tomu že z minimálním rozpočtem byl natočený kompletně před greenscreenem a veškerá pozadí jsou navsrtvené digitální obrazy a fotografie. I příběh (tedy to co z něj zbývá) je zajímavý a nebýt zbytečných odboček jako sex s duchem byl by film stravitelnější. Už tak ale jde o zajímavý experiment s obstojnou atmosférou. Greenscreen jde z většiny scén cítit na sto honů a někdy je to přímo do očí bijící ale k tématu filmu se tenhle přístup zvráceným způsobem hodí. Do šedých procent imho film nepatří ale že by se jednalo by´t o průměrný zázrak to taky ne. Jak jsem napsal, zajímavý experiment ve kterém více věcí spíše nefunguje ale to film nebrání být zábavný. O dvě třídy lepší a zábavnější než Feast 2: Sloppy Seconds. ()

Boudyy

Proč vlastně tato * hvězda? Ani nevím. Možná proto, že kdybych dal odpad!, už nadoživotí bych litoval, že jsem u tohoto s prominutím srance seděl 85 minut, které mi už nikdy nikdo nevrátí. ()

Brano

Jednotka sa mi páčila, ale toto už bolo strašne slabé béčko. Dejovo nezmyselné, herecký obsadený veľmi zle, a takisto zrážalo ku dnu tento film aj primitívne chovanie hlavných postáv. Vo filme sa nenašli žiadne strašidelné scény, ktoré by diváka vystrašili. Dopozerať sa to dá, ale raz to vidieť stačí. /35%/ ()

MFZB

Vidno v tomto snímku tú "lacnotu", ale pozeral som to po tme, večer a nie som zvyknutý na duchoviny... ale tak bavilo ma to celkom, dal by som dve ale tá scéna, cca 5 minút pred koncom, ma vydesila riadne, takže tri. 50% Uvidíme čím trojočka prekvapí... ()

brasek odpad!

Tento film si nezaslúži ani jednu hviezdičku (ľudia halóóó!). Najhorší z najhorších filmov! Absolútne čistá katastrofa! ()

Palizer odpad!

What the hell was that? Na prvu cast sa dalo celkom pozerat, aj ma to bavilo, ale toto coje? Na tomto filme je asi vsetko strasne ,nic kladne priam smiesne a amaterske! Neviem, ako sa mohol dat este niekdo nahovorit na pokracovanie. Co dodat: 28% si tento film urcite nezasluzi je to ODPAD!!! ()

vojtik.sup

Po shlédnutí prvního dílu jsem si myslel, že se budu aspoň trochu bát, ale marně. Puls 2 byl podle mě pouze do počtu, aby se tvůrci mohli chlubit dalším dílem. Opravdu nic neříkající blbost! ()

ko.mar1

MEZDI BEČKAMI JE TOMUTO FILMU DOBRE. NEMÁ RIADNE HORROROVÉ GRÁDY NA ROZDIEL OD PRVEJ ČASTI DÁVAM MU SLABÝCH 50% AJ TO LEN PRETO ŽE MÁM RÁD DUCHÁRSKE FILMY. ĽAKAČIEK JE FAKT MÁLO. ()

Monikasson odpad!

Herci by mali dostať nafackované za ich NEUVERITEĽNÉ herecké výkony.Atmosféra filmu ... hádam aj šmolkovia v boji proti gargamelovi sú atmosferickejší a desivejší.Celý film pôsobí úplne umelohmotne akoby jediná reálna vec vo filme boli herci a aj u nich som niekedy váhal či to nie je iba pc simulácia alebo nejaká pokročilejšie vyzerajúca maketa.O efektoch radšej ani hovoriť nejdem.ťažkých 10% ... nie pardon .. 5% ()

AlicaFox odpad!

pri pulse1 som hovorila ze je to mega shit??? tak toto je potom super duper shit :D normalne neviem co mam kritizovat skor :D tak zo len zhodnotim slovom sracka :D ()

Dexies

film bez atmosféry, skoro bez příběhu, a spousta nelogických paradoxů ... jedna hvězdička, no ani nevím proč, snad jen proto, že jsou i horší filmy :) ()

Jennifer600

První díl byl super, těšila jsem se co příde ve dvojce, bohužel zklamala, skoro nic se tam nedělo, žádné dobré scény, nic zajímavého.. Avšak jednu hvězdu dávám za dobrý herecký výkon Jamieho Bambera. ()