Potomci

(neoficiální název)
  • Německo Descendants

Descendants je 3D animovaný krátkometrážní film, který se točil tři roky a vypráví o květinách, které žijí stereotypní život. Jednoho dne však spatří koloucha a jedna květina s ním zatouží odejít. Ta druhá jí však poví, že je velmi nebezpečný, a že zabil její nejbližší. Jak tedy dopadne příběh mezi květinami a kolouchem? (Handle)

Darik

Příběh sice nebyl vůbec špatnej, ale nejlepší na tomto krátkém filmu byla ta animace - ta je prostě nádherná. ()

Fionor

Na filmovou báseň to je příliš konkrétní, na film s příběhem je tu zase málo děje... Stylizace a animace odvedou pro dobro filmu vskutku velký díl práce, ale to samo o sobě nestačí - například motivaci jednání tmavé květiny mohu jen hádat - do jaké míry šlo o pomstu a nebo to byla služba světlé květině? Ale jinak se mi to líbilo - čas strávený výrobou byl dobře využit a kdejaký profesionální animovaný film by mohl závidět. ()

tremors

Po technické stránce výborné, příběh je však slabší a nezapůsobil na mě tak, jak jsem si myslel, že zapůsobí. Hudba je také dobrá a dabing kytiček taky. ()