Management je romantická komedie o důsledcích náhodného setkání Mikea Cranshawa (Steve Zahn) a Sue Claussen (Jennifer Anistonová) v arizonském dálničním motelu, který patří Mikeovým rodičům. Láhev vína jako poděkování za pohostinnost způsobuje, že se dva lidé vydávají na složitou cestu hledání smyslu života. Marný snílek Mike sází všechno na výlet do Marylandu, kde Sue pracuje, ale na místě zjišťuje, že na něj v jejím pečlivě naplánovaném životě nezbývá místo. Konzervativní Sue, jež je posedlá touhou změnit svět, se vrací ke svému bývalému příteli - jogurtovému magnátovi jménem Jango (Woody Harrelson), který jí slibuje možnost uplatnit se v oblasti charity. Ale Mike konečně našel něco, za co mu stojí bojovat, a přestože jsou jeho šance malé, v souboji o Sue se nevzdá. Oba čeká spletitá, kodrcavá, ale zároveň osvobozující cesta, na jejímž konci přijde poznání, že jejich místa na světě se nalézají skutečně nejspíš vedle sebe. (HBO Europe)

Verner

Jennifer opět nezklamala, ale zbytek nuda. Postava, kterou ztvárnil Steve Zahn mi byla krajně nesympatická. On sám to nezahrál špatně. Děj byl nudnej a předvídatelnej, ale tak hlavně, že z toho motelu se stal azyl pro bezdomovce. To tomu opravdu nasadilo korunu. 3* a to jen díky Jennifer. ()

kiimi

Předvídatelné, béčkové, nudné, Aniston. Pobavil mě jenom Jango - Woody Harrelson. Tečka. Nezapamatovatelný průměr a šeď. A možná film, na kterém by se dalo vyučovat, co to je stalking :) ()

tranquill

Ano, je to tak nějak nezávisle natočeno, ale také unyle a nudně. Nejsvětlejším momentem je scéna jak Mike s kamarádem hrají a zpívají před Sueniným domem. ()

sigf07

Typický film pro chvíle, kdy nemáte v dosahu jiné DVD s něčím zejímavějším nebo si prostě chhcete dát na chvíli pohov od všech akčních thrillerů, hororů a přisprostlých komedií. O napětí v tomto případě vůbec nejde, jednak proto, že s něčím takovým scénář ani nepočítá a naopak se snaží navodit sladkobolnou atmosféru okolo příběhu prosťáčka a jeho životní lásky, jednak proto, že Zahn i Anistonová v tomto případě přes veškerou snahu působí strnule a toporně. Dojem trochu napravuje Woody Harrelson v roli expřítele, který však nemůže zachránit všechno, zvlášť když se objevuje snad jen v pěti, šesti scénách. Přesto nebýt jeho a vynikající hudební složky, mohl Management v mých očích skončit daleko hůře. Takto se z něj nakonec vyklubala netradiční, příjemná romantická komedie, která sice spadá do šedivého průměru, ale neurazí. ()

Deftie

Dávam štyri. Nevravím, že si to plne tých 90 minút zaslúžilo, ale počas celého filmu som mala ten príjemný pocit, že je to pekné. A keď je niečo pekné, netreba veľa ostatných kladov, či ako? Okrem toho, Jennifer mám rada, Harrelsona som si tiež v minulosti celkom obľúbila a pre mňa dosiaľ neznámy Zahn vyžaroval presne to, čo mal. Príjemné, pekné, ale asi vhodné pre ženské publikum, ak náhodou my dámy nemáme náladu si pozrieť nejaký fajnový krváčik :) ()

MRPitivier

Průměrný snímek o páru, který si k sobě hledá cestu. Možná pro někoho nudné, ale spíše uklidňující! Po náročném dnu, kdy si chcete lehnout a kouknout se na nenáročný film, je to ideál! Jinak průměr ve všech směrech, možná stojí za zmínku zpracování hudební stránky filmu, pěkné! ()

dogma97

Ten závěr byl strááášně laciný, to je úplné popření té milé střízlivosti z první poloviny, zkazil mi celý film. 50% ()

ab.dul

Mám rád filmy s Jennifer Aniston, a právě proto mě tento počin mrzí a doufám, že příště to bude lepší. I když jsem u filmu neusnul, nebylo k tomu daleko. ()

jafuska

ačkoliv mám ráda romantické filmy, tak toto se vůbec nepovedlo, Jennifer Austin mám moc ráda, je to dobrá herečka, ale tady se jí role vůbec nepovedla, místy docela velká nuda, takže velké zklamání, což je velká škoda, mohlo to být lepší. ()

kenny79

Vypadalo to na docela slušnej filmek, dokud mu nedovolila si šáhnout na zadek. od té doby to byla celkem nuda. Takové to napětí vyprchalo hned v uvodu filmu a pak se jednalo pouze o to zda ji uloví zpět nebo ne. ()

DePompon

Milý malý film o vzťahoch, v ktorých chce rozum opäť raz všetko pokaziť. Dobrý dojem však nepokazili ani do očí bijúce plastiky Jennifer Aniston. Prehliadnuté, zabudnuté. ;) Naopak, Jason Collett výrazne dopomohol k plným štyrom hviezdičkám. Lebo... také sú Hangover Days. A znejú mi v hlave. ()

ReaperMan odpad!

když pominu fakt, že hlavní hrdina je archetyp člověka , jakého nemůžu vystát, tak celé poselství filmu o tom, že když budu dostatečně dlouho vlezlý, otravný a místama slizký, nabrnknu si slušnou slečnu, přestože já jsem jsem hrozná nula bydlící u rodičů.Navíc celý film je protkán hromadou kravin a nelogičností, jak by se reálné postavy nezachovali ani v 1 případě z milionu.Prvních cca 30 miunut jsem se musel nejednou hodně přemáhat abych koukal dál a vydržel.Prostě těžký provar.Woody jediný za něco stál z celého filmu. ()