Skupina přátel vyrazí do tasmánské džungle pátrat po osudu sestry jedné z nich, která tam před několika lety zahynula. Naneštěstí ostrov sloužil v minulosti jako vězeňská kolonie a jeden z vězňů byl kanibal... (xxvasa)

havLord

Šestkrát jsem u toho usnul, prospal jsem tak 40 minut ... což o čemsi vypovídá a asi můžu bejt jedině vděčnej, páč spolubydlící, co se na to vydržel dívat celou dobu, pak říkal, že to byla sračka. 20% by woko + 10% za levnou a trochu baculatou kopii Lea DiCapria (Nathan Phillips) ()

Freemind

Zajímavá a drsná podívaná, kterou bohužel postřelil nepříliš dopracovaný scénář. Bodíky za vcelku originální téma a tasmánské scenérie. ()

Desperado

Veľmi vydarený skromný slasher od protinožcov. Originálne spracovanie neoriginálnej témy. Bezútešnosť a depresia sa tiahnu od samého začiatku až po úplný záver, ktorý rozhodne nebol sklamaním, lež logickým vyústením zachovania miestnej "tradície". Taktiež pozitívom je aj únosná miera krvavých orgií. Je to napínavé aj bez lacných lakačiek, ktoré sú už otravným trademarkom amerických krvákov z poslednej doby. Za malé peniaze slušná muzika. ()

honajz2

Začne to krásně atmosféricky a do určité chvíle je to i správně mysteriózní, protože ten zapadákov, do kterého parta přátel dorazí, je dost divný a znepokojivý sám o sobě, navíc místní venkované jsou správně australsky ujetí. Jenže tomu ta atmosféra nevydrží zrovna dlouho, protože se to rozjede dost pozdě a mezitím je to samý podivný náznak, i když už se nějakou dobu odhadnout, o co půjde a jak je to se sestrou hlavní hrdinky. Nápad to taky nemá zrovna blbý a Tasmánská příroda taky má něco do sebe, ale zahrané je to dost průměrně a závěrečných 15 minut je strašně pitomých. Na ty tři hvězdy to vidím jen tak tak. Slabé 3* ()

bourec

No,ne moc povedenej snímek.Zajedno ne dost atraktivně(kromě přírody)natočený obehraný téma,potom ani dost strašidelný,ani dost tajemný,trošku mě australani zklamali.40%. ()

PetrPan2

V celé první polovině filmu se neděje vůbec nic. Sledujete jen partu lidí, z nichž jeden je totální debil, na výletě. Tvůrci se tuto část filmu snažili budovat atmosféru, ale daří se jim to jen sporadicky a výsledkem je spíš nuda. I tak se ale jedná o lepší část snímku, protože tu druhá půlka... Ve druhé půlce se sice děj už rozjede, ale je to ještě horší než nuda první poloviny. Děj je totálně chaotický a hrdinové, se kterými jste byly nuceni protrpět první půlku mizejí rychle a náhle, jak lusknutím prstu. Jody Dwyer by si zasloužil být odeslán na nějakou tu trestaneckou kolonii a tam sežrán kanibaly za to, jak nehorázně promrhal zajímavý námět :o( ()

zigíš

Partička blbečků z města, poznává pravé ´rodinné´ hodnoty Tasmánského buranova (kde turisty doslova žerou). A to si jen, chtěli cvaknout tygříka, místo toho řekněme, velmi niterně poznali sami sebe. Poctivý hixploitation. ()

Billie777

Takový nenápadný filmeček, krásná a drsná příroda a skvělé tempo... celkem povedený horor, jen trochu předvídatelný. Prostě - naurazí ani nenadchne. :-) ()

666Carnage

Náháněčka v Tasmánii z kanibalama co rádi páje. Tady nebyl prostor pro nudu a je to prostě klasická zápletka. Někam se přijede někoho hledat nebo něco a postupem času po Vás někdo jde. Pak zjistíte, že je to magor co rád lidi a vlastně taky to, že zbytek jeho rodinky jsou lidi co jste potkali předtím. Sem tam nějaká vraždička a pojídání lidských ostatků prostě super dovolená. 60% ()

danielosbourne

Podíval sem se na to kvůli Leighu Whannellovi a asi sem od toho očekával moc, protože mě Dying Breed nenadchlo. Hodně tomu asi přidalo to, že sem si nedokázal oblíbit žádnou z postav a všichni mi spíš lezli určitým způsobem na nervy. Občas to má zajímavý momentky, ale jinak tu všechno už několikrát bylo. Na kanibalistické stvůry jsem už zanevřel kvůli jednotlivým pokračováním Wrong Turn, a tak mi vlastně tento snímek téměř nic nedal. ()

Teardown

Australané přišláply plynový pedál zase o něco blíže k podlaze a zaútočili na přední pozice s velmi dobrou hororovou podívanou, odehrávající se v exotické Tasmánii, kde se čtyřčlená skupinka turistů dostane do křížku, jak jinak než s místními sedláky. Sice chvilku trvá, nežli se propracujeme k něčemu zajímavému, ale i tak je to ve finále nadprůměrná podívaná a to především pro milovníky lesních honiček. Žádné extrémní násilí ani hektolitry krvavých šplíchanců, prostě všeho s mírou se tu vyplatilo dodržet. 3,5* ()

johnymdoe

Strašně nudný film, po 25ti minutách jsem to nevydržel a dalších 30 minut jsem překlikával až se konečně něco začalo dít. I poté strašně natočené,nezáživné a s otřesnými hereckými výkony (za což z valné části určitě může i scénář). Za posledních 5 minut dávám jednu hvězdu. Obdivuji každého kdo tomuto "veledílu" dal více než dvě hvězdičky, odvaha. Pro mě skoro odpad.Ps.: chytnutý do dvou pastí na mědvědy mě sice taky pobavilo..nicméně jsme to viděl už asi 8x ...prostě NEDOPORUČUJI! ()

HonzyR

Neviděli jsme to už tisíckrát? Jo viděli, a proto že to trochu fungovalo to zase zkusíme. Bože! Ani strašidelné, ani napínavé ani naprosto nijaké! __10%__ ()

BLabaKAn

Jízda ve stylu pach krve,závrať apod. . . Ohraný a několikrát viděný příběh...Skupinka mladých lidí - Jedem hledat, jedem na výlet apod. . . Ale většinou to neurazí ani extra nenadchne, akorát čekáte nějaké napětí, překvapení a než se stačíte nadít, tak je konec filmu, jako u většiny filmů s podobným námětem. Film uteče jako voda, ale bohůžel nám nenabídne nic neobvyklého . . . ()

dannyd14

Dobrý horor s pomalým rozjazdom, s áčkovými hercami, vtipnými dialógmi a krásnou prírodou, kde sa toho stihne udiať veru máličko, aj keď úvod toho sľubuje veľa. Vo finále nesklame, ani moc neoslní a ak si chcete užiť veľa akčnosti, siahnite radšej po Wrong Turn. ()

Shanen29

Horor,ve kterém jsem čekal více brutálního slizu a opravdu tvrdého gore ,jenže nic,nic,prostě průměr a já byl opravdu zklamaný tentokrát i z toho,že Australané tentokrát nebyli schopni ve své nádherně drsné přírodě stvořit ten HOROR,který omráčí mozek v hlavě. ()

zly.dvojce

Hodnocení mi osciluje mezi dvěma až třemi hvězdičkami. Dávám zatím tři abych neurazil, neboť jsem film viděl v originále bez titulků a ač takto dávám americké seriály bez problémů, tak tady mi ta anglická angličtina a místní dialekt dávali zabrat, takže mi mohly některé věci uniknout. Atmosféru má film zajímavou i když normálnímu člověku, který prožil kus dětství v přírodě, záběry do lesa opravdu tolik strachu nenaženou a hezčí přírodu než v tomto filmu uvidím když slezu doma do Gránic, nicméně potěší poměrně originální námět, který si hraje s reálnými podklady (samozřejmě zcela převrácenými pro potřeby filmu) a atypické chování hlavních postav. Co nepotěší je nepropracovaný scénář a logické kiksy, navíc budete mít část filmu pocit že pozorujete "Hory mají oči", rozhodně však film udrží pozornost a chcete ho dokoukat. Řekněme, že třetí hvězdička je za "happy end" ohroženého druhu :-) ()