Epizody(31)

Pět mladých strážců vesmíru se vydává na nebezpečnou cestu po světě s jasným cílem – zabránit tomu, aby se mocné klenoty dostaly do rukou dvou zlých bratrů. (Netflix)

Recenze uživatele johnsnow k tomuto seriálu (32)

Once a Ranger (2007) (E20)

Diel kde rendžri získajú naspäť power, dojebú enemákov a ehm treba pokračovať? Ale * dávam dole za to, že v tom dole stáli autá, očividne si ich tam produkcia zabudla a nebol čas ich odstraňovať tak ich tam nechali a nevyužili. ()

One Fine Day (2007) (E21)

To bol kurva krásny deň, len keby sa tam nejebali (cháp vo význame nenatrepali) puzičky. ()

Ronny on Empty: Part 1 (2007) (E22)

Za ronin záverečný pohľad typu zedla by som fajnú kolbásu (už jedno akého typu) musím mrdnúť plný počet. Akurát nechápem prečo sa puzičky a magoris zasek spojili keď im to nikdaj nevyšlo. ()

Ronny on Empty: Part 2 (2007) (E23)

Nový zordi verzus gumený dinosaurík made in Vietnam. Pobavilo. ()

Things Not Said (2007) (E24)

červený rendžer zistí, že je roboťák  je z toho v piči ale stačí pár trápnych slov sluhu Spencera a je z neho mačo ktorý Komdómisovým poskokom natrhne anál. ()

Red Ranger Unplugged (2007) (E25)

Nová puzička na scéne a legendárna hláška Chujusa že sa tie hlodavce (puzičky) sa množia. Nuž neviem ale mačka mi nikdy jak hlodavec neprišla. ()

Home and Away: Part 1 (2007) (E26)

Puzičky oejbali systém a rednžerom rozjebali zordy. Taizon navyše dostal do držky a zrejme je niekde v snovom väzení či kieho. ()

Home and Away: Part 2 (2007) (E27)

Puzičky dostali do držky a sú definitívne rozjebané. ()

Way Back When (2007) (E28) odpad!

tak tento diel si odpad zaslúži, jelikož som ho vždycky neznášal už ako malý chlapec, skrátka chceli mať 31 epizód ale nemali matroš, tak tam jebli hento. ()

Two Fallen Foes (2007) (E29)

Viagrový rytier a pičatrix skončili, a musím povedať že záverečný súboj kde náš viagroš zapojí do boja aj naginatu vyzerá aj na pomery tohto typu serošu viac než skvelo. ()

Nothing to Lose (2007) (E30)

epizóda kde vyvstane plná riť otázok ale skoro žiadna odpoveď, napríklad s kej riti zobral magoris tú merkuriánku a tiež prečo nevyužil lávové jaštery keď ich mal plnú riť. Ale tak aspoň Chujos ktorý si skoro celú dobu trvania seriálu valal šunky aj dicka, dostal takmer šecko čo chcel. ()

Crown and Punishment (2007) (E31)

Sabšie finále ale Norg sa teda predviedol a musím uznať že Chujus to skoro dal. ()