Vyrazit si na dovolenou na krásný ostrov v Tichomoří, to byl původní plán Jasona a Cynthie. Prožívají vážnou manželskou krizi a v letovisku Eden Resort poskytují prý skvělou terapii pro páry. Jenže to má háček. Pobyt je neskutečně drahý. A tak přemluví své přátele, ať jedou s nimi, protože pak dostanou skupinovou slevu. Dave se svojí ženou Ronnie jsou přesvědčeni, že manželskou terapii vůbec nepotřebují, přesto se nechají nalákat. Přemluví Lucy a Joeyho i Shanea s mladičkou přítelkyní Jennifer. Netuší však, že prázdninový Eden resort vede podivínský manželský poradce Marcel, který rozpozná, že i v těchto vztazích to dost skřípe. Všechny donutí, aby na svých vztazích začali pracovat. Z uvolněné dovolené se tak stává peklo na zemi. Jenže nic nespojí tak dobře jako společný nepřítel, v tomto případě Marcel a jeho lidé... (TV Nova)

lioncel

tak tady mě poměrně hezky dostal Vince Vaughn .. jednak jako spoluautor scénáře a potom, to není ostatně nic překvapivého, i tou svou další povedenou komediální rolí ze života ... a nám zkušeným, nepodařeným manželstvím otřískaným jedincům citlivým na toto téma, opět místy mrzne smích na rtech ... jinak, ten holomek má ale sakra dobrej vkus, vybírá si pokaždé moc hezké filmové partnerky … jo, a veronica mars v dospělé roli, taky dobrý … ()

tufr

Takto vysoké hodnocení dávám pouze za nádherné prostředí a jediného člověka, který mě v týhle nudě dokázal bavit a tím byl Jon Favreau. Jinak film se story, která tady byla už stokrát!! ()

M.i.k.e

už to začíná být hodně ohrané klišé,ale Trable v ráji jsou další z řady velmi dobře obsazených (především hlavní trojice Kristen Bell,Malin Akerman a Kristin Davis),ovšem veskrze průměrných a lehce zapomenutelných komedií na jedno použití.Jako oddechová jednohubka na mrazivé odpoledne ano,ale pokud se chcete opravdu od srdce zasmát bude lepší sáhnout jinam.60% ()

Chen

Ale vůbec to není špatné. Sice se tu komediálně netlačí příliš na pilu, ale párkrát se člověk zasměje. Ovšem ona psychoterapeutická příběhová rovina, kdy se je divák poučován o síle vztahu, to mi moc nevonělo, stejně jako srdcervoucí finále. Ale štiplavý humor a překrásné exteriéry zachrňují situaci. ()

uterox

Příjemná, pohodová komedie, u které si člověk náramně odpočine. Je to však hodně o vztazích. Takže to určitě není pro všechny lidi. Ti tomu dávají pak přirozeně špatné hodnocení. Mně se to však líbilo a všem to doporučuji. ()

Gee.Rocks

Dva moji oblíbenci Vince Vaughn a Jason Bateman společně ve filmu? To bude určitě úžasné! Upřímně... mohlo to být mnohem lepší, ale jako oddychovka, u které nemusíte přemýšlet a jen se kocháte krásnou přírodou a občas se zasmějete nad vztahovými problémy, se to povedlo. ()

Figu

I přes to, že je hodně zajímavě poskládanej soubor cestujících do sluncem spocenýho ráje, tak tady něco hodně smrdí. Jo už vím, je to ten hloupej přiblblej stupidní americkej humor, kterej do nás kucí zaoceánský rvou pořád v kuse a neustále na stejné úrovni. Milionkrát to tady bylo. Ještě k nim do písku švihnout idiota Sandlera, tak by bylo vymalováno... 50% ()

bourec

Některý scény v tomhle zbytečně dlouhym filmu byly povedený,ale celkově film plnej manželskýho žvástání,a klišovitej až hrůza.50%. ()

O´Neill

Perfektní výběr herců, zbytek ovšem žalostný. Za ty skoro dvě hodiny jsem se zasmál tak 2-3x, a pořádně ani jednou. Samotná "komedie" tomu vůbec nesedí. Já se bohužel neskutečně nudil, a byly to vyhozené dvě hodiny času. ()

shyster

Sešlo se tu mnoho známých tváří a mezi nimi i osvědčení komici a tahouni mnoha komediích. Ale tenhle typ romantické komedie mi opravdu nesedí. Nejspíš to bude asi tím, že se tu s vtipnou situací jen tak nepotkáte. ()

Elyssea

Trable se scénářem. Pánské osazenstvo na zabití, psychotičtí psychologové a nekonečná zásoba klišé. Nebrat. ()

J0hny5

Celkem pitomoučká komedie z krásného prostředí Bora Bora. Příběj je hodně čitelný, na ostrově se nestane nic velkého, extra dobrodružného, nebo velmi zábavného. Je to koukatelný, ale to je bohužel tak všechno. ()

Sammya

Kupodivu to byla celkem koukatelná komedie. Očekávala jsem nechutné vtipy, které se nedostavily, a herečtí představitelé byli vesměs mí oblíbenci nebo neutrální. Zasmála jsem se a bavilo mě to, ale jen tak si to asi znova nepustím. ()

Juto

Tento film sa snaží byť horlivou komédiou a dojímavou drámou súčasne a zlyháva v oboch. Začína sa to dobre, ale niekde asi za 20 minút sa zdá, že stráca svoju cestu a už sa to nikdy nevráti. 4/10 ()

c.tucker

Pěkné herečky na pěkném ostrové to zahřeje u srdce, ale to je asi tak vše, co tenhle film může dát a ještě to jak dítě močí do prezentačního záchodu. ()

campix

Pohodová komedie, která ale nenaplňuje svůj potenciál v podobě hvězdného hereckého obsazení. Jako oddychovka rozhodně postačí, ale je to občas velmi předvídatelné a když se snaží probírat své vztahy více do hloubky, tak to spíše kazí. ()

sir-dave

Mám rád tyhle romantické komedie, jaké se dnes točí :-) 10x lepší než ty starší s Julii Roberts (vyjímka Pretty Woman), či s Hugh Grantem. Dokonalé prostřední Bora Bora v čele se sympatickým osazenstvem doplněný cool poradcem Renem. V podstatě jsem byl ze vším spokojen. Člověku to něco dá a bylo zde nesčetně mnoho vtipných scének, obzvláště s tím fitness trenérem a kdo říkal, že se nebavil, tak nevěřim :-) Jen ta délka mohla být kratší. 75% ()