Dostaň ho tam

• USA Get Him to the Greek (více)
Komedie / Hudební
USA, 2010, 105 min

Scénář:

Nicholas Stoller

Hudba:

Lyle Workman

Jonah Hill, Russell Brand, Rose Byrne, Colm Meaney, Lino Facioli, Sean 'Diddy' Combs, Dee Snider, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Robert Seay, Elisabeth Moss (více)

Aldous Snow, britská rocková hvězda, vydává nové album, které je absolutní propadák. Následkem zdrcujícího rozchodu a potápějící se kariéry to s ním jde z kopce. Kvůli drogám a alkoholu má zakázaný styk se svým synem. O pár měsíců později, v Los Angeles, Aaron Green, mladý pracovník hudebního nakladatelství Pinnacle Records, přijde s nápadem uspořádat výroční koncert kdysi slavného rockera Aldouse Snowa, který v Greek Theatre vystoupil v roce 1999. Sergio Roma, šéf nakladatelství, je nápadem nadšen a tak tři dny před vystoupením pověří Aarona, aby osobně dopravil zhýralého zpěváka z Londýna do Los Angeles a dostal ho v použitelném stavu na pódium amfiteátru Greek Theater. (TV Nova)

sidthekid

Podobná šílená blbost jako Pařba ve Vegas. Šíleně se člověk pobaví. Dvojice J.Hill a R.Brand jsou zárukou pořádně ujetý komedie. ...jinak...chlupatá zeď vládne...a jeffrey musí být pořádná pecka.. ()

Kvico

Russell Brand aj Jonah Hill hraju postavy ktorych typologia je ako stovorena pre nich a teda aj vysledny efekt stoji urcite za to...dobrych komedii sa za jeden rok natoci velmi malo ale tato rozhodne medzi ne patri ()

Butthead

No do prdele málem jsem se v kině pochcal smichy!!!:) Miluju nenávistný pohledy lidí, kteří nechápou, čemu se tak dlouho tlemim jak idiot...:D Dvojka Hill&Brand mě opravdu dostává a to na 100% v dobrym slova smyslu!!! Hlavně Jonah Hill a jeho grymasy dělaj z obyč komedie luxusní...prostě mazec!!! Pulp fiction syleeee!!!;) ()

Slezi

Proč ne? Nečekejte žádné srdcervoucí scény, nebo vtipem překypující akce. Prostě Stoller to bere tak nějak vklidu a snaží film obohatit lákadly moderní hudební scény. Ty jsem tam viděl každou tak asi 1x, ale za ten vtip to asi stálo. Jinak nejlépe hodnotím soundtrack, který tímto doporučuji a krásně mi padl do noty. Nic převratného, prostě film 4 fun, ale jak jsem řekl na začátku... Proč ne? :-) 63% ()

rwa

Tento film každopádně nelze obvinit z jakékoliv klišoidnosti, některé intoxikační scény jsou výborné a smál jsem se u nich nahlas, určité dialogy mezi Daphne a Aaronem mi přišly hezky civilně realistické, nicméně na konci filmu jsem měl vpodstatě znechucený dojem. Musím konstatovat, že mě ty apatowštiny čím dál tím víc...lezou krkem. ()

zaziny

čekala sem pořádný nášup hlášek a vtipů ve stylu pařby ve vegas, ale místo toho sem dostala jen několik dobrých a většinu nechutných (to neustálé zvracení už bylo celkem fuj).. ()

Shim-my

Get Him to the Greek sice sází jednu skvělou hudební narážku za druhou a camea skutečných osobností (Paul Krugman! Lars Ulrich!) jsou geniální, hlavní dějová linka ale přestává fungovat tak po půl hodině a snaha udržet vyprávění pohromadě se s přibývajícími minutami mění postupně v křeč, bezvýchodnost, trapnost až k závěrečné naprosté apatii. Velká škoda. ()

Tomulka

Velmi jsem váhal mezi 2* a 3* nakonec rozhodla scéna s Jefrym a chlupatou zdí. Taková slušná pařba v komorním podání mně celkem rozesmála a podržela celý film v rovině komediální. Jinak mi dílo přijde jako komedie, která se nemůže rozhodnou jak býti komedií. Nijak vtipné to ani nebylo. Vážné diskuze o tématech jako drogy, alkohol, rodičoství, existencionální problémy jsou většinou témata, která se v komedi hrozně blbě vyjímají. Obvzláště pojaté tak jak jsou v tomto filmu. ()

apolite

A v Rolling Stones jsem četl že Afické dítě je na třetím místě za hladomorem a válkou v řebríčku velkých afrických katastrof. ()

Mis_heel

U tohoto filmu mi přijde, že už Američanům došel veškerý smysl pro humor. Téma comebacku zfetovaného zpěváka, který myslí jen na to, kdy si dá už konečně další lajnu, mi nepřipadá nijak přitažlivé. Scénář mi taktéž nepřišel bůhvíjak skvělý. Sem tam nějaká hláška stála za to, ale jinak mi přijde, že se Američani snaží být vtipní za každou cenu, až je to spíš trapné než vtipné. Když jsem byla na tom v kině, tak hodně lidí odcházelo a vůbec jsem se jim nedivila. Já tam zůstala jen proto, že jsem za to dala už ty peníze. Myslela jsem si, že to bude lepší, bohužel mě tento film zklamal. ()

chingy

Mne sa to teda fakt páčilo. Bolo to vtipné, bavilo ma to. Russel je proste skvelý... Aj keď Kopačky boli ešte o kúsok lepšie ani toto ma nesklamalo. Proste fakt ,,ujetý " film. ()

Chlo0opek

Tak tohle u mě nijak 2x nezabodovalo. Od horšího hodnocení zachraňuje film jen dobrá hudba a sem tam dobrá vtipná scénka. Jinak příběh jako takový za moc nestojí. ()

shinlove

Souhlasím s POMO - opravdu hrozný český plakát... Jinak komedie, u které jsem se opravdu skvěle bavil a i napodruhé výborná zábava! :) 4* ()

Flipko

Na niektorých humorných gagoch filmu som sa výborne bavil. Konkrétne mám na mysli scénku s Tomom Feltonom alebo hlava požierajúca ostatné hlavy. Russell Brand má niečo do seba. Začínam sa priklaňať k myšlienke, že ozajstní herci sa rodia len v Anglicku. Viem si živo predstaviť filmovú dvojicu Brand a Cohen = absurdná komédia na jednotku. Teoretický nemám nič proti tomuto filmu, ale dalo sa z toho vyťažiť aj viac, lebo začalo to sľubne, no ku koncu som sa nudil. ()

joker211

tak táto komédia má asi všetko čo by mala mať. skvelé nezabudnuteľné scény ( jeffrey, africké ksichty) a ani hudba russel branda nebola na zahodenie. jonah hill a russel brand sú proste borci ! ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru