Mladý manželský pár (Sarah Shahi, Milo Ventimiglia) má veľa problémov po strate ich syna. Aby to nestačilo, život im začne komplikovať aj záhadná návštevníčka. Je ňou vystrašené dievča, ktoré o sebe tvrdí, že prežilo autonehodu a teraz ju prenasledujú záhadní maskovaní muži. Tí krátko po jej príchode prichádzajú do domu a začína sa desivá hra na mačku a myš! (Kadas97)

DavidWebb

Rozmýšľal som (už nekolkokrát, a aj to bolelo) či aj ja ne som mrtvy a fobec o tym nevim. PRE: Fšecko je fpičči, ekonomika, politika, moj život, cela planeta ... no nevypada to jak v pekli? PROTI: Starnem, plešivim, som fur viac a viac chory - to by asi nefungovalo na mieste bez času, či? Ta de je ta pravda, de je to zrkadlo nastavene cez okular masky životu či smrti? De predavaju take masky že s mrtvymi rozpravate, čaj pijete, bejzbalkami si hára naprávate? Hrozny mešuge toten film. Aľe to nemusi byť špatna robota tym mrtvym to pekne vykreslic že nach tahaju do svojeho... TO de sa tam mam prihlasiť? No ništ, ešte že to dlho netrvalo a na holky (obe Sáry) sa dobre pozeralo. PS: Thx za titule vinyl 90210, len si to treba občas po sebe skontrolovať :o) ()

Miagy

Dobrý nápad, dobrá myšlienka, dostatok napätia, hlavne zo začiatku, postupné odhaľovanie skutočností. V polovici však režisér stratil to prvotné "čaro" a z filmu sa stala nezmysluplná pobehovačka z izby do izby. Záver filmu vynikajúci. PLUS: atmosféra, sympatické obsadenie, hudba, dostatok napätia a nápadov. MINUS: polovica filmu nudnejšia..dokola to isté. ()

Mr.nachos

Tohle už tu bylo tolikrát, že je až s podivem, že to ještě táhne. Manželé jsou doma pronásledování cizinci, kteří jim, kdoví proč, chtějí něco udělat. Ale přeci je tady něco, co jinde není.....i když až na úplném konci. Celou dobu jsem přemýšlela nad tím, jaká bude pointa a musím říct, že překvapila a ať bych přemýšlela sebevíc, tohle by mě nenapadlo. Prvních 70 minut se neuvěřitelně vleklo, akce veškerá žádná, žádný náznak toho, kam se to bude ubírat, nebo aspoň NĚCO, ale posledních 15 minut kdy se blíží ono rozuzlení mě donutilo přihodit jednu hvězdu. ()

Pitryx

Jednoznačně to chtělo větší švih. Takto to bylo celé takové ucourané, mdlé, bezbarvé. Příběh je to zajímavý, a i když ne nový, dívat se na to vcelku dá. Prostě průměrný filmík v tom lepším slova smyslu. ()

regentor odpad!

Brutal odpad.Věřte nevěřte .Pravda nebo lež?! Hovno je správně! .Pokud se domníváte, že už jste viděli všechny parapsycho schizoidní sračky kde nic nedává smysl, scénář psal žák třetí třídy Ústavu pro předčasně vyvinuté, režisér má Alzheimra a jste fajnšmekry souboru pro tři neherce , jedno nestartující auto , nefuknční mobil a velký dům , pak si to užijte jak chcete. Smrt není konečná stanice jen brána do jiného světa , kde "Chároni" už nedělají jen převozníky do říše mrtvých ale inovovali své řemeslo a v rámci atraktivity používají ke zmatení všech něco jako plynové masky.V rámci vyrovnání se z minulostí i přítomností nasadí všechy páky aby se divák unudil až do "věčných lovišť" kde mu parta s maskami na ksichtu vysvětlí , že vlastně nic neví. O tom, že je něco mezi nebem a zemí zřejmě řada z nás nepochybuje , ovšem filmové zpracování tohoto tématu bandou diletantů a neumětelů , kteří neumí navodit alespoň minimum atmosféry s trochou gradace děje je ukázkovým příkladem pro rčení: čert je vem . ()

HaniRM

Začátek mi připomněl Antikrista - pár, který přijde o dítě a ona je z toho na dně. Když se objevila Rachel, začala jsem si průběžně vymýšlet různé varianty a příčiny. Celou dobu jsem byla napnutá (trošku vystrašená) a říkala si, že to je milé překvapení. Musím však dát za pravdu tomu, co píše Pytriss - závěr byl zklamáním a za celý film mě napadlo jen při jedné ze scén na začátku, že to takhle dopadne a zrovna originální konec to nebyl ... ()

darebacek

No něco mezi Collectorem a Šestým smyslem, ale velice slabé, sice ani kapka krve, ale nenadchlo. Konec sice nečekaný až moc, ale v dost filmech použitý. 45 % ()

mikessc

cely cas som sa chcel dozvediet o co tam ide,nakoniec uplna volovina.Ale napinavy film ,také velmi tesne 3* tomu davam ()

MiniRecenze

Ze začátku je vše utlumené a utupené,prakticky uběhne prvních deset minut a teprve se ve filmu začne něco dít.Ale pozor na to,později se ukáže proč tomu tak je ...Jedná se o nenáročnou podívanou s příjemnými herci a vzrůstající dávkou napětí,která se bude zvyšovat až do samotného překvapujícího závěru.Film určitě nepostrádá nějakou myšlenku a to Vám dokáže i když se vlastně jedná o takový nenásilný thriller. MYŠLENKA!!! ()

wick

Průměr..ale jen pro zdařilou první polovinu připomínající Them či Strangers. Poté se napětí ztrácí, navíc pointu už v polovině napadne každého, kdo viděl pár podobných kousků, kterým se kvalitou ani nepřiblíží. Nesmyslný závěr pak vůbec nevysvětlí logické nesmysly, které se během filmu nahromadily-právě naopak. ()

bulawaio

5/10. Hororový Thriller, který se dost snaží klamat tělem. Půlka se ukazuje ve velmi dobrém světle z vygradovanou atmosférou a vypadá to na zábavnou jednohubku. Zbytek filmu se ale snaží o složité veledílo s mixem podžánrů, rozbíjí dosavadní atmosféru a udělá zase jeden chytrý konec. Z toho filmu mi vyplynuly dosti smíšené pocity. Lze trošku krkolomně říci, že forma je velmi dobrá, ale do cíle se dorazilo nešťastným způsobem. ()

S_C_A_N_K

Static je technicky zručně natočen, ale má zásadní problém. Atmosféra působí na herce, ( ti přehrávají, co jim scénář dovolí ) ale nedostane se až k divákovi. Takže divák se po chvíli nudí a přemýšlí, vyklube se z toho za A, nebo za B..? Bohužel za A.. pozor, možný spoiler: Proč jen to nemohlo být alespoň za B, manželský pár je u psychologa pod hypnózou, překonají trauma ze ztráty syna, "happy end", případně "bad end".. Leknutí - možná jednou, mrazení - nesplněno. Sarah Shahi mi přišla vyloženě tragická. Vychytávky: nejsou. Celkově slabota.. 30% ()

Richie4422

Dlho som rozmýšľal, ako tento film ohodnotím, pretože človek tomu môže dať 2 hviezdy a obhájiť si ich, rovnako štyri a tiež si ich obhájiť. Škoda niekoľkých fakt klišoidných momentov, ktoré diváka rušili, ale celkovo tan teror, napätie a strach fungovali. Pointa dovysvetlila niektoré situácie nad ktorými som behom filmu krútil hlavou, čo beriem veľmi pozitívne a záver jednoducho zaklapol a rázom zmenil pocit z celého filmu. Majte ma za čo chcete, ale jednoducho 4 hviezdy. ()

Lesazrk odpad!

Jedna veľká zlátanina so všetkými klišé od žiadneho signálu cez neštartujúce auto až po totálne neschopných hlavných hrdinov. Záverečné rozuzlenie nestojí za veľa. ()

Miroslav.Zac

Prakticky celý film jsem si říkal, že je to ten nejobyčejnější a tím pádem i nejméně zdařilý snímek z daného hororového subžánru, než mi překvapivý konec ukázal, že jsem se spletl a donutil mě se na to podívat z jiného úhlu. ()

p3g

Ale áno, toto ja môžem.. Síce sme to tu už raz mali, ale to bolo dávno. Dobrá atmosféra, človek sa občas aj zľakne, žiadny okukaní herci, žiaden pokus o umelecké veldielo, jednoducho dobrý thriller. Popcorn, deka a po filme zapálené svetlá v celom dome. ()