Mizerové navždy

• USA Bad Boys for Life (více)

Mizerové Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) jsou zpátky a před nimi poslední společná jízda. (Falcon)

Heywood

Všechno mi to připadalo takové klišoidní. Oba hlavní hrdinové jako by vypadli ze seriálu Ulice, samé psychozkoumání proložené vírou, parta "moderních" policistů je ta samá, co vidíte jinde tedy: mladí, sebevědomí, superajťáci, střelci odvážní, hrdinní, kam se hrabou chlapci ze STEALS. A vede je superžena, protože to se nosí a přeci taková krásná ženská si nevybere nic jiného než práci u policie. Jo tam je to samá misska. Zápletka se synčekem byla na mě fakt už moc. Navíc to byl další superborec a nabídky z tajných služeb asi mají přijít v dalším díle. Mimochodem útěky z kriminálu se osobám dotčených takovou změnou stavu obvykle hlásí a to i bývalým agentům právě z důvodů ohrožení. Tady nic. A tak borec sejmul každého, na koho jen juknul a všichni jen dělali nevědomý terč. Kdyby to bylo v reálu neměly by USA dnes už ani jednoho soudce a ani agenta. Vidět se to dalo. Jednou. ()

cortez

Snaha o trochu srandy, jindy vážné, místy snaha o tragickou důležitost, zakončeno telenovelou. Fakt čistý průměr. ()

hony23

Těžce nastavovaná kaše, která prvním 2 dílům nesahá ani po kotníky. Ubyly vtipné dialogy a naši zlí kluci rozhodně nestárnou s takovou grácií, jako seržanti Riggs a Murtaugh ze Smrtonosné zbraně. ()

Kushina

Will Smith je i v jeho věku pořád v plné síle a kráse. Skvělá adrenalinová jízda, které se nedá téměř nic vytknout. Film má 2h a stejně uteče tak rychle, že byste si nejraději dali ihned další díl. Střílečky, souboje, sranda, toho všeho je ve filmu až po uši. A konec filmu otevřený pro další díl, který bude pravděpodobně směřovaný mladší generaci Bad Boys a věřím tomu, že také nezklame. 80% ()

mouzi

Videl jsem Smrtonosnou past i Smrtonosnou zbran. A tohle je jakasi kombinace obojiho. Strasne tu bije do oci neinvencnost. Tohle je takova patlanice vseho mozneho, pricemz cerpa (krade) z predchozich dilu. Pripadlo mi to jako 90kovy snimek, ale bohuzel - vysledek je nemastny neslany. ()

Franki69

V jednu chvíli jsem se lekl, že trojka skončí vystřílením hlavních hrdinů...Mno nestalo se, ale přiznejte se, že vás to taky napadlo. Bad Boys For Life nakonec nabídli vcelku zábavnou připomínku světa dvou miamských policajtů, v jejich krásně „bayovsky“ kolorovaném světě krásnejch bouráků, nočního života s hot chicks a hlavně..ultra nebezpečnými padouchy, nadanými bezmála nadpřirozenými schopnostmi. A hlavně, neustálé „pomrkávání“ k divákům prvních dvou „badboys“ filmů. Takhle asi..mrzelo by mne, kdybych trojku neviděl, vrtalo by mi hlavou, o co jsem přišel. A když jsem ho teda viděl, zjišťuju, že jednou stačilo. Zejména kvůli absolutně akčně-telenovelovému finále v mexickém opuštěném hotelu Hidalgo. To už teda byla fakt kravina, dámy prominou. Vlastně mě mrzí, že jsem ho nestihl v kině, akční scény byly fakt spektakulární...ale celému filmu chyběla jiskra a duše...Prostě řemeslně dokonalá ale bezduchá zábava. Dávám 60%, víc fakt ne. ()

Saxos

Klasické pokračování série, kdy se vlastně nic nemění. Závěr: těm, kteří viděli předchozí mizery, v klidu doporučuji. ()

zodiak217

Retro film je späť a rozhodne nie je retro. Will Smith s Martinom Lawrencom definitívne fungujú skvelo na obraze. Tie ich filmy sú legendy, no vracať ich späť v tejto dobe nekonečných možnosti bol risk. Avšak vyplatil sa na maximum. Skvelé naháňačky na autách, akčné scény, humor trochu pokyvkaval, nie vzdy bol trafny, treba do toho vniesť trochu ľahkosti, ktorá tam chýbala a prišlo mi to občas a príliš vulgárne, avšak tvorcom sa podarilo priniesť do deja nové tváre, novú partiu a zaujímavú zápletku, ktorá pozdvihla film na vyššiu úroveň, takže takto si predstavujem akčný film v roku 2020 za mňa spokojnosť a určite si vien predstaviť aj ďalšie pokračovanie. ()

Oggy007

Pokud usnete u akčního filmu, není to pro něj moc dobrá reklama. Aneb tak to dopadne, když dáte akční klasiku do rukou čmoudům, jejichž největším filmovým počinem je domácí video ze swingers party. Už když přišla informace o tom, že Míša Bay nebude sedět na režisérské židli, věděl jsem, že to nebude ono, ale dal jsem tomu šanci. Vznikla z toho tuctovka, ve které je to samá pí*a, ču*ák, ku*va, ho*no....... ale akce 0 (slovy nula) ()

BlackAdder87

Celý film se nese v tak trochu Murtaughovském duchu, kdy Martin Lawrence zastává ono "na to už jsme starý", zatím co Will Smith si to odmítá připustit barví si bradku a vrhá se do všeho po hlavě jako za mlada. Celkově zhodnoceno, i když nám mizerové zestárli, do starého železa ještě nepatří a stále mají na to aby nás pobavili. ()

esmoke

Po letech už je z Marcuse skoro děda a Mike se pořád nedokázal usadit. První film se mi docela líbil, druhý díl už se tak nezapsal a moc si ho nepamatuji. Trojka viditelně částečně kopíruje předchozí filmy, ale také si jde svou cestou. (CZ dabing) Rozpočet: $90 miliónů, Tržby: $419,074 miliónů. ()

Kohutik

Počas troch víkendov sme si zopakovali celú sériu od začiatku. Tak ako ma bavili predchádzajúce časti, tak aj najnovšia nesklamala. Naopak, výborne sme sa bavili. Dosť dobrý scenár, nové postavy z omladinového týmu a konfrontácia ich policajnej práce 21. storočia s prácou starých harcovníkov z terénu, tradične markusovitý Markus, dobrá akcia ale to úplne najdôležitješie, dostatok humoru a odľahčených výrokov. Na konci cítim možnú snahu o pokračovanie, no nebol by som rád, keby sa z toho stal seriál typu Fast and Furious. S trojkou však plná spokojnosť. ()

DJMaroko

Čím začít ? Asi tím, že ten český dabing mě tam vytáčel nejvíc slovo "piča" jsem už dlouho tak často neslyšel. Jako kdybych seděl ve čtvrté cenové skupině mezi havířema. Kde je kouzlo našeho dabingu a možnost vyjádřit se 100x jinak než jen suché do piče! To umí každý kokot. Opět na dnešní dobu vše přeplácané a přitažené za vlasy. Jak píše Ratemus alá Rychle a zběsile. Prosím 90's Forever back. ()

Jason13

Povedlo se to. I po letech a i bez Baye vzniklo skvělé pokračování.. Super akčňák, který výborně kombinuje vážné momenty s těmi komickými.. Nebýt toho Mikova rodinného dramatu, bylo to u mě za plný počet. 'Hasta el fuego' 🔥 ()

oblonskij100

Ti dva trubkové jsou zase zpět a znovu nezklamali, co o to, že je to tisíckrát vykradený příběh, oba jsou už staří pacoši, ale ten nářez na konci, to je to co ve filmech mám rád. Otec a syn, to by mě ani nenapadlo, že tato scénaristická čorka se u mě chytne. Chytla, prostě ti Amíci umí tak nádherně pateticky natáčet filmy, že jsem z toho úplně posraný. ()

bonovox

Bez Michaela to proste už nie je ono...Aj keď po stránke scenára a vzhľadom na vývoj postáv po rokoch je to celkom fajn, len tá akcia nie je taká úderná ()

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

01.02.2023

Po úspěšnému návratu k sérii Mizerové se Will Smith (Král Richard) a Martin Lawrence (Jednej správně) oficiálně vrátí i pro čtvrtý díl. Situaci před rokem mírně zkomplikoval fakt, že si Smith ušil z… (více)

Policajt v Beverly Hills našel režiséra

Policajt v Beverly Hills našel režiséra

10.04.2022

Dlouho očekávané pokračování pro mnohé kultovní série Policajt v Beverly Hills v hlavní roli s Eddiem Murphym (Pan Church, Cesta do Ameriky) má po mnoha letech oficiálně zelenou. Snímek čerstvě našel… (více)

Projekty s Willem Smithem dostávají stopku

Projekty s Willem Smithem dostávají stopku

04.04.2022

Pokud poslední týden sledujete novinky a to nejen ze světa filmu, určitě vám neunikl enormně diskutovaný incident na předávání Cen Akademie, kdy herec Will Smith (čerstvý držitel Oscara za hlavní… (více)

HBO Max plánuje seriál o Tučňákovi

HBO Max plánuje seriál o Tučňákovi

14.09.2021

Tučňák, resp. The Penguin, patří mezi nejznámější Batmanovy záporáky. V devadesátých letech ho nezapomenutelně ztvárnil Danny DeVito ve filmu Batman se vrací, a příští rok se pak dočkáme na filmových… (více)