Třicet let poté, co diváky uchvátil původní film, se Krotitelé duchů vracejí, aby se ve zcela nové podobě představili současné divácké generaci. Režisér Paul Feig kombinuje známé prvky boje s nadpřirozenými bytostmi, díky kterým byla původní filmová série tak oblíbená, s novým hereckým týmem, složeným z těch nejlepších komediálních herců současnosti. Připravte se na letní podívanou, během které společně zachrání svět! (Falcon)

mrclTV odpad!

V tomto filme mali byť tie "laughing tracks" známe zo sitkomov, aby som vedel, kde sa mám smiať - až otravne nudné. Toto robil niekto s veľmi podivnou mienkou o tom, čo má byť zábavné. Snažil som sa k tomu pristúpiť s otvorenou mysľou a nevidieť v tom prerábku pôvodného filmu s novým obsadeným, ale bral som to radšej ako samostatný, nesúvisiaci film, ale nepomohlo to. PS: Načo tam bolo to úplne zbytočné cameo Ozzyho? ()

subic

No tak aby bylo jasno, rozhodně to není jedinečné a zábavné pokračování klasické komedie o nadpřirozených jevech... jak uvádí Bonbonfilm. Je to remake, akorát že tady jsou naopak 4 holky, co mají asistenta/sekretáře. Původní duchové už jsou téměř kultovní film, tohle je taková předělávka s rezervami. Nic jsem od toho nečekal, ne že bych nic nedostal, v kině bych se asi nudil, ale v telce se to dá v poho shlédnout, sem tam mě to donutilo se pousmát. 5/10 ()

SajmuneKk odpad!

Od roku vydání tohoto filmu neslyším nic jiného jak nadávání na nové Krotitelé Duchů a jak ženské herečky přišly posrat celou franšízu. Tehdy mi to ale přišlo dost zabarvené. Nevěřil jsem tomu, že je to tak špatné a spíš jsem tu nenávist k ženským představitelkám přisuzoval tomu, že oni jistí nadávající nerdgeekové mají takzvaný NBS (No bitches syndrome). O šest let později, poté co mi byla dána možnost parazitovat na účtu HBO Max mého staršího bratra, jsem se konečně odhodlal k tomu, abych na danou skutečnost pohlédl svýma očima. Jelikož jsem na film koukal se svojí partnerkou, No bitches syndrom mi nemohl nijak zatemnit vidění a toto je, co jsem zpozoroval: Film absolutně nepracuje s podstatou, se kterou divák, který se jde podívat na Krotitelé Duchů, počítá. Původní film pracoval se spolíháním se na osmedesátkové sci-fi, které je prolínáno s hororem a následně, velice razantně, s komedií. Tak s tím se tady rozlučte, protože z Krotitelů Duchů se stalo Jumanji a funguje jenom na bázi té komedie, která bohužel, není moc vtipná, spoléhá se až moc na slapstick a nechuťárnovský humor a zoufale se nám snaží prodat to, že ženy dokáží být vtipné, jako muži. K tomu mám dvě věci: 1. Kdo řekl, že nejsou? a za 2. Proč se mi to snažíte prodat tím nejlacinějším, nejtypičtějším a samoúčelným komediálním scénářem od SONY? Chvíli jsem měl pocit, že místo Krotitelů koukám na Hotel Transylvánie, či Emoji ve Filmu. Kamerová stránka filmu je nijaká – prostředí New Yorkských ulic se opakuje a nic z toho nepůsobí jako zapamatovatelná lokace. Vizuální efekty duchů jsou po vizuální stránce nenápadité a laciné, působící až dětinsky. A to je možná ten problém: cílovka filmu je mířena na celou rodinu, kdežto původní Krotitelé jsou pro teenagery a výš. Proto pak taky vzniká takovýto pelmel, který nemá s původním filmem (možná díkybohu) nic společného. ()

Veskoslav

Tak dámy a pánové, posaďte se. Milý, hloupý Veska se rozhodl, že se obětuje a přinese největší oběť. Zajde na remake Ghostbusters. A řeknu Vám rovnou, umřela část mojí duše a nejspíš v pekle strávím dalších pár milénií, protože jsem se ke konci modlil ke všem svatým i nesvatým, aby byl už konec. Neřeknu, že jsem se nezasmál, třikrát jsem se zasmál a bylo to pěkně udělané. Začátek je skutečně pěkný, nabíhá to dobře. Do doby než nastoupí trio idiotů a dobrá komička, co si hraje na hloupou černošku, která "vtipkuje" o ženských, černoších, váze atd. No prostě klasický "humor" neřvi Negře na to plátno, stejně tě v tom hororu zabijí. Triky jsou průměrné, co si budeme nalhávat, většina filmů se stejným rozpočtem jsou na tom 10krát lépe. K tomu si připočtěte, že duchové původních dílů nejenom že vypadají lépe, ale i lépe působí. Melissa McCarthy mě srala celý film, raději si ji člověk bude pamatovat jako milou kuchařku Sukie z Gilmorek. Wiig ať se vrátí k animákům, ty ji jdou skvěle. A tu třetí ani nevím, že tam byla. K tomu si připočtěte mastodonta v podobě Leslie Jones a pokud to srovnáte s jejím vystupování v Saturday Night Live, tak prostě naprosto nevyužitý potenciál a akorát trapný "negrovský" humor. Nic víc. Dějově je to mišmaš, kdy sem tam něco z 1. dílu, do toho něco z 2. dílu. Nejvíce jsem byl smutný u cameo starých Ghostbusters. Poprvé jsem v kině viděl lidi, že odešli ze sálu. To se mi nestalo ani na nové Saxaně. Ten film prostě byl odsouzený ke své smrti ještě před uvedením. Fanoušci ho strhají hned, zbytek diváků, co by na to šel, tak budou vyloženě zklamaní. Tedy pokud nemáte rádi humor horší jak Scary Movie, nemáte plné zuby feminismu a rasismu naruby a nakonec Vám nebude vadit teplý Thor, který tu roli musel vyfasovat za trest, protože dělat ji před konkurzem na Thora či Rivaly, tak ta role mu zničí kariéru. Za mě 1/10, protože mě to donutilo k jedné věci. Zapnout staré filmy. Doporučuji ušetřit peníze a počkat na SQ v srpnu. Tam můžu být jedině zklamaný z výsledku, tady jsem mohl být jedině překvapený, což se nekonalo. 1/10 ()

BradleyT

Vypada to, ze si Fejg timto filmem vystrelil z bojkotu na Oskarech (pry malo cernochu a zenskych hlavnich roli). Ano ano, mame u hned 4 hlavni hrdinky a sex-symbol, lec uplne blbyho chlapa na pozici sekretare (asi to ma byt paralela na hloupe blond sekretarky). Kdyz tohle hodim s usmevem za hlavu, tak se jedna vlastne o dobry lehce vtipny snimek, ktery si rozhodne nehraje na nejake vylepseni stareho filmu, spis jde o nostalgii a parodii na uz tak blaznivou komedii. Ale tak proc ne... ()

harycek

Proč tak negativní hodnocení ? nesrovnávejte , ale koukejte a prožívejte , je to o něčem iíném , ale i stejném, aneb hlavně se bavte a neberte vážně tento snímek i sebe!!!??? ()

mivr

len sa potvrdilo, že tento remake sa nevyrovná starej klasike, pôvodné staré dva diely sú TOP a ostanú nimi, toto bolo zúfalstvo, trápny humor, zbytočne dlhé a miestami dosť nudné a už nikdy viac to nechcem vidieť....napriem tomu dávam slabé 3 ***. ()

rasto87

Bože mňa to fakt nebavilo. Zo staršími krotiteľmi sa to nedá zrovnať. Pre mňa osobne použité a natočené zúfalstvo, ktoré ma ničím nepútalo. Navyše použiť do filmy tzv. funny dialógy a scény s vracaním to je fakt o ničom a v tejto dobe to už moc nefunguje. Ja osobne by som to pustil jedine ak by deťom nech sa zabavia na casperoch či ako nazvať tých duchov. Na záver chcem len dodať, že CH. Hemsworth si toto fakt nezaslúžil. ()

J.Mayen

Opravdu jsem puvodne chtel dat odpad,ale zrekl jsem se, ze odpad musim davat jen v krajnich pripadech kdy uz nebudu moct ani dychat, tohle byla blbost na entou a aby toho nebylo malo a aby se zalibili divaku pozvali si dokonce Dr Venkmana aby si tam strihl malou trapnou roličku. Nestoji za to se na to dívat, ušetřte si čas. ()

CrazymanM

Čekal jsem mnohem větší neštěstí,než jaké to nakonec bylo!Myslel jsem,že to bude něco jako pokračování,ne remake s ženskýma,triky mi přišly stejné,jako před těmi 32 lety,ale dalo se to,když člověk zatne zuby!!! ()

baclajean

Ach, ešteže som si pred týmto počinom znovu pozrel tie 30 rokov staré "originály", pretože tento film je dosť hanobne poňatá snaha o priblíženie sa im. A ak nie, potom naozaj neviem, o čo v tomto filme tvorcom išlo. Jediná hviezdička za tých zopár vtipných replík a za nenápadné vtesnanie predošlých ghostbusters do deja, inak však celkom slušná hanba. Trocha mi to spracovaním pripomína filmové spracovania Scooby Doo, a rovnako tak aj úrovňou. Prišiel som, videl som, nikdy viac nepozriem znova. ()

Wyorax

Hmm, spíš Krotitelky hňupů ne? Hrozná vykrádačka, včetně hudby i samotné Sigourney na konci. Feministka opravdu nikdy nebudu a ani žádnou nechci doma. Uječená (čekedap) černoška a přiteplený recepční (Thor) s IQ tykve vše podtrhují. Film zachraňují od totálního průseru jen Bill Murray a zrzavá Kristen Wiig. 50% ()

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

06.12.2022

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

08.06.2019

Režisér Jason Reitman (Lítám v tom), syn Ivana Reitmana (Krotitelé duchů I, II), už nějakou dobu kutí pokračování ke kultovní sérii svého táty. To má ignorovat ženský reboot z roku 2016 a místo toho… (více)

Hrdina Uncharted shání parťáka

Hrdina Uncharted shání parťáka

30.03.2019

Herec Tom Holland (Spider-Man: Daleko od domova) má momentálně plné ruce práce s tím, aby neprozradil žádný důležitý spoiler ohledně blížících se Avengers: Endgame, už brzy ho ale čeká natáčení… (více)

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

03.03.2019

Pokud jste to prošvihli, Jason Reitman (Juno, Lítám v tom), syn Ivana Reitmana, režiséra původních Krotitelů duchů, chystá pokračování, které bude filmově navazovat na druhý díl a v podstatě tak… (více)