Spy Kids 4D: Stroj času

• Česko Spy kids: Stroj času (více)

Marissa Cortez Wilsonová má vše, po čem touží - úspěšného a pohledného manžela, nádherné miminko a dvě úžasně chytré, nevlastní děti… jenže nic není tak růžové, jak se zdá. Její malá dcera si dělá, co chce, dvojčata, Rebecca a Cecil, ji jemně řečeno nesnáší a manžel by ani nepoznal, že doma žije se superšpionkou. Marissin svět se otočí vzhůru nohama, když šílený padouch hrozí ovládnout svět a ona je povolána do akce. Kromě ní jsou však do záchranné mise zapojeni i Rebecca s Cecilem. Nejen že zjistí pravou totožnost své macechy, musí také zapojit své mozkové závity a přijít na to, jak zloducha zneškodnit. Veškerá legrace jde teď stranou. Spy Kids bojují za záchranu stroje času. (oficiální text distributora)

Shredder

Jediny dovod preco si pozriet Spy Kids: All the Time in the World, je Jessica Alba v obtiahnutom kozenom obleku. Zatial co prve tri casti tetralogie o malych spionoch boli znesitelne rodinne filmy, stvorka je gycove sialenstvo pre deti do piatich rokov. Vsade samy prd, grc a pokakana plienka, doprevadzane stupidnymi hlaskami typu - Never underestimate the power of puke. Rodriguez sa sice pohral s vizualom, ale zvysok filmu je neoriginalna rychlokvaska poskladana z tych najprimitivnejsich klise. ()

GOtoUCSC

Mám ráda Rodrigueze a proto budu tento film brát jako recesi. Jessica Alba hazející pokaďený plínky po zlounech nemůže být braná ani myšlená vážně. Prostě ne. Robert si z nás dělá srandu a teď se hrozně směje, že jsme hloupí, nekoukáme pod povrch věcí a nepochopili jsme to. Já mu to přeju a těším se až znovu ukáže svou neposměvačskou stránku. ()

Langy10

No takže největší sklamanost! Já jsem čekal, že to bude nic moc, ale zajímala mě atmosféra 4D a ta mě absolutně zklamala. Vůně, který měli provázet určité momenty z filmu vůbec neodpovídali a navíc se mi zdálo, že vše má stejnou vůni. A co se týče filmu, tak je to přehnaná děcká "Kravinka"... Doufám, že timto dílem skončí celá série! :-) 11% ()

Rockerman

Kdybych měl 10 až 12 let, tak bych byl z filmu asi nadšený. Protože je mi už podstatně více, mám na tváři jen pobavený úsměv. Ano je to strašně naivní a místy blbé, ale celkově bych řekl, že je to docela pěkná pohádková sci-fi pro děti. Navíc má myšlenku, která sice není nová, ale je si ji dobré občas připomenout. Ten krátký čas, který máme vyměřený na tomto světě plýtváme na zbytečnostech a nevěnujeme se skutečnému životu. Toto je poselství filmu, který určitě nevejde do historie kinematografie, ale mě se to celkem líbilo. A navíc je tu Jessica!!! ()

Danny F.

Tohle se asi moc nepovedlo. Strašně moc mi vadily čísla co se objevovala kvůli 4D efektu a působily jen rušivě. Myslím si že 4D efekt je zbytečný a vtíravý. Samotný film je strašně moc pod hranicí divoké akce a působí lacině i přes efektní stránku. Rodriguez je větší frajer a měl by se spíše držet akčního žánru. 55% ()

• Jedná se o první film v česko-slovenské kinodistribuci ve formátu 4D, tedy se zapojením čtvrtého rozměru, a to vůní. (Sufferer)
  • FIlm se natáčel v Austinu v Texasu. (rafix)
  • Robotického psa Argonauta si zahrál pes z útulku. (Chloe..)

Machete vás opět vykuchá

Machete vás opět vykuchá

08.02.2012

První Machete potěšil. Přímočará řezničina si určitě našla víc fanoušků než infantilní výplachy typu Spy Kids 4D: Stroj času, takže Robert Rodriguez dělá dobře, že pokračuje v načaté trilogii.… (více)

Rodriguez a superhrdinové

Rodriguez a superhrdinové

04.08.2010

Jednou už komiks na plátno převáděl, ale Sin City hrdinům v přiléhavých trikotech nepřeje. Robert Rodriguez však možná vstoupí do světa Marvelu – prostřednictvím spin-offu Deadpool. Studio 20th… (více)

Nahradí Jackmana Neil Patrick Harris?

Nahradí Jackmana Neil Patrick Harris?

01.11.2009

Nelekejte se, není řeč o roli Wolverinea. Hugh Jackman však s díky odmítl nabídku Billa Mechanica a Adama Shankmana, producentů nejbližší oscarové show (na jaře bude Hugh natáčet sci-fi The Real… (více)