Ataque de Pánico!

všechny plakáty
Celý film
Krátkometrážní / Sci-Fi
Uruguay, 2009, 5 min

Malý klučina, který si hraje s modely robotů, netuší, jaké překvapení čeká v mlze. Invaze robotů, kteří nemilosrdně devastují město Montevideo. (Greny)

Uhura

Absolutně bez nápadu, jak po stránce tematické, tak vizuální. Rozklepaná dokumentární kamera, zachycující katastrofu světových rozměrů, už asi nikoho neoslní. ()

Cortesz

Dobře se na to koukalo, to je sice pravda, ale teď záleží na tom, co vykoužlí scénáristé. Ovšem v případě tohoto "kraťásku" jde o dobře koukatelnou bombu s hutnou atmosférou, povedenými triky a dobrou hudbou, která se mi zdá povědomá a myslím, že není původní, ale skvěle zapadla. Na film jsem zvědav, uvidíme. ()

Paesant

S veškerým respektem k amatérským tvůrcům - jestli mě toto mělo přesvědčit o kvalitách autora, který právě dostává do rukou poklad v podobě remakeu zombie kultu Evil Dead, nezdařilo se. A co vás ksakru všechny kouslo, že o tom píšete jako o "originální" podívané? ...nebejt emotivního tracku z 28 Day Later a první scény s klukem, nemá to absolutně nic k nabídnutí. ()

Mykhaluu

Sám sebe se ptám: "Proč ses synku díval na tento krátkometrážní film?" A upřímně si odpovídám: "Z blbosti! A zvědavosti!", dodávám... ()

anyonecek

Slušná 5. minutovka s dobrejma efektama a vlastně i dějem. Tohle by bylo vděčné téma na na nějakej slušnější film. ()

Insomniac

No som zvedavý, čo z toho nakoniec za 30 melónov vznikne. Mylím ale, že toto vzhľadom na efekty by chcelo trochu viac money ako District 9. No veď uvidíme... ()

EggO

Krasne mesto... :) bohuzel jako budouci designer muzu rict ze efekty jsou na urovni kterou bych zvladnul i ja :) modelum neco chybi....mozna bych jim pridal lesklejsi barvy, ohen a vybuchy mi prijdou docela amatersky provedene, panove by meli zvetsit pocet castic, at to vypada realneji. Ale jinak dobra prace, urcite mnohem lepsi nez ceska produkce.. :) ()

sAreOn

Po vizuální stránce prostě nádhera, ale trošku mi to přijde bez nápadu, jakoby se někdo chtěl přiživit na Districtu a podobných filmech. Jestli z toho nakonec bude celovečerák, tak jsem poměrně zvědav co presně se z toho vyvrbí. ()

Ondrew

Kratke, efektne, vystizne. Toto dielo sa skratka vydarilo a hudobny podmaz od Johna Murphyho tomu dodal patricne grady. ()

tatka

Poučný film o tom, ako niekto dokáže v 5 minútach povedať to isté, na čo niektorým /nebudem menovať/ režisérom nestačia ani 2 hodiny. Aj s tou roztrasenou kamerou som sa vyrovnala. Za hudbu 5, za film 3, takže fí - 4 hviezdičky. ()

brasek

Vcelku pohodový snímok, miestami dobrý strih, trikové efekty okrem pár nepodarkov boli dobré... len tá hudba mi tam nesedela. ()

Evil Dead se sápe z hrobu

Evil Dead se sápe z hrobu

14.07.2011

Dlouho jsme doufali v čtyřku, ale doba těch snů je pryč. Připravte se na remake. Ale pozor, tahle hororová předělávka má plnou podporu svých dvou tátů, tedy Sama Raimiho a Bruce Campbella. Sam bude… (více)