Polda - Pomsta (2021) (epizoda)

Kde v..... je na tomto novom diskusia????????? Prosím odpoveď do pošty. Ďakujem pekne.

Válka barev (1995)

Tento klenot českej kinematografie sa mi podarilo uvidieť až teraz, po takmer 25 rokoch. Neviem, na čom vtedy fičal Renč, ale asi to nebol veľmi kvalitný matroš. Ani toho Lyncha a Badalamentiho sa mu nepodarilo poriadne vykradnúť. Jedna hviezda za Hanáka, ja mám pre neho slabosť.

Hypnoshow (2019) (pořad) odpad!

Ja osobne žasnem nad tým, KTO sa do takejto relácie dobrovoľne prihlási, a to ešte za úbohých 12 tácov. Chápem výrobný štáb, tí musia z dačoho žiť. Ale tí súťažiaci, tí museli byť zhypnotizovaní už pri narodení, zrejme pádom na hlavičku z vaničky.Rada by som tomu flákla 5 hviezd, ale doma ma vychovali tak, že sa nemám zabávať na postihnutých ľuďoch, lebo oni si za svoje postihnutie nemôžu. Tak sa pripájam k odpadu.

Chart Show (2014) (pořad) odpad!

Názorná ukážka toho, ako sa z hovna dá bič upliesť.Alebo ako z pár starých hitov urobiť 57 dvojhodinoviek, kde si zarobia všetci kamaráti. To je už asi 1587 relácia, kde si nejakí idioti sadnú, tliachajú dve na tri, rozprávajú staré zážitky a pomedzi to sa pustí 30 sekúnd hudby, len sa to vždy ináč volá. Ani Adela to nezachráni. Fuj, hnus.

Děsivá předpověď (2009) (TV film)

Jednu hviezdičku dávam maskérovi, ktorý z Brittany Murphy spravil zombíka po mozgovej porážke. Niečo by s tou krivou hubou mala robiť. Ostatné stojí za prd.

Záhada Hory mrtvých (2013)

Pochopím, že nejaký treťotriedny americký herec nevie povedať Ďatlov. Ale že to nevie ani nejaký český treťotriedny dabrér? Djatlov. Fuj.

Konec starých časů (1989)

Zakaždým, keď tento film vidím, pridám hviezdu, škoda, že je ich tu len 5.

Vzteklina - Epizoda 6 (2018) (epizoda)

Súčasné seriály vedia človeka pripútať, zaujať....ale čo nevedia, aby si ich človek po pol roku chcel pustiť znova. Takže Vzteklina fajn, páchateľa som uhádla už v 4 dieli. A to je všetko. Pozreté, zabudnuté.

Padesát odstínů svobody (2018)

Je to normálna americká romantická sračka. Nebyť tej šukačky, tak prebehne kinami bez povšimnutia. Ak sa teda do kina vôbec dostane. Nechápem, aké do pekla v tom furt hľadáte posolstvo.