Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

Daryl.Dixon

Pohodová komedie, kde asi nejlepší dva momenty jsou, když policista přijíždí k místu, kde Cameron "umývá" auta, a když jeden student blbne s podprsenkou své učitelky. Za pár let se na to možná kouknu znova. ()

subic

Cameron tentokrát hraje úču, která si potřebuje upnout na někoho, kdo by ji živil a touží po pořádných dudách, na které shání prachy. Ale nebyla by to celkem průměrná komedie, kdyby to nedopadlo tak jak má. ()

liquuid

Rychlé, průměrné, někdy úsměv, jindy pain. Cameron je sexy, ale celkově jsem čekal víc. Docela zklamání. Taková klasika na nově v sobotu odpoledne no. ()

akcul

Já jsem nakonec docela překvapena. Ona to není chytrá komedie, ale má celou řádku "propracovaných" postav a ona se ta situační komika nějak tak vrství. Je to amorální, ale zase bych neřekla .. tupé. Asi je to cheesy, ale Jason Segel je matroš a Justin Timberlake opravdu legrační v roli svého.. protějšku:-) ()

dzules

4* za 3* film a to jen proto, že jsem se u něj pobavila v totálně propršeném víkendu.je to prostě oddychovka, nenáročná zábava, kde Cameron je nádherně zkažená a docela dobře jí sekunduje Marsall Ericskon. ()

Mr.Keli

Výhodou zkažené učitelky jsou dvě esa v rukávu: Cameron Diaz a žádné zbytečné nechutnosti. Děj odsýpá plynule, ale žádné invence nečekejte. Viděno v kině. 60% ()

elanista1

Diaz nie je bohvieaka herecka, a toto je presne film, kde sa hodi. Okrem zopar troch-styroch forikov beznadejna nuda s obcasnymi dobrymi zabermi na nohy Cameron na vysokych podpatkoch a jednej sceny s umyvanim auta, to je vsetko cim ma film zaujal, trapny scenar ako z nejakeho lacneho videofilmu, ziadny humor, ziadny spad ani napatie, ziadny poriadne vykresleny charakter, humoru ako safranu, zaver bezducho suchy. Tak co v tom filme vlastne bolo? Ja si pametam len blondatu ucitelku, ktora sice neoplyva hereckym talentom, ale dokaze uputat divaka, aj ked len muzskeho.Jedno slovo-zbytocnost. ()

DandaPiper

Opravdu netuším, co si hodnotící představovali, že bude Cameron dělat, když tu většina píše, že na zkaženou byla až moc suchá. Mně teda přišla téměř dokonalá, a kdyby kopala do děcek, tak to už by bylo asi trochu moc (ale přece jen tu máme scénu s...?vybíjenou? v tělocvičně:D) Jen doufám, že za svůj studentský život, který se ale pomalu blíží ke konci, potkám taky učitelku, která nám místo výkladu látky pustí Vřískot.. Zabít Lucy Punch aka Amy Veverkovou!! ()

Leeslie

Milé, vtipné, drsné, absurdní, nekorektní. Výborný námět, který ovšem nebyl využit na 100%. Škoda, že z toho tvůrci nevytřískali více. I tak jsem se ovšem dobře bavil a Cameron Diaz (ač ji v převážné většině jejích filmů nemám rád) se do této role perfektně hodila. Mírný nadprůměr = 70 %... ()

hihhou

Vlastni pojeti Komenskeho odkazu kterezto znacne prekracuje zakonne normy tak aby to v dalsich castech maskovali dalsim zcela zjevnym porusenim minimalne moralky. Film o zlatokopce, ktere se ne vse dari podle planu, a ktera se rozhone prilepsit sve sanci pomoci umelych prsou a tomu v podstate podridi veskerou svou aktititu. Snecaristicky zne tak dobre. herecky uz podstatne lepe zvladnute. ()

x_ander

Cameron je dokonalá! Ale celý film Bad teacher až tak ne. Nejlepší hlášky byly vyplácány už v trailerech, zbytek je vata. Rozhodně ale body nahoru za slušnou R-kovou komedii, moc takových není. ()

p.i.t.b.u.l

V celku milé překvapení, čekal jsem to daleko horší. Sice to nebyla takový zábava jak jsem čekal, vesměs všechny vtipné scény byly i v traileru, ale postupem času se to lehce rozjelo. Film nabral otáčky a já nemůžu říct, že bych se vyloženě nudil. Děj byl sice ohraný, nebo spíše některé scény jsme již mohli vidět jinde, stejně tak jako podobný příběh, ale překvapivě to fungovalo. Cameron Diaz dokazuje, že ještě nepatří do starého železa, i když nad jejím hereckým talentem by se dalo spekulovat a film je založen opět jen na její postavě a "kráse". Sem tam se zavlní, sem tam předkloní a film s ní je hotový. Jenže tady je to trochu jiné. I když je tam vše co jsem před chvíli popsal, film také nabízí i něco víc. A to jednoduchý humor, který místy funguje a zapadá do děje. Sice to není žádná filmová pecka, ale jako oddechovka může fungovat. Hodnotím 50%. ()

situs

Svěží jednohubka na jedno pobavení, která má ale nadstandardní náboj v podobě skvělé Cameron Diaz, která v komediálním žánru vytváří další nezapomenutelnou postavu. ()

lobo87

Pre mňa menšie sklamanie. Komediálna rovina šla dosť mimo mňa, až na pár podarených vtipov Jasona Segela, ktorý tu, bohužiaľ, takmer nedostal priestor. Cameron sa už vyššie nevyhrabe, ale Timberlake aj Segel majú na viac. Navyše, honba za silikónmi dopadla tak, ako sa dá čakať už od začiatku. Nabudúce snáď bude lepšie... 50% ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní