Počas halloweenskej noci nájde opatrovateľka dvoch deti v taške so sladkosťami určenými pre deti záhadnú videokazetu. Kazeta obsahuje tri príbehy vrážd, pričom v každom z nich vystupuje tá istá osoba klauna. Krátko nato, v nočných hodiných, sa v dome začnú diať zvláštne veci. Krátko na to opatrovateľka pochopí desivú skutočnosť: šialený klaun z pásky sa dostal do reálneho sveta a plánuje tu pokračovať vo svojom besnení... (kubqo)

kubqo

V Halloweensky večer opatrovateľka Sarah s dvomi deťmi objaví videokazetu, ktorá obsahuje tri tajomné príbehy (Terrifier, The 9th Circle), v ktorých sa objavuje vraždiaci klaun. Videokazeta však neobsahuje len príbehy ale donesie do domu aj samotného klauna. Pre mňa slabší priemer. Nič viac nič menej. ()

kaylin

„All Hallow’s Eve“ je prostě jen další ukázkou toho, že horor je hodně vyčpělý a že podobné snímky té vyčpělosti jenom pomáhají. Nikdo se moc nesnaží o originální nápad, prostě se jen spojují prvky, které fungovaly dřív – klaun, Halloween, video páska, postavy, které se z filmu dostávají do reality, „Noc oživlých mrtvol“. Podtrženo sečteno, špatné herecké výkony, i když ne úplně hrozné, jen potvrzují skutečnost, že těch dobrých hororů je prostě málo a je třeba hodně dobře a dlouho hledat. ()

ledzepfan

Škoda, že je to takový nevyvážený slepenec recyklátů, protože v jednotlivých momentech je to docela funkční a zábavné. Ten finiš má až mindfuckový potenciál a postava Art The Clown je parádně vydesignovaný a pošahaný charakter. I ten vtipně vlnící ufoun se mi vlastně líbil, byť se do celku se svou-možná nechtěnou-komikou absolutně nehodil. Zajímavý počin. ()

George Stobbart

Režisér sa zrejme rozhodol tak trochu zrecyklovať svoje hororové kraťasy a vytvoril mrazivú halloweensku antológiu. V nej sa nachádzajú jeho 3 príbehy (z toho sú 2 už známe "The 9th Circle" a "Terrifier"), ktoré spája postava psychopatického klauna a obsahovo sú spojené halloweenskym večerom, kde opatrovateľka a deti narazia na videokazetu s týmito príbehmi, až sa nakoniec ukáže, že môžu byť reálne. Celkovo vydarená vec, aj keď vyložene nadšený nie som, už len pre to, že polovicu stopáže som dávnejšie poznal. ()

Astaroth12

Opatrovateľka s dvoma deťmi nájde kazetu. Sú na nej tri príbehy. Prvý je krvavý-rozsekanie žien, Rozpáranie brucha tehotnej žene a vzápeti vytiahnutie dieťaťa, znásilnenie ďalšej ženy asi samotným diablom- tento príbeh je bez deja a veľmi chaotický. Druhí príbeh je o nepodarenom mimozemšťanovi, ktorí naháňa mladú ženu- Neviem o čo išlo režisérovi ale toto je strašná kravina a nemalo to tam čo robiť, lebo to kazí celkoví dojem z filmu. A tretí príbeh je tiež o žene, ktorú prenasleduje klaun a aj ju dostane. Tak tento príbeh ma bavil najviac a keby bol len tento tak aj filmu by to výrazne pomohlo. Urobiť s krátkometrážnych filmov jeden film to nemohlo dopadnúť dobre a ani nedopadlo. Zas jedna s bezduchých vyvražďovačiek bez štipky logiky. ()