Ally Darling pracuje v marketingu, ale její práce jí přináší jen nudu a šeď. Když si toho všimnou šéfové, dostane výpověď. K tomu všemu se navíc dočte, že až devadesát šest procent žen, které měly více než dvacet milenců, se už nikdy nevdá. Ally proto začne počítat, až dojde ke kritické hranici devatenáct, a je v šoku. Rozhodne se žít cudně, dokud nepotká toho opravdu pravého muže, ale vše se zvrtne, když se vyspí se svým šéfem. Pak ale Ally přijde na myšlenku, že svého osudového muže musí najít mezi těmi, kteří už byli jejími milenci. Pomoc při hledání jí nabídne sexy soused, jehož táta byl policistou a on po něm podědil detektivní sklony. Teď se schovává u Ally před svými známostmi na jednu noc a bere ji jako jedinou ženu, u níž se nemusí přetvařovat. Vlastně jsou si dost podobní. (TV Nova)

Katekat

Po prvních 15min budete vědět, jak to asi dopadne...ona má problém, on jí pomáhá a mezitím se to celé malinko zamotá...A já ty 4 hvězdičky dám, díky Anně Faris jsem se bavila od začátku až do konce. Ženskému pohlaví mohu jen doporučit, chlap ať asi mezitím skočí na pivo :-) ()

PetrGadi

Romantická komedie o honění, blití, kouření. Sousedovi vadí, že řvete přes celý barák? Řekněte mu, ať přestane š...kat svýho psa. Chcete najít toho pravého? Zkuste to s chlapem, který se zbaví ženských tak, že uteče ze svého bytu. Myslím, že tu máme novou romantickou klasiku na Štědrý večer. ()

HMTD

Trailer mě přesvědčil, že se my to bude líbit. Chtěl jsem to vidět hlavně kvůli Zachary Quinto, ale ve finále jsem byl možná právě pro něj zklamán. Moc si tam nezahrál. Je to přehnané asi jako čivava z Beverli Hils aod začátku do konce předvídatelné, škoda šlo to udělat lépe. ()

Sathine

Málem jsem na tento film šla do kina. Naštěstí se uvedení tohoto filmu do kin nějak přeskočilo a rovnou putovalo na DVD. Neříkám, že to bylo až tak špatné, ale bylo to opět tak strašně typické. Abych řekla pravdu, ke konci už mi vypracované tělo Evanse vcelku dosti lezlo na nervy. Myslím si, že už by to přece jenom u těchto romantických komedií chtělo aspoň trochu obměnit scénář, aby to nebylo tak jasné hned od začátku. Ale určitě, příjemná komedie do těchto mrazivých dnů, párkrát jsme se dokonce smáli opravdu hlasitě, Anna Faris je někdy neskutečná. ()

StorWik

Přiznám se, že k tomu to filmu jsem sedal s velkým sebezapřením a čekal jsem další tuctový americký sranec. Překvapení pro mě bylo, že to nebylo až tak špatné. Ale přece jenom se to nejlépe hodí k večeru, kdy po náročným dnu sebou švihnu na gauč. Nic super inteligentního. U pár scén jsem se dokonce i zasmál :) ()

xpavelo

Fíhá. Asi jsem musel být po kocovině a špatně jsem klikl na přehrávání filmu. Anna Faris hrát neumí co si budeme nalhávat a Chris Evans vše zachránit nemůže. Nicméně téma je zajímavé, protože mě vedlo k zamyšlení nad mými expartnerkami. Zatím stále počítám :D 4/10 ()

montel

Ally Darling (Anna Faris) má smůlu na muže. Přesto, že se vyspala už s dvaceti kluky, stále nemůže najít toho pravého. Proto slíbí sobě a svým kamarádkám, že už si do své postele žádného chlapa nepustí, ale toho vyvoleného najde mezi svými bývalými partnery. Se vším jí začne pomáhat její soused Colin (Chris Evans). Ally ovšem netuší, že opravdová láska je blíž, než doufala...Příšerná a tupá Anna Faris, která bohužel pro ni dostává pořád dokola ty samé role. Příšerná a tupá komedie s příchutí oplzlých hlášek. Příšerné a tupé je tady snad všechno včetně stopáže, jediný kdo mi nevadil byl překvapivě Chris Evans. 30% ()

teseth

No zase tak hrozné to nebylo a občas jsem se i zasmál. Závěr mě ale tak trochu víc vyvedl z míry svým zoufalým pokusem to nějakým trapným způsobem ukončit. To že mezi annou a chrisem to jiskří a chemie je cítit po prvních 20 minutách je jasné každému. Co je ale naprosto perfektně ukázáno je sourozenecký vztah starší-mladší. Prostě je to taková dobrá odechovka na nedělní večer. ()

Peenugirl

Anna Faris a Chris Evans hrají v hlavních rolích této komedie, která hledá odpověď na otázku: Nebyl mezi 19 bývalými náhodou i ten pravý? Když si Ally Darling (Faris) přečte článek z pitomých ženských novin, pustí se do pátrání po tom nejlepším ze svých “ex”. Díky tomu všemu Ally pochopí, že muže svých snů nejspíš najde tam, kde by to vůbec nečekala. (oficiální text mně) čistá hovadinka, no až tak to super nebolo... 50% chýbal humor:) ()

2sistem

Předvídatelných je většina romantických komedií. Všechny končí happyendem, vždy se brzy odhalí, kdo je ten správný či správná a dokonce se často dá předpokládat jak příběh bude probíhat. To by se pak za originální nemohl považovat snad ani jeden z těch nových. Lze tedy hodnotit zábavu, herecké výkony nebo zvraty v příběhu. Já se bavil dobře, za replay to nestojí ale praštěná Anna Faris byla zábavná a okouzlující. ()

vm81

Jistěže se dalo předpokládat, jak to dopadne, to u většiny komedií (ne-li filmů obecně). Co byste taky po komedii chtěli? Aby vás překvapil konec, ve kterém umře hlavní hrdina? To snad ne... Nečekám u filmů extra nové náměty, těžko by se vymýšlelo něco, co ještě nikdo nikdy nenatočil, že. Podívám se na něj a buď se mi líbil nebo ne. Tahle komedie byla vtipná, pobavila mě a to je podle mě účel komedií. Nehledě na to, že Chris Evans byl v této roli opravdu k nakousnutí. Není nad polepšeného grázlíka... :-) ()

P@\/EL

Standardně kvalitní romantická komedie, která nemůže samozřejmě ničím překvapit. Je pravda, že jsem se párkrát zasmál, což ovšem přičítám zejména stupidnímu příběhu a potom tubistovi, jenž to prostě musel vzít za harfistku. Celkově je děj, jak už to u tohohle typu filmů bývá, až nehorázně přitažený za vlasy a očividně předvídatelný. A nakonec dvacet sexuálních partnerů není tak závratné číslo v porovnání s některými divami, které ve svém okolí vídávám. ()

Patricia...

Podpriemerný film a prečo? Jedna dospelá žena si prečíta článok o tom že sa nemôže vyspať s viac ako 20 mužmi a keď zistí že už sa s presnou dvadsiatkou vyspala začne hľadať všetkých bývalých milencov aby to povestné číslo náhodou neprekročila a zrazu sa zamiluje do svojho suseda, ktorý jej v hľadaní pomáha ale ona „chúďa“ sa s ním predsa vyspať nemôže lebo by prekročila jedno číslo no fakt mizerná, zlá téma ktorá nedáva zmysel. ()

shinlove

By mě zajímalo, jaké je průměrné číslo mužů? :D No nic, tohle je sice komedie, u které od začátku víte, jak dopadne, ale přesto mě bavila a zasmál jsem se :) V šedi šíleností, co se dnes točí a nazývají "komedie" musím říct, že tohle byla opravdu zábava! 3* ()

Unrealik

Neurazí, nenadchne, film na jedno podívání. Je fakt, že od 3:48 bylo předvídatelné, jak film dopadne.:) To ale nevadí. Spíše mi nesedla povaha hlavní hrdiny a vtipy nepřišly vtipné, což už je horší. ()

little_kitty

Veľmi príjemná oddychovka. Rozhodne je to jedna z originálnejších romantických komédií. Samozrejme, že za polovicou filmu už tušíte čo bude nasledovať ale mňa tie predchádzajúce minúty chytili natoľko, že mi to nevadilo. Dialógy sú slušné, humor nevtieravý a samotná zápletka o hľadaní ex-priateľov je natoľko šialená, že keby sa na niečo také rozhodol niekto z mojich známych, stálo by to za sledovanie vývinu situácie :D. ()

stroke

Celkem pohodová romantická komedie u které se zasmějete a nudit se nebudete. Přijde mi, že zde až zbytečně podhodnocená. 68% ()

Pythonator

První film, kde mi přišla Anna Faris alespoň trochu sexy a taky film, kde mi nepřišel Kapitán Amerika jako teplouš. Navíc je tu docela dost humoru, který je místy trochu drsnějšího rázů a to já můžu. "On mě poznal podle vagíny." Od romantické komedie víc nepožaduju, takže spokojenost. ()