One Minute Fly

Krátkometrážní / Animovaný
Německo, 2008, 4 min

Krátký příběh mouchy, která je na světě pouhou minutu. Naštěstí se jí do ruky dostane dokument, který obsahuje dlouhý seznam životních úkolů, který se pokusí splnit před svou smrtí. Zvládne to? (ČSFD)

Seti

Něco podobného si dokážu klidně představit i v celovečerní stopáži (jen s tou dobou životnosti by se samozřejmě muselo něco udělat :-). Mohl by to být svěží vítr v zatuchající animákoidní sequelitidě. ()

Madluska

Earlova Karma dostala pěkně na frak díky malé mušce! (Hlavní je nedávat si zbytečně malé cíle, viz "prolétnout pavučinou." :-)) ()

orkadimenza

Tak tahle animovaná road movie má opravdu grády. Tolik pestrých a zároveň vtipných nápadů jsem viděl naposledy snad jen v Sim Salabim. Život mouchy minutovky může zároveň posloužit jako zamyšlení pro člověka. Máme se hnát pořád dopředu? Není lepší trochu zpomalit? Kolik nám zbývá času?...Toto téma je nepochybně na delší diskuzi s trochou filosofie. P.S. Slunce je také hvězda. ()

Rufete

"-" No, i mouchy asi mají svůj seznam. A mají na jeho splnění o dost kratší čas. Této se nakonec splnilo všechno a měla naplněný život, seznam obsahoval vtipné a milé momenty. Závěr je super, originální a příjemný konec. ()

Andresito

Představte si, že máte minutu života a seznam věcí, které musíte zvládnout. Máte? Tak teď si představte, že jste moucha. One Minute Fly má všechno, co má správný kraťas mít, včetně vtipné pointy, jen ta animace mi nějak nesedla. Jinak ale fajn. ()

camper

Jednoduchý, přímočarý, vtipný! Říkám si, kolik toho stihla ta moucha za 1 minutu a kolik jsem toho stihl já, za svejch 20 let života. Prostě a jednoduše, tak moucha je dost dobrá! ()

RomeroIsGod

Jenom minuta života a tolik věcí musí stihnout. Vtipná animačka ze života jednoho z nejotravnějších zvířat všech dob. 75% ()

fisikk

Co na to říct? Myslím, že i kdyby nad ní nevisela ta osudová minuta, tak by stejně brzo zemřela – ten stres. :-) ()

fogs

Život mušky, která má seznam toho, co musí udělat, než umře... vše musí stihnout do minuty, což z toho dělá velice vtipný příběh... ()

Carthorias

Chudák moucha, ty obří hodiny nad její hlavou to bylo fakt sprostý, jen když si představím, kdyby mi takhle nad hlavou tikaly digitálky, no fuj ()

Margerie

Jo, takhle si taky někdy (vlastně dost často) připadám. Kéž bych byla alespoň zčásti tak úspěšná, jako tahle slavná moucha. :-) ()