That's It, That's All.

Kamera:

Gabe Langlois

Hudba:

M83 (nepůvodní)

Film, ktorý posunul snowboarding do nekonečna a ešte ďalej. Projekt je ukážkou toho najlepšieho od Travisa Ricea, jedného z najrešpektovanejších jazdcov v SNB svete. Dva roky cestovali producenti Travis Rice a Curt Morgan po celom svete, aby našli podmienky, za ktorých by dokázali vystihnúť a zobraziť pravú podstatu snowboardingu tak, ako ju cítia... a teraz ten výsledok môžeme precítiť aj my. Uvidíme Nový Zéland, Japonsko a Mníchov (počas X-Games), B.C., Wyoming, Jackson Hole, Valdez... a ďalšie miesta, kde by sme tiež určite radi obuli dosku a sprevádzať nás budú týpci ako Travise Rice, Mark Landvik, Nicolas Müller, Terje Hakonsen, Pat Moore, Scotty Lago a ďalší. (casioa....)

Ferenzo

Nehorázný masakr v podání nejen Travise a Scottyho. Nádherná kamera, lokality, záběry. Je vidět, že redbull to chce mít opravdu pěkný.Kdo neviděl neuvěří jak úžasný může být snowboardový video. Dnes už není snowboarding co býval. Dnes je nejen sport, ale i umění a to zejména umění natáčet. A už jste viděli Art of Flight ? 90%. ()

Blazis34

Další z řady skvělých dokumentů o snowboardingu či o extrémním freeride lyžování. V poslední době jsem měl možnost shlédnout Few Words, Art of Flight a teď toto a každý má něco do sebe, ale přesto jsou v kořenu stejné. Nádherné záběry přírody, dechberoucích skoků a míst, které jste ještě nikdy neviděli. Ano, to všechno tyto dokumenty nabízí a That´s It, That´s All nás zatáhl i na ráj na Alyjašku či do Nového Zélandu. Hlavní postavou je Travis Rice, který snad přišel na svět v letu a s prknem v ruce. Jeho kousky jsou impozantní a nejen za ně dávám tomuto dílu čtyři hvězdy - 80%. ()

vitrouš

Úžasná jízda. Nejlepší film o snowboardingu. MGMT potěšili. Dřív jsem chtěl umět kung-fu jako Bruce Lee, tak a teď chci umět to co Travis Rice. Bohužel mám asi zase smůlu. ()

paci

Krásné záběry krajiny střídající se s úžasnými triky v podaní Rice a jeho partičky, skvělý soundtrack, zejména Black mountain a MGMT se skvěle hodí a jako třešnička na dortu obří skoky, Kenny Block se svým Subaru, lano a parta bláznů na prknech. ()

skonsam

Krásný první díl zfilmovaných kousků Rice a Laga. Je zde vidět v dnešní době že se jedná o sportovní docuunikát, který byl druhým dílem trochu vylepšený ale né uměním nebo dějem ale technikou, což je pochopitelné. Všechno se vylepšuje a jde nahoru, a tím i druhý díl. Moc pěkný !!! ()

molotow

je chyba tento film přirovnávat k the art of flight, které bylo natočeno až po tomto filmu. tohle bylo první, surovější a člověka to krásně připraví na ještě lepší pokračování. Ale to je zase řeč o The art of flight . 4/5 ()