Malý sáček diamantů jejich svět obrátil vzhůru nohama. Co na tom, že se jim do rukou dostal náhodou. Teď po nich pátrá policie i gang zlodějů, kteří chtějí kradené zboží zpět. Až dosud měly obyčejné holčičí starosti: Joanne nenáviděla práci v supermarketu, Cassandra se chystala na první rande se svou internetovou známostí, Kerrys hledala podnájem pro svou lesbickou milenku a Shannon těžce nesla, že její matka opustila rodinu kvůli milenci. Teď je všem čtyřem dívkám souzeno trávit následující tři dny ve dvou městech a dopředu tuší, že na nic z toho, co jim osud chystá, nikdy nezapomenou. Pokud ovšem přežijí… (oficiální text distributora)

KOZEL84

4 nečekaně fajn holky,jejich 3 dny a 2 zábavné hodiny trochu ve stylu Pulp Fiction,které sou skoro na 1edničku.U mě to vyhrála Cassandra a její příběh.Ta holka byla fakt boží a vůbec nemyslím vzhled! ()

mala_kea

Noel Clark si po svém debutu Adulthood rozhodl pokračovat ve své tvorbě. Do příběhu však neopsadil bandu feťáčků, nýbrž však 4 sexy dívčiny, které vás dovedou rozpálit, hlavně ve spodním prádle. Emma mě svým typickým kukučem učarovala-> stala se z ní má fanynka tohoto rádoby cestovního eposu. Film dopadl, tak jak dopadl. Clarke výborně roztáhl bezcennou zápletku do 117 minut, ještě stačil přihodit vypěté scény a rodinn problémy. Holčičí hrdinství vychází na povrch právě ve chvíli, když je to nejméně potřeba, když se divák potřebuje více prokousávat charakteristikou postav. Nikterak závratný kousek, ovšem sexuchtivé obsazení rozhodně drží film na hranici nadprůměru. ()

char_t

Nenáročná oddychovka. Čtyři samostatné linie, které se oddělí na začátku, a na konci zase spojí, aby ukázaly, že se vlastně vůbec neoddělily. A jak to tak bývá, některé linie jsou zábavnější, některé (Shannon) jsou jako každé emo jen nudné a zbytečné. Ale celkově nadprůměr. Lehký. ()

MickeyStuma

Mix žánrů a témat s děvčaty v popředí všeho dění. Inu, proč ne? Vznikla zábavná holčičijáda plná hlášek, drsných výrazů a akce. Ano, i ony mohou být drsné byť na to nevypadají, takže bacha na ně, nemuselo by to dopadnout dobře. Snímek se rozhodně povedl. Je velmi nadnesený a vše bere s rozvahou. Kouzlo krásy a intuice je u dívek hlavní zbraní a zde je toho využito s velkou vervou. Snímek má tedy pouze zábavný nadhled nad dějstvím, který byl do této doby především hlavní předností mužských záležitostí, takže přišlo vcelku příjemné osvěžení. ()

Vabr

Nuda, nezajímavý děj, nezajímavé holky, šíleně běhavá kamera, naspamované nevyžádané střihy a zbytečně dlouhá stopáž - to vše mě donutilo film vypnout hned po druhé holce. A fakt jsem neměl chuť čekat až na Emmu Roberts, protože ani ta by to nezachránila. Pro příště raději doporučuji studiu promyslet, zda je takový film opravdu dobré vysílat do světa, když není v ničem, v čem by měl být, alespoň průměrný. Vyhodnocení: O diamanty ve finále ani moc nejde 🙄 ()

Mitisko odpad!

Teenegerská Kravina s velkým K. Nereálna fantasmagória o velmi pekných a dokonalých holčinách. Vydržal som to pozerať asi 30 minút ale skoro som rozbil televizor pri tej nahánačke ako sa triasla kamera nato sa nedalo dívať takto amatérsky film som už dávno nevidel a to aj pro režísérskej stránke veci ako aj amatérska kamera strih no jedným slovom ODPAD zavrieť tých dementov čo toto dokázali stvoriť !!! ()

TommyDiamond

Čtyři krásné kamarádky a čtyři příběhy, které se perfektně prolínají. Člověk musí film pečlivě sledovat, aby mu neutekl žádný detail. A za to všechno mu bude odměnou kvalitní a napínavý příběh. Celkově 80% ()

Lilien

umelé, povrchne....ale zato ľahko stráviteľné, krásne dievčatá, nahé scény, nejaká ta ľahká akcia 4 časové roviny, 4 dievčatá a ich problémy ktoré dospejú do spoločného banálneho finále kamarátka nadovšetko. 55% ()

RobbieM@N

"Don't let anybody fuck you in the ass" . Teda Kevin Smith se na plátně objeví jenom na pár chvil, ale stojí to za to. Noel Clarke má na triku další relativně dobrý film, stejné moralizování jako v předchozích filmech je na plátně uvěřitelné možná hlavně z toho důvodů,, že autoři sami něco podobného zažili a podávají to očima mladých lidí. Scénář je pojatý zajímavě, i když film v jednu chvíli hodně ztrácí ze svého drajvu, ke konci se zase opět nachází. ()

Bobofon odpad!

Já vím, že se nemají psát zbytečný komentáře, který jsou naprosto zřejmý, ale vzhledem k tomu, že to tady kupodivu zatím ještě nikdo nenapsal, musím to udělat já: tohle je opravdu kolosální blbost! I když se to tváří kdovíjak namachrovaně. ()

honzic

Značně zmatený scénář a režie nezachráněný ani občasná akce a zajímavost děje a přitažlivé herečky. Hodnocení: 40 % ()

jjimmy

dobrý nápad, nie najlepšie prevedenie, trošku viac dramatickejšie, viac akčnejšie a humornejšie a bolo by to perfektné. Škoda, že najzábavnejší vo filme je Kevin Smith, a naviac ma potešilo zhruba polminútové cameo Plan B(Ben Drew). Emma Roberts je najsymaptickejšia z celej hlavnej štvorice. ()

chunue

Na film jsem se začal koukat naprosto bez iluzí, z dlouhého dne, a musím říct že mě upřímně pobavil. Samozřejmě se nešlo neusmívat při pohledu na 4 krásné dívky ve spodním prádle, což ale bylo až na Cassandru naprosto bezpředmětné. Noel Clark je průměrný režisér a příšerný herec. Ovšem nějaké ty bodíky film přeci jenom nasbíral. 55% ()

veverysiak

Veľmi slušný mozaikový príbeh so sympatickým akčným nádychom, aj keď podobných kúskov bolo natočených za posledné roky viac, tento je príjemne ochutený hlavným dievčenským kvartetom a smršťou viac či menej uveriteľných príhod, ktoré zažijú v priebehu necelých troch dní, takže 65%. ()