Carson Wheetly je milionářský synek, jehož životní idylka skončí v okamžiku, kdy se dozví, že jeho otec zemřel při automobilových závodech. Při čtení závěti navíc vyjde najevo, že většina peněz zůstane zablokována a on je dostane ve chvíli, kdy se ožení, nebo když se vrátí na školu. Přesvědčí proto svou přítelkyni Rachel, aby si ho vzala. Nedlouho poté dorazí policie a Carsona zatkne za údajné znásilnění dívky, která se účastnila jeho večírku. Za pomoci právníka se podaří s dívkou sjednat dohodu. Ona za 5 milionů dolarů stáhne obvinění. Jak se brzy ukáže, celá kauza byla předem domluvenou a precizně promyšlenou akcí, a to nejen ze strany údajně znásilněné dívky a její kamarádky... (TV Nova)

Hapretor

Blbé, ale vtipné a zábavné ... někdy v sérii je slabší kousek, ale jinak tahle série mě celkově dost sedla a čas příjemně zabila ... některé holky opravdu hezké, některé jen trapně vyzívavé, viděno hlavně kvůli ... Dina Meyer ... krásná ženská ... jen škoda, že není víc "vnadná" ... ()

Stíba

Začátek v podobě megalomanské pařby amerických zbohatlíků skoro způsobil, že bych u filmu nevydržel ale nakonec sem rozhodl vydržet a film se nakonec docela rozjel v celkem slušnou kriminálku, která byla ovšem ve výsledku tak neskutečně přeplácaná a trochu nelogicky přezamotaná, že výsledný dojem byl z mého pohledu trochu rozporuplný. ()

AxelWers

Takže len stručne: všetci sa tam majú radi, ale len otál potál. Taká krátka telenovela, kde buď šukajú alebo sa pichajú nožmi. ()

Kingjiri

Jedna z mála změn oproti předchozím dílům je, že se tentokrát ve sprše sejde chlap rovnou se třema ženskejma najednou a vyjebává tu se sebou (nejen v posteli) pro získání pořádnýho balíiku peněz víc osob navzájem. Měl jsem slabší chvilky, kdy jsem uvažoval o druhý slabý hvězdě (kterou bych určitě dal, kdyby nešlo o kopírku minulejch dílů), ale totálně překombinovaný finále s dementnim chovánim postav (prohlídnu si protivníka, jestli u sebe nemá zbraň, abych následně jednu nechal za sebou ležet - WTF?) mi to prostě nedovolí. ()

Grogan

A je tu další vývar z vcelku originálního příběhu prvního dílu. Zvrat za zvratem, každý proti každému a logika je zamčená někde daleko od příběhu. Ne že by ty další díly byly co se logiky týče o tolik lepší ale tady ty díry v příběhu byly obří (třeba to údajný znásilnění, to jako stačí slovo nějaký holky a žádný laboratorní testy nejsou potřeba? vždyť by snadno dokázaly, že to obvinění bylo falešný) Opět dám 2 hvězdy, jednu za ty sexy kočky a jejich erotický scény (ve všech 4 dílech režiséři vybrali dobrý kočky) a jednu za mého oblíbence Johna Schneidera. ()

007.

Zvratů zde bylo dost, ale celková atmosféra filmu byla mizerná, až mi bylo celkem jedno, jak to dopadne. 33% ()

ZnalecH

Haleluja! Konečně jsem se dočkal konce. Celé ty tři pokračování jsem naivně čekal na něco, co mě ohromí, jako v jedničce. Ale nedočkal jsem se toho. Tento díl je jen lehkou obměnou. ()

Armin82

Po pravdě jsem to čekal horší, ale docela slušnej thriller. Zamotaný, jak moucha v pavučině, každou chvíli nové překvapení, nová skutečnost a nová zápletka + tu máme pěkný buchty a sympaťáka Johna Schneidera ze Smallville ---> 50% ()

Psycho.R

Nudné, bez nápadu. Zřejmě se tvůrci snažili udělat mnoho překvapivejch point až v titulkách. Nic z toho však nebylo dobrý. ()

SKreyn

Chcel som to vypnúť už na začiatku ale bol som zvedavý, o čom to bude. Bola to somarina, škoda času. Radím to nepozerať! ()

borohub

Teda, když jsem viděl ten název filmu tak jsem si řekl, že to bude asi totální shit. Zas tak blbé to není, jasně nějakou mega inteligentní zábavu od toho nečekejte ale narozdíl od většiny filmů je tenhle film prostě nepředvídatelný a každou chvíli je zvrat. Ke konci je člověk už méně důvěřivý a prostě tuší že ve výsledku každý chcípne, ale to je jedno. 70% ()

wowylgu313

Opět stejná písnička ... tady teda aspon modernizace v podobě zavodních lodí a Nascar aut. To váš chvilema donutí koukat , obsazení v podobě detektiva potěšilo .) a jinak prostě tuctovka kopírující předeslé filmy jen v horším provedené ... erotické scény zde chtěli udělat něco víc ale co je víc je občas hůř než míň ... dávám 30% - 35% .) a tím celé tyto Nebezpečné Hry ukončuji a kdo by se chtěl povídat , tak je to easy, pusttě si jedničku a na další už koukat nemusíte a aspon odejdete s dojdem, jooo to docela ušlo .) ()

DansteR

I když je to už počtvrté, pořád ty dvě hvězdičky dát musím. Důvody jsou pořád stejné, první za skutečnost a napětí kdo že to nakonec shrábne všechny prachy a druhou jak již také tradičně za skutečnost, že je pořád na co se koukat, ať to jsou holky nebo motorové čluny :-D ()

ViolaK odpad!

Ono když je základ (1. film této série) kravina, tak člověk ani nečeká, že by pokračování bylo něco koukatelného, ale že to bude až taková slátanina, to jsem opravdu nečekala. ()

Berseg odpad!

Absolutně se nechápu, jak jsem se mohl podívat na další film z této série, ale už se stalo. První film se mi ještě líbil, byl něčím novým. U druhého dílu jsem si chvilku myslel, že jsem si omylem pustil jedničku, ale po chvilce jsem pochopil, že si tvůrci jen vypůjčili scénář a trochu ho upravili. U trojky už jsem čekal, že se scénář bude do puntíku opakovat a skutečně mě nezklamala. Jak už jsem napsal výše, nechápu, proč jsem se koukal na čtvrtý díl, když jsem věděl co mě čeká. Suma sumárum, koukněte se na první film a na ty tři další hoďte bobek, je to jen ztráta času. Jelikož mě film absolutně nezaujal, nemůžu hodnotit jinak než odpad. ()