Její manžel se zranil a nemůže chodit do práce. Rodině hrozí, že je vyhodí na ulici, a tak je bývalá královna krásy nucena nastoupit do masážního salónu. Jenže brzy zjišťuje, že její klienti čekají více než jen proklepání zad... Tento příběh o jedné královně krásy (Jennifer Love Hewitt) se odehrává v malém texaském městečku. Kráska je však nyní už vdaná matka tří dětí, jejíž manžel kvůli zranění nemůže pracovat a hrozí jim, že je vystěhují na ulici. Bývalá královna je přesvědčena, že nikdo tak krásný jako ona si nezaslouží být chudý, a tak přijme nabídku pracovat v masážním salónu. Jenže brzy zjišťuje, že její klienti čekají více než jen proklepání zad... (HBO Europe)

Tomyfrok

Marně jsem se snažil hledat nějaká jiná pozitiva než jen celkem pohlednou Jennifer L. Hewitt a nakonec jsem uznal, že ze všeho nejlepší byl v tomto případě námět. Jenže ten sám o sobě není filmem, a v tomto podání jím není ani The Client List. Od špatných hereckých výkonů přes režisérem zpackané scény... chvílemi jsem měl pocit, že koukám na odpolední seriál pro mladistvé. A ono se není čemu divit, Eric Laneuville skoro nic jiného než seriály ani netočí. Ve filmu je třeba každou scénu procítit, ne pouze nakousnou a jet dál. Zasloužil by si mnohem víc surovosti, trochu živelnosti a větší drive. Ač je třeba uznat, že jisté předpoklady má, a když přimhouřím své kritické oko, může nenáročného diváka (pokud neusne) asi i uspokojit. Stejně ale nevěřím, že ještě někdo točí filmy tímto způsobem. (25 %) ()

Tommassi3

"Jen dolar ?? Kvůli tomu jsem si tě nebrala... Jsme v Americe, sakra !! Když je holka pěkná, nemůže bejt chudá.." Jeden můj kamarád rád přidává k dobru svoji oblíbenou rádoby vtipnou teorii, že kdyby nebylo lidské závisti, stačila by jedna ženská pro půl ulice, která vlastně velmi příhodně vystihuje celý tento film, nikoliv tedy zejména jeho premisu, ale spíše jeho hloubku i celkovou polovičatost, byť i k té polovičatosti, nezaměňujte s průměrností, má The Client List poměrně daleko.. Když se tak začtu do zdejších hodnocení, jdou na mě, dámy uživatelky prominou, mrákoty, protože pětihvězdí Laskavému doteku sluší asi jako XXL šprcka, pardon kondom, impotentovi, přičemž však proti pseudoglosám ve stylu "..nemůžu se na Jennifer Love Hewitt vynadívat.." lze jen těžko co namítat, ačkoliv ty tu prostřednictvím svých komentářů paradoxně zanechávají spíš divačky !! Ona je totiž Jennifer svému věku navzdory, i když v pětatřiceti toho má ještě hodně před sebou, pořád hodně sexy, kouká se na ni skutečně velmi hezky, ale uvěřit jí podobně komplikovanou postavu se zdá být až nemožné, a rozhodně si nemyslím, že by šlo o castingové selhání, či selhání její vlastní, byť tedy charakterní herectví jí jde asi stejně jako zpěv, byť teda v Japonsku šlo její album na dračku, ale Japonci, co si budeme nalhávat, nachází zalíbení v různých zvěrstvech, zásadní chyba totiž spočívá ve scénáři osvědčené seriálové hráčky Suzanne Martin, která prostě nemá na to, aby napsala dostatečně kvalitní scénář, bez něhož se prostě žádná televizní záležitost, která chce uspět, neobejde, a to jednoduše kdekoliv na světě !! Samozřejmě pozorný divák její rukopis cítí, když se vytasí tu s více, tu s méně vydařeným vtipným dialogem, který však v důsledku působí v téhle lifetimeové lacinné plačce jako pěst na oko, protože filmu schází větší nadhled, navíc ji i žánrově dost rozevírá, když je vlastně vše přísně podřízeno snaze vyvolat v divákovi sympatie k hlavní postavě, zda si je zaslouží či nikoliv už nechám na vás, a tak jsme vlastně ošizeni o veškerou syrovost či explicitu, díky níž by snad Laskavý dotek bylo možné žánrově řadit k (s)hitům podobným třeba Jedovatému břečťanu, který si nakonec aspoň na nic nehraje, což o tomhle nesmírně naivním kousku průměrného amerického seriálového režiséra Erica Laneuvillea rozhodně říci nelze !! Jako naprosto zásadní potíž celého snímku však vnímám jeho zkratkovitost, kterou bych za jistých podmínek ještě byl ochoten tolerovat, nicméně rozhodně ne, když několikrát opatrně rozvine zápletku, která by dala příběhu možnost se smysluplně dál posunout, aby vzápětí podobnou myšlenku nechala stát u cesty jako nemytou přestárlou šlápotu na E55, což dokumentuje nejlépe scéna, při níž Samantiny závistivé kolegyně masérky zjišťují, proč má vlastně tolik stálých klientů, která však v důsledku měla jen divákovi poněkolikáté připomenout její famózní paměť, když tento motiv nakonec sehraje hlavní roli v tom finálním rozuzlení.. Nakonec však lze Laskavý dotek - Ještě bych rád znovu hlasitě ocenil tu přehnanou kreativitu distributora se slovy: Strč si ji do zádi !! - naprosto bez problémů dokoukat do konce, který mě však znovu tím happyendem, či heavyendem, přesvědčuje, jak monstrózně si zde tvůrci s tím potenciálem skutečného příběhu vytírají prdel, a tak když zklame i osvědčený Richard Marvin s tímhle jalovým soundtrackem, rozhodně se nemůžu snížit k nadhodnocování jako valná většina, určitě ne u snímku, který si ani s tou průměrností rozhodně netyká, a na tom nic nemůže změnit ani stará známá Cybill Shepherd v miniroli Samantiny matky.. () (méně) (více)

zdenny

Další film o lidských tragédiích zapříčiněných hospodářskou krizí začátku tohoto století. Film nám dává otázku, zda máme soudit ženu za to, že vydělává peníze profesí, kterou se člověk nemůže chlubit, proto, aby udržela svou rodinu existenčně nad vodou. Já osobně bych dočasnou roli prostitutky své ženě nikdy neodpustil. Zlomem v jejím příběhu je, že i když vydělala pro svou rodinu dost peněz, ve své profesi nadále pokračovala, protože chuť peněz je velice mocná. Nejsem žádný puritán, ale když už přistoupila na takovou práci – v důsledku vážné rodinné finanční situace -, měla vědět a uvědomit si, proč všechnu tu nečistotu absolvuje a najít si potom normální slušnou práci. Ale jak říkám, je to otázka veskrze individuální. ()

vesper001

Zoufalá manželka s dítětem a manželem-nemakačenkem s rozbitým kolenem tváří v tvář žebrotě využije své vrozené šlechetnosti a vizáže pornoherečky a po urputném vnitřním boji (hodí šavli v autě) se stane masérkou s rozšířenou oblastí působnosti. Za chvíli je z ní dokonalá zlatonosná slepice, kterou práce baví a nóblhóch členy klubu šoustáků může přehazovat vidlemi. Jako správná hrdinka takových příběhů opomene nebrat drogy, ale jak nastoupí správnou cestu, všechno jde jak po másle. Absťák žádný, v lochu pohoda jazz, prostoduše loajální přátelé jí zůstanou, počestný job najednou není problém najít… Z nouze nectnost, cesta na dno a zase zpátky a na konci místo velkolepého spláchnutí slunečný den, mravní ponaučení a cena za statečnost, to všechno už jsme viděli stokrát a vydrželi bychom to i po sto jedné, jenže s tím se tvůrci nespokojili, a naservírovali divákům tak neúprosně dementní závěr s douškou „podle skutečné události“ (v jiném vesmíru), že to nemá obdoby. ()

hellstruck

Obsahuje spoilery. Celkem podceněný film,což je škoda. Nejkrásnější holku z maloměsta a její rodinu stíhají finanční problémy. Ač se snaží jak se snaží,jsou švorc a tak se hlavní hrdinka Samantha rozhodne pracovat jako prostitutka. O její služby je velký zájem nejen kvůli její kráse,ale i vstřícnosti a inteligenci-jak to bývá,zezačátku jde tedy všechno hladce. Nakonec však dojde k odhalení a média to tak rozpitvají,že je z toho velké drama. Sam se začne rozpadat rodina a navíc ji nejspíš čeká vězení nejen za prodávání se,ale i za užívání drog,které začala brát kvůli dlouhodobé únavě .Samomluvou trpící Sam v podání krásky Jennifer Love Hewitt je sympatická,do její role manželky ve finanční tísni se člověk snadno vcítí a tak nějak jí ten přešlap i odpustí .Celkově na mě film zapůsobil dost silně,a mezi snímky s podobnými tématy je rozhodně nadprůměrný. Každopádně konec byl na můj vkus přespříliš hollywoodský a především uspěchaný a místy matoucí .Poté,co Sam vyjde po měsíci z vězení žije v domě sama a najednou má promoci,když musela studovat jen chvíli? A kde po celou dobu byly děti s jejím manželem? Každopádně i tak to na těch pět hvězdiček má a já jsem ráda,že jsem The Client List shlédla. ()

• „Mama mi povedala, že je na mňa veľmi hrdá. Pozdáva sa jej myšlienka, že predvediem striptíz a budem hrať prostitútku,“ povedala Jennifer Love Hewitt. (Sufferer)
  • „Všetky intímne scény sme natočili za dva dni. Absolvovala som výmenu nohavičiek celkom dvadsaťšesťkrát a mala som aj rovnaký počet klientov,“ prezradila herečka Jennifer Love Hewitt a ďalej dodala: „Bolo to prinajmenšom čudné. Bola som zakaždým v miestnosti len s jedným chlapom a kopou ľudí zo štábu. Pustili sme sa „do toho“ a onedlho nasledovala výmena spodnej bielizne a úprava mejkapu“. (Sufferer)