Na konci školního dne je škola až na pár studentů zcela opuštěná a právě v této chvíli, v temných chodbách a prázdných učebnách, čeká na studenty neznámé zlo, které se dere na povrch a přináší pouze smrt. Nyní nastává noc, která bude studenty děsit do konce jejich životů... (PetriK12)

Gray Wolfman

nikdy jsem na konci filmu nenadával tak, jako tady :-D To bylo jenom: Kdo to kur...Co to do hajz... Kam to do píč...? A je to fakt škoda, protože kdyby to natáhli ještě o tu čtvrthodinu, která tam vysloveně chyběla a leccos vysvětlili, nebál bych se tomu napálit víc. Atmosféru to jako má luxusní, ten konec ale bohužel ()

davena27

Rozpomenul jsem se na své školní léta, a věřte nebo ne, taktéž mě pohltila touha uchopit páčidlo a srovnat skóré z mládí.A pak že je ve škole nuda,jak by řekl náš učitel národů"Škola hrou". ()

Ronaldo79

Zajímavý a hlavně napínavý slasher a to jsem si myslel, že už je tento subžánr pohřbený, i když o typický slasher se nejedná. Výborní vrahouni (napočítal jsem celkově 4) se svými pohyby ala spiderman působí chvílemi mysticky, fakt mě bavilo, je pozorovat, jak jdou na věc. Někdo si může stěžovat, že většina vražd je mimo záběr, mně to nevadilo, když v dalším záběru ukáže režisér obět bez půlky ksichtu. Atmosféra školy obstojná, v některých chvílích jsem napětím téměř nedýchal, k tomu bezvadná hudba a já měl v hlavě jasných 5 * pro do té doby bezchybnou vyvražďovačku. Ovšem jediná větší výtka směřuje ke konci, který nebyl podle mých představ a přitom stačilo, aby v rozhodujícím okamžiku morálního dilema zvolil hl. hrdina variantu B a vygradoval napětí až na samou hranici únosnosti, rázné zakončení mi v tomto případě nevyhovovalo(z hlediska celého filmu rozhodně krok zpátky), divák by dalších 10-15 minut v klídku snesl. Takhle jsou z toho 4*. ()

KOZEL84

Britové umí 'horor' poslední dobou mnohem líp než Amíci.Jejich krváky mají aspon' nějakou atmosféru a nenechávají mě chladným a znuděným.Ano,většina vražd je tady mimo záběr a jen v náznacích.A to je špatně?Příjde mi,že kdybych tomuhle vzal atmosféru a zalil to zbytečnou malinovkou,hodnocení by vyletělo aspon' o 20%.Zhovadilí parchanti sou tady dovedeni do extrému (snad) a kdybych měl komentovat své pocity během filmu,byl by to splav adrenalinu a vzteku.Hrozně mě třeba baví,že když ve (většinou amerických) filmech rodič vrazí svému drzému spratkovi facku,tak spratek navztekaně a uraženě uteče a rodič z toho má pak týden depku.To jako,že si dovolil na hajzla šáhnout!!Tady se to třeba řeší napříč filmem.Hoolka ty by ses nedopočítala a všichni ti smradi!!Už jenom ten začátek!Jak si toto může ten zjeb dovolit kurva?!!Jinak většina postav sou idioti,ale ne takovým tím typicky slasher způsobem.Furt sem si musel říkat,že je to jen film (opět snad),ale parchanti začínají čím dál víc prasit i v reále.Když si někdo nedá říct po dobrém,tak zbývá jen po zlém! ()

Rathalos

Zopar zmrdov s kapucami na hlavach v skole morduju vsetko zive,plusom tohto filmu je dusna atmosfera a ake take napatie,velkym minusom su takmer vsetky vrazdy mimo zaber a debilny koniec,takze suma sumarov dve hviezdicky...:-) ()

helraiser

Hodně slušnej slasher-thriller o vraždících smradech v jedny škole. Celkově hodně povedená podívaná, která není ani tak o samotných zabití, ale spíše o harantech jako takových- no prostě takovej psycho-slasher kterej má opravdu slušnou porci napětí a výbornej konec kterej jsem opravdu nečekal. Jo a ty mrtvoly vypadaly dost dobře. 60% ()

Shanen29

Děcka v kapucích,záběry mimo kameru i když se film chová jako slasher,násilí minimální,ale možný konec koncem možná nebyl...... ()

intro

Výhodou je kratší stopáž. Nevýhodou podobných typů thriller / horor je, že jsou skoro všechny stejný. F ničím nepřekvapí, moc nenadchne. No i tak dávám 55%. ()

Mamlas

Velmi dobrý atmosférický thriller. Celou dobu zajímavé a napínavé. Škoda konce, ještě to mohlo půl hodiny pokračovat v tomto duchu a nějak se to uzavřít. (62%) ()

johnsnow

Dobrá jednohubka, síce Storage 24 sa Robertsovi podaril lepšie, ale tak pozerateľné to bolo akurát sa tvorcovia rozhodli neukázať ako majstri kilujú ale až výsledok killu, čož je kus divné ale fajn. Pozretie však neľutujem a hlavný hrdina dobre stvárnil alkáča. ()

Cechyno4

Bez výčitek můžu napsat, že rozhodně se jedná o nadprůměrný film. Který má příjemnou délku, dobře se na něj kouká, má atmosféru je svým způsobem tajemný a v mnoha chvílích se snaží působit velmi opravdově. A velkým plusem je i ztvárnění mrtvol. Musím ovšem uznat, že již oproti zmíněným snímkům Eden Lake a The Children to bylo o něco méně atmosférické. Trochu mi vadil i otevřený konec i to, že film vlastně neposkytne rozzuzlení a konečnou pointu. Ale tohle jsou rozhodně výtky, které se dají pominout. F můžu jenom doporučit. ()

sebuLba odpad!

Už hodně dlouho se mi nestalo, abych se při sledování tak moc modlil za brzký konec a to ten film má pouhých 75 minut. Naprosto nezvládnutá záležitost, kterou bych nedoporučil ani svému největšímu nepříteli. Tady je odpad plně zasloužený. ()

WoodoX

To máte asi tak, keď je v úvode niečo, čo s neskorším dejom vôbec nesúvisí, ba čo naviac, nakoniec ani pointu celého filmu nemáte vysvetlenú. Film mi pripadal, akoby začal in media res, no v tomto pomedzí, žiaľ, aj skončil. ()

ifca88

Vynikající slasher!!! Vůbec nechápu zdejší nízké hodnocení. Mělo to výbornou atmosféru, zřejmě i díky vynikající hudbě a líbilo se mi i budování příběhu. Navíc myšlenka teenagerů jako dokonalých vraždících mašin je stejně jako v Eden Lake krajně nepříjemná. Celkově 80%. ()