Scooby Doo a přízrak na letním táboře

• USA Scooby-Doo! Camp Scare (více)

Vítejte v táboře Malý los – vedoucí jsou tu přátelští, aktivity nekonečné a hrůzostrašné historky působivé. Dokonce tak, že kdykoli někdo začně vyprávět duchařský příběh, strašidelné stvoření ožije! Ale parta Záhady s.r.o. se nedá tak snadno vyděsit, takže zasedněte kolem táboráku a pár zloduchů si pěkně podáme. Scooby-Doo, Shaggy, Freddy, Daphne a Velma pátrají po indiciích, které by jim pomohly objasnit tajemství Dřevorubce, Rybího muže a Bánší z Černého kaňonu. A samozřejmě, Shaggy a Scooby-Doo jsou na horké stopě případu "co bude k večeři”! Připravte se na strašidelnou letní legraci se Záhadami s.r.o. v tomto báječném, celovečerním filmu, který dá úplně nový význam termínu "táborový duch”! (oficiální text distributora)

petrik11

Strašná nuda, zostrihať to tak na pätnásť minút, no ešte ako tak. Niektoré pasáže boli len taká vata na natiahnutie času. Slabota ()

blondboss

Klasický Scooby-Doo, ktorý sa tentokrát prenesie do detského tábora, aby tu stretol pár príšer. Je to klasicky ujačané, klasicky hláškové a aj animačne je to trošku lepšie. Nepadol som z toho ale na zadok a miestami som sa aj nudil, takže menej kvalitná časť. Ale pozrieť sa na to v pohode dá a strata času to nie je. 65 % ()

brodži

Scooby Doo není špatný film a ani seriál . Má to nápad, pořádnou zápletku a akci se spoustou zábavy. Sice věci, které se tam dějí nejsou logické ale to právě dělá animovaný film tím pravým animovaným.4* ()

jojto

Skubyduovky sú všetky na jedno kopyto. Kto by to kedy povedal, že 4. ročné dieťa sa tak rado bojí.Táto časť je asi najobľúbenejšia, vďaka chytľavej pesničke (samrtajm). Lesný duch je fakt strašidelný, lietajúca ježibaba taktiež a malá sa túli takmer celý čas. Síce neobjektívne, ale všetky časti (celevečeráky) hodnotím podľa "túlimmetra". ()

pepan9135

Za mě asi nejlepší scooby doo ze všech filmů co jsem viděl.Příběh je velmi dobrý,zápletka,postavy i zasazení. Nechybí tomu ani humor.Doporučuji:75% ()