Poté, co ochránkyně hadů zachrání několik škrtičů z místní stanice, pustí je do přírody. Nevědomky tak vystavuje město velkému nebezpečí. Hadi se brzy adaptují, abnormálně rostou a pořád mají hlad. Když začne lidských obětí přibývat, vezme řešení na svá bedra místní policistka. Aby zachovala ekosystém, nakrmí aligátory kuřaty napíchanými steroidy, aby byli silnější a s hady si poradili. Jenže aligátoři rostou a rostou. Hadi poté, co sežerou jejich vajíčka také, a město se tak dostává do smrtelné pasti. Ochránkyně hadů a policistka musí spojit síly, aby město zachránily. (Prochy38)

curunir

,,JE TO MOJA CHYBA." ,,NIE, JE TO MOJA CHYBA. ... POČKAJ, ČO TÝM MYSLÍŠ?" ,,AKO TO MYSLÍŠ, ČO TÝM MYSLÍM?" __ Ja mám rád tieto rôzne versusy, hlavne keď to točí Asylum, no tu som mal pred pozretím mierne obavy či už nejde o únavu materiálu. Chvalabohu sa tak nestalo a táto snímka sa tak vydáva svojím vlastným ,,neošúchaným" smerom. Osobne vidím úspech filmu v syntéze všetkých prirodzených atribútov štúdia, ktoré však samozrejme nie každému voňajú a práve preto ostávajú tieto klenoty kinematografie zatiaľ u širšej (konzervatívnej) diváckej obce nepochopené. Isté novum je teda obsadenie dvoch ku*iev (u Asylum žiadna novinka), ako hlavných predstaviteliek, ktoré aj vlastne za všetko môžu a náležite sa tomu prispôsobí aj záver. Veľký palec hore! Ešte väčším plusom je však to, že spomínanú háveď z názvu netvoria len dvaja jedinci, ale celý zástup tohto druhu živočíšstva časom ťahajúci za jeden povraz, čím sa prirodzene odprosťujú od zdanlivej ,,nesmrteľnosti" a prispievajú tak k väčšej zábave či pozerateľnosti. Dve už spomínané ženské si tu dajú dobrý fight, hostia na večierku vrátane čašníkov majú so sebou solídny arzenál, had tu zožerie vlak, má to epickú šírku (dej sa odohráva rok a pol) a Deborah Gibson tu naspievala fajn song Snake Charmer. Film tak splnil všetky moje divácke očakávania. Netrvá však 110 minút ale 87. (94. hodnotenie, 22. komentár k filmu) ()

MM_Ramone

Už som mal možnosť vidieť zopár filmových súbojov. Versus movie. Pamätám sa na duely "Megažralok vs. obria chobotnica", "Boa vs. pytón", "Votrelec vs. Predator", "Freddy vs. Jason", "Kramerová vs. Kramer", "Ľud vs. Larry Flynt". Vždy mi bolo jasné kto sa proti komu postaví. No a teraz som si pozrel titul "Megakrajta vs. Gatoroid". Čo je megakrajta som vedel. Obrovský plaz, gigantický škrtič. Ale čo je to gatoroid som nemal ani tušenie. Zistil som, že je to experimentálnymi anabolickými stereoidmi nadopovaný aligátor. A tiež som prišiel i na to, že tento film je ukrutná kravina. Hlúpy scénar, slabí herci, mimoriadne nevkusný soundtrack a totálne primitívne digitálne triky. * ()

djbarrel

Člověk občas žasne co zas ti filmaři nevymyslí ! Další film z módní vlny Mega něco vs. Mega něco , tentokrát v podání hadů a krokodýlů. Asi se budu opakovat, ale všechny tyhle filmy jsou stejné. Absence logiky, otřesné trikové efekty (hodící se maximálně do videoher s rokem výroby tak 2005), špatní herci a nízký rozpočet. Půl hvězdy dávám za to, že jsem se u filmu docela pobavil a půl hvězdy dávám za kozatou Tiffany, kvůli, které jsem film dokoukal do konce. 15 % ()

ac1976 odpad!

To nezvládnu doktorko Rileyová! Čo to malo znamenať?! To vážne vzniklo v r. 2011? Túto hrôzu je ťažké komentovať, to sa musí vidieť, takúto zbierku blbostí som už dávno nevidel. Efekty na úrovni základnej školy, scenár napísaný počas prestávky na WC. Naj scéna asi keď 100 ročná vykopávka drží revolver ako varechu a strieľa na kreslenú príšerku. Nejaké príšerky by sa im tam mali premnožiť a požrať všetkých, ktorí sa na výrobe tejto hrôzy zúčastnili! Uff! To bola jazda! ()

Víteček odpad!

Vážně mám problém, jak tenhle typ filmů hodnotit. Na jednu josu to neskutečně stupoidní filmy, kde je všechno špatně a i odpad je pro ně dobré hodnocení, na druhé se jedná o úžasnou zábavu, obzvlášt pokud je s kým sledovat, a to naopak hodnocení atakuje plný počet. Asi budu každý měsíc hodnocení střídat. ()

• Asylum se nestydí za svou podporu prezidenta Baracka Obamy a v každém jejich filmu je aspoň jedna jeho fotka. Zde je to jeho fotografie na stěně kanceláře policistky. (PRobin)