Životy mnoha lidí se obrací vzhůru nohama poté, co potkávají Cécile - mladou svůdnou ženu. Provokativní a extrovertní Cécile má ráda volný sexuální život, který přestupuje společenské normy a porušuje tabu. Její styl života nutí i ostatní odhalovat sami sebe.
Q se snaží jazykem pocitů a těla ukázat mladé Francouze a poodkrýt jejich intimní vztahy. (Tamten)

JeyeK

Snad nejlepší erotický film, co jsem kdy viděl. Vše, na co jsem totiž dosud narazil, se dá rozdělit do dvou skupin - filmy, kde je erotická stránka jen v náznacích (Basic Instinct) nebo je předstíraná a trapná (libovolné porno pro ženy), a filmy, kde naopak erotická stránka převládá a děj pokulhává (porno). Ale k samotnému obsahu filmu: Ten je učebnicovým obrazovým ztvárněním klasické známé poučky: NICE GUY --> NICE GIRL --> BAD GUY --> BAD GIRL --> RICH GUY. Kde každý touží po protějšku o 1 vpravo a jeho vlastní životní cíl je o 2 vpravo. To je však spíš jen konstatování než hodnocení děje. Hlavní pozitivní na filmu je to, že ani bad girl není žádná nafrfněná silikonová štětka z mekdonaldu, jak by ji vyobrazila amerika, ale jen běžné děvče se svým vlastním přístupem k životu, které skutečně působí přitažlivě. Francouzi to prostě umějí. 60% ()

flouny8

Divný francouzský porno s pár docela pěknejma holkama a spoustou nesmyslnejch keců. Jedna hvězda jen za ty frndy, jinak je to sračka. ()

Vlad

Neda mi nepochvalit tvorcov za tento pocin. Nie preto, zeby sa jednalo o tazku dramu, ci romanticku komediu - ako k tomu nabadaju popisky. Toto je prosim pekne cisty erotak, resp. verysoftporno, ktore si vsak clovek moze pozriet s manzelkou/priatelkou ci inou odviazanou spolocnostou, pricom sa mozno spolahnut, ze naladi tu spravnu atmosferu. Navonok civilny film z kategorie umelecko-odvaznych si plni svoju ulohu "necakaneho" nezhavovaca na jednotku! Ked to porovnam napr. s podobne ladenym Intimité, je to aspon o triedu lepsie. Preto sialene a prehnane kompenzecne 5* ()