Chlapec z Brooklynu se stane svědkem brutální vraždy své matky a čím je starší, tím je posedlejší nalezením vraha. Přes den je tichým premiantem ve škole, v noci samozvaným hrdinou. Jenže, co to vlastně znamená být skutečný hrdina? Sean Donovan byl jen školák, když se jeho rodina stala obětí přepadení, které ho připravilo o matku a z jeho otce učinilo trosku. O mnoho let později si na hrůznou událost sedmnáctiletý Sean stále pamatuje a nehodlá se s ní smiřovat. Pravidelně navštěvuje místní oddělení policie a prohlíží fotky zločinců v naději, že najde tvář muže, který vzal jeho matce život. Zatímco jeho otec propadá alkoholismu, tráví Sean noci obcházením těch nejtemnějších zákoutí města a plánuje pomstu. Když se Sean málem stane obětí drogového dealera, poslechne premiant své pudové instinkty a konečně ze sebe vypustí vztek, který se v něm už od dětství hromadil. Detektiv Teresa Ames z oddělení vražd se dozvídá o řádění a chce tomu učinit přítrž. Je možné, že ten tichý mladík, kterého vídá přes den, je onen samozvaný bojovník, kterého se snaží dostat v noci? (HBO Europe)

ledzepfan

Méně než 4 dát nemůžu-na to je ten film příliš dobře natočený, napsaný, zahraný-ale je to prostě takový ten kus, co vidíte a po čase zapomenete...Nic domozkuzarývajícíhose, nic kulervoucího.... ()

zdenotvor

Spočiatku som sa dosť nudil a uvažoval nad dvomi hviezdičkami,ked sa však začalo niečo diať a prišlo k zopár súbojom a pomalému rozuzleniu a vysvetleniu všetkého, mal som zase úplne opačné pocity.Bitka s pasákom,súboj v metre a zlikvidovanie čiernych dealerov boli tiež svetlé momenty.No a záver ten ma dostal,pekne si to chalan naplánoval naozaj som bol milo prekvapený v závere. Takže keď si to spočítam, vyjde mi z toho lepší priemer. ()

bourec

Jako jednohubka poměrně zdařilý.Hlavní hrdina má přesnej ksicht na takovou roli,Zulay je pěkná kost,děj solidně vodsejpá,takže spokojenost.60%. ()

spitr

Herectví byla slabá, nepřesvědčivá a tempo vleklé, hlavní protagonista vynikal maximálně svojí náladovostí, ještě že tam byla Zulay Henao. Tento film hrál s tématy, které byly ztvárněny již mnohokrát a mnohem lépe. Jo hrdina- leda s bouchačkou či boxérama… ()

Johnny.ARN

Celkom zaujímavý thriler, so psychologickými prvkami. Síce strašne nesympatický hlavný hrdina, ale zahral dobre. Sexi hispánska policajtka to však vyrovnávala. Celý projekciu som mal pocit, že sledujem Bčkovú drámu ale ten koniec to vytiahol na 3 z 5. ()

danco123

Po dlhšej dobe som si chcel pozrieť film v ktorom nehrá niekto zo známych hercov a predovšetkým mi išlo o to aby som si pozrel klasickú americkú oddychovku. Môžem s kľludným svedomím napísať že film je viac než nejaký ten priemer. Na film sa dalo pozerať už len kvôli krásnej herečke ktorá hrala jednu z hlavných úloh (Zulay Henao) . Zo začiatku sa mi hlavná postava Russoa nepozdávala a neprišiel mi vhodný na túto rolu ,ale na konci filmu som bol rád že vo filme hral. Koniec bol prekvapivý a nečakal by som že skončí tak neočakávane ,ale aspoň sa film stal o niečo zaujímavejším. Filmu dávam 70%. ()

Mrkvič

Hodně zajímavý film. Zajímavý svým obsahem i podáním. Na nic není kladený přehnaný důraz. Ke konci se vše vyjasní a je to. Prostě příběh, který vás nevtáhne sice naplno do děje, ale udrží si vás, abyste viděli, jak to dopadne. Jen občas natvrdlá ale krásná Kolumbijka ten dojem trochu kazí. Nebo jsem jen namlsán Lutherama a podobnýma expertama. ()

rockwoman

"Když slyším Bacha, tak je to pro mě spíš jako dobrý film. A co ty cítíš když slyšíš Bacha?" ...Caleb Steinmeyer naprosto úžasně ztvárnil Seana, jeho křehkou, zraněnou duši, toužící pomstít toho, kdo už se nemohl bránit. Hrdina ulice se dotknul mého srdce hned z několika důvodů a já jsem si jistá, že se k němu zase někdy vrátím. ()

Kosmik 1

Lepší, než jsem očekával. Silný zážitek, dobrý příběh a perfektní rozuzlení včetně promyšleného závěru. Tenhle film určitě neurazí, nuda nehrozí a po psychologické stránce bravurní. Nevím, co bych vytknul. Film nabízí i pár povedených akčních okamžiků. Já jsem nadmíru spokojen a času, kterého jsem u Hrdiny ulice proseděl, vůbec nelituji. Výběr hlavního protagonisty si myslím též vyšel na jedničku. Jeho výraz v obličeji mi přišel dost autentický na někoho, kdo plánuje pomstu. 75% ()

vitekpe

Vybornej filmek na nedelni podvecer. Caleb Steinmeyer jako "Di Caprio kategorie B" byl v pohode, a pribeh taky neunavil. Natocene pekne, urcite nevadi zkouknout. 3+ ()

Lukoboss

Není to úplně špatnej thriller a role Seana je zahraná fakt dobře, tu jeho depresi a nasranost mu lze celkem věřit. Horší už je to s tou vatou okolo. Tradičně mladá, nadějná, šikovná a hlavně nová na daným oddělení detektivka prostě ví všechno, za kolegu dostane tlustýho debila/rasistu/šovinistu, kterýho neustále musí umravňovat. Pochopitelně pouze ona a nikdo jinej "vidí" do všeho a všechno je jí jasný... jo jinak tam nesmí chybět ještě postarší a zkušenější kolega, kterej to celý trochu koriguje. Takže originalita je ta tam, opět a zase. ()

Schuldiner

Dobrý námět, vcelku dobře zahrané, jen je tam toho moc tak nějak náhodného, co se týče posloupnosti a konkrétních událostí. Taková drsnější pohádka s velkou dávkou náhod. Chtěl jsem dát dvě *, ale za ten konec musím přeci jen tu třetí přidat. Na jedno podívání zkrátka dobré... ()

peetriss

Dramatický, téměř psychologický thriller o studentovi nesoucí v sobě posttraumatické břímě, které se mění v touhu po pomstě. Potenciál příběhu je vysoký, a i přes nemastné neslané zpracování, mě dokázal zaujmout a v závěru i jemně překvapit svou promyšleností. Herecké obsazení je i přes svou nižší zvučnost celkem dobré. ()

cmenda

Název - Hrdina ulice to vystihuje tak napůl když se na něj podíváme z druhé strany tak je to spíš záporák , nicméně ani po půlce filmu jsem pořád nedostal akci na kterou jsem čekal a konec byl no byl to nebudu prozrazovat. ()

Hapretor

No, já teda v tomto žádný zázrak ani údiv neshledávám. Hlavní "KickAss" hrdina vypadal jak emo po odbarvení peroxidem, děj je nudný - nechá se pokaždý skopat, pak je odpráskne - co to jako je? Hlavně, že z něj udělali génia. A navíc sršel takovým charismatem, že sexy detektivka mu lezla do zadku. Konec jsem dokoukal jen ze zvědavosti, jak to bylo doopravdy s jeho fotrem. Když ho tolik sral, proč u něj tak dlouho zůstával? Nechápu. V takovémto snímku by logika chybět neměla. Dvě * a sbohem. ()