Take One: A Documentary Film About Swedish House Mafia

Filmový dokument zachycující dva roky švédského houseového seskupení Swedish House Mafia, což jsou tři DJové Steve Angello, Sebastian Ingrosso a Axwell. Jsou zde popisovány jejich životy, spolupráce, přípravy, vystoupení i hádky. Vše je završeno vznikem jejich současně nejznámější skladby One a následně jejím představením hudebnímu světu. (_DarK_)

Enelya

Každý fanoušek taneční hudby prostě musí být nadšen. Tenhle skvěle natočený dokument v sobě má neuvěřitelnou energii a nenechá vás sedět na židlích a vy budete chtít jen jediné, být tam s nimi. Není co vytknout, není co dodat. ,,Turn off your brain, turn on your hear":-) P.S.„Whats up Whats up, you wanna party, whats up“ Axwell, největší pohodář.:-) ()

Cejny

Skvělý dokumentární film "natočený" černobílou kamerou nám přináší zajímavý pohled do zákulisí DJingu. Celý dokument je samozřejmě doprovázen hudbou tohoto švédského tria a také jejich peprnými zážitky. Fanoušci Swedish House Mafia a taneční scény by tento snímek neměli opomenout. 90 % ()

monikka87

Sprievodca po cestách SHM, ktorý potvrdzuje, že DJs are the new rockstars. Čo nám Take One za 45 minút ponúkne? Napr. Winter Music Conference v Miami, Ibizu, Brixton Academy v Londýne, Mystery Land v Holandsku, niečo z výroby tracku One, Axwellovo "You wanna party? What's up, what's up?" :D a opomenutá neostala ani aféra s Paris Hilton. Bolo to asi také ako hudba týchto troch Švédov - zábavné. A na záver: turn off your brain, turn on your heart. ()

andy_TP

WOW a zase WOW..."turn off your brain and turn on your heart!"...To je přesně to, o co jde...ta hudba, ta akce, každou chvíli na jiném místě, ten prožitek...jejich hudba je jednou z nejlepších a kdo je zná a poslouchá, měl by tento dokument vidět a na chvíli taky vypnout mozek a zapojit srdce...já řikám pořád, že život je jedna velká párty a oni jsou toho důkazem...stát před nima tři metry, slyšet hudbu, mít ruce nahoře a jen si to vychutnat - měl jsem tu možnost a tenhle dokument mi to krásně připomněl...protože They have got the answer to all your problems...a s nimi můžete...leave this world behind !!! ;) ()

zuzanocka

Som nadšená!!! =) Odkedy som počula One, zamilovala som si Swedish House Mafiu.. takže vidieť, ako táto pecka vznikla bol pre mňa zážitok.. =) Tiež ma potešil aj keď kratučký, ale predsa tam bol - záber z Amsterdamu zo Sensation.. =) Čiernobiela kamera parádička.. =) Skvelá hudba, super dokument.. 5*.. ()

• Film režíroval Christian Larson, ktorý sa podieľal na mnohých hudobných videoklipoch a audiovizuálnych kampaniach pre mená ako Lady Gaga, Beyoncé, Jennifer Lopez, Rammstein, Abba, Francesco Vezzoli, Michail Baryshnikov, Martini, Mercedes-Benz, Dolce & Gabbana, Dior a Coca Cola. (toffy)