Mladý policajt sa stáva obeťou nočného prepadnutia a únosu. Precitá v tmavej kobke kdesi v podzemí a čoskoro spoznáva aj svojich väzniteľov - záhadného doktora a jeho násilného pomocníka. Obeť čakajú ťažké časy, a to ešte netuší, čo všetko ešte bude musieť podstúpiť. Podarí sa mu dostať sa na slobodu skôr, než bude neskoro? (muti)

Forsberg11

Ďalší film, ktorý by sa dal označiť nálepkou "duševne zvrátený". Dej sa totiž nesústreďuje primárne na fyzické mučenie obete, ale vytvára atmosféru psychického tlaku a beznádeje, odlúčenia od vonkajšieho sveta a postupného ľahostajného poddania sa ohavným chúťkam tyrana. Victim bohužiaľ dopláca na malý rozpočet, čo je pri tomto filme na rozdiel od iných viac na škodu ako na úžitok. Viem si predstaviť tento snímok s omnoho lepšími hercami, lepšou kamerou, réžiou ale aj prepracovanejším scenárom, ktorý v určitých momentoch výrazne pokuľháva. Preto mi niektoré scény prišli ako zbytočné alebo nakrútené len za zámienkou natiahnutia stopáže... Niečo do seba to možno malo, minimálne čo sa týka potenciálu, ten však ostal visieť niekde na pol ceste a ja nemôžem povedať, že by som bol z filmu nadšený... 55 %! ()

Perverz

Super námět, zpracování horší. Vzhledem k tomu o čem film je, by mě to mělo trochu více dostat, ale bohužel. Nešokuje to tak jak by mělo. Malinko lepší režie, a byly by to bezkonkurenční 4 hvězdy. Nicméně, i tak solidní. Říkám, námět v poho, je to dost úchylné, a nakonec i dobrá pointa. A to jsem si tak před půlkou filmu říkal že je to blbost ten film. Pěkně se to rozuzlí, a hned potom skončí. Má to něco do sebe, filmu pár věcí musíte odpustit, to jo, a klidně mohli přitlačit na pilu s krví, když už. Hudba dobrá, herci lepší průměr. Úplně cítím, jak se z toho dal udělat super biják, škoda, i tak dám čtyři, je to na pomezí, ale koukatelné to je. Kurva, proč tam neukázali více krve, operace, proč nechávali pracovat mou fantazii, proč nepřiostřili, a soustředili se více na psychologickou stránku.. Ach jo, tomuhle filmu by ta krev slušela.. ()

Rockerman

Hrozná amatérština! Sice s dobrým nápadem, ale děsně natočené. Svou atmosférou i naivitou mi to připomělo "díla", jakých se tu u nás dopouštěl Lloyd Simandl, ale ten vtom měl aspoň pěkné holky. Místy to nechtěně působilo, jako parodie. Rychle pryč od toho! ()

foundation

Podobný film sa dá označiť jedným výstižným slovom. Disturbing. Síce absolútne nízkorozpočtový snímok ale za tie prachy zo seba dokázal vyžmýkať vážne dosť. Pozerateľné oveľa lepšie ako som zo začiatku predpokladal. Dá sa dokonca povedať že film sa snaží o aký taký príbeh aby celý ten dej nevyznel úplne samoúčelne. Odhliadnúc od ,,klasických,, kiksov prítomných v podobných vecičkách, sú to poctivé 3 hviezdy s chápadlami sápajúcimi po tej štvrtej. ()

Johny M.

Nesrovnával bych s Human Centipede, ale budiž; + něco málo z La Piel Que Habito. 3,5* (viděna 70ti-minutová verze). ()

Jacques-ds

Nuda. To je asi to první, co člověka napadne. Oproti stonožce je to mnohem méně nechutné, oproti thrillerům je to mnohem méně atmosférické. Herecké výkony jsou mizerné a těžko uvěřitelné. Námět je dobrý, zápletka není sice největším tajemstvím roku, ale není ani pěstí do oka. Přestože se filmu podařilo zaujmout, nepodařilo se mu pobavit. Nebál jsem, nebyl jsem znechucený, nenašel jsem v tom žádné poselství, nesmál jsem se, bylo to jen a jen mdlé. Nuda. ()

Soubi

Pokud by byl Victim prvním ze sorty filmů s podobným tématem, které jsem viděl, nejspíše by mne zaujal, překvapil a zhnusil...takto ale zapadl do vod podprůměru, neboť nedisponuje ani jedním znakem, kterých si u filmů tohoto druhu cením a za ostatními zaostává. Upřímně - co se stane těm na obrazovce mi bylo úplně šumák :) ()

Mamlas odpad!

Uf, to zas bylo něco... Laciná amatérská sračka, nuda jak sviňa, děj žádný. Trochu to zlepšilo vysvětlení na konci filmu, ale za hvězdu to nebylo ani náhodou. Hodina deset je na takové hovadiny příliš dlouhá stopáž. Být to krátkometrážní pětiminutovka, tak možná budiž. ()

muti

neviem sice preco by mi to malo pripominat Human Centipede (len preto ze tam bol sialeny chirurg?) , mne to skor pripomina korejsku vengeance trilogy zmiesanu so Psychom. na film sa dobre pozera, stopaz je vynikajuca, ziadne roztahane sceny. jasne, film nie je vobec dokonaly, neviem ako niekto dokaze prezit bitku bez zlomenin hentakou zeleznou trubkou, alebo nevykrvacat pri niektorych zakrokoch, anyway, bol som milo prekvapeny a vobec som sa nenudil. ()

BEJB

Geniálne. Zo začiatku som mala pochybnosti no pomaly sa vytrácali a na konci ostal už len vynikajúci zážitok. Neskutočne reálne a svojím spôsobom trošku zvrhlé ale na druhej strane -SPOILER- skvelá pomsta. ()

CanadianGirl

Tenhle film stale zpracovavam... Uznavam, ze jsem ho zpocatku ponekud podcenila. Nejdrive jsem si myslela, ze sotva jsem ho zapla, rychle ho taky vypnu... Ale setrvala jsem a myslim, ze jsem neprohloupila. Dej se zprvu zdal byt nezajimavy - uneseny chlapek je ve sve cele nestastny a rve a rve, pokousi se utect a obcas ho bezduvodne zbijou... - jenze pak prijdou na radu injekce a vymyvani mozku. Proc? Zepta se clovek a zvedavost ho prinuti sledovat film dal. Byla jsem znechucena, fascinovana a sokovana zaroven. Ackoliv film urcite nepatri mezi buhvi jake trhaky a mistama jsem se neubranila ani lehkemu zasmani nad nejednou absurditou, ale rozhodne prekvapi. Mohla jsem sice alespon trochu predvidat konec a nekolikrat jsem si polozila otazku: Proc si sileny "doktor" vybral zrovna tohoto chlapa? Bylo mi ho dokonce i castecne lito... tedy do urcite doby. Z nejakeho duvodu mne hned nenapadla ta spravna pricina, ktera by mohla vest k tak nepochopitelnemu a krutemu chovani k obeti. Jak rikam, konec zkratka prekvapil a to proste ocenuji. ()